.
Отговор в тема
Страница 35 от 39 ПървиПърви ... 25313233343536373839 ПоследнаПърви
Резултати от 851 до 875 от общо 974
  1. #851
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Мерси! Къде мога да я открия? Лили, ДМ, Ивис? Квартални магазинчета?
    В Елитис я има.
    Аз не я препоръчвам. Това първо е шампоан оцветител, няма капка къна вътре, което по принцип не е проблем, защото те не вредят.
    Второ аз съм с червена коса и я ползвах за освежаване, стоях мн време, нямаше грам промяна. Иначе, прави косата мекичка, да.
    Купи си по- добре от пакетчетата.

    Иве, кой цвят си ползвала?

  2. #852
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    ъъ, не съм гледала съдържанието, но защо ще пише къна, след като няма къна в нея ;д
    иначе съм ползвала черната, за да си освежа и аз цвета и се получи много добре, но черното винаги хваща. за нея червено е ясно, че няма как да стане с къна, още повече че косата й е тъмна, може само да си докара такъв отенък

  3. #853
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Ами аз четох отзад на опаковката, че можело да се ползва между боядисвания, да. Дори това е показателно, тъй като след къна боя не хваща. :Д Нямам идея, но съм почти сигурна, че не е къна.
    Да пробва, то и без това на нейната коса ще има само лек оттенък ан слънце.

    Има едни оцветители, които хващат и на мн тъмна коса и също правят косата мекичка. Толкова пъти съм ги споменавала, че имам чувството, че вече звучи като реклама, но съм мн доволна :Д
    http://www.ebay.co.uk/itm/La-Riche-D...-/221746470952
    Последно редактирано от therichbitch : 06-10-2015 на 19:06

  4. #854
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ива, ти като ядеш меденка Мечо, меченце ли излиза от пакетчето?! :д Явно и с къната е така.
    Ричи, мерси много. Иначе да, аз обясних на фризьорката, че искам тъмно червено такова... Как да го обясня?! Един вид червеникаво кафяво някво. Ако сте гледали Боби от Бобисмейкъп, е нещо такова искам. Тя е казвала, че смесва два цвята професионални бои при фризьор ама питах моята и тя категорично отказа. Ще пробвам с пакетчетата тогава пък дано стане нещо. В крайна сметка съм ходила с покъртителни външни видове не веднъж. :дд

    Извън всичко: Чак сега се сафирясах, че думата е кЪна, що не викате, че съм тъпа?! :о

  5. #855
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Щото си няква мила ;д

    Боряна, влогърката? Няма да стане такова само с къна.
    Последно редактирано от therichbitch : 06-10-2015 на 20:42

  6. #856
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Хахах, дооооооооооооообре. ^^
    И прегледах тия оцветителчета ама нещо не намерих баш квото искам, баси тъжното. Мерси все пак.
    И бтв няколко човека около мен мислят, че няма да ми ходи...

  7. #857
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Ама те няма да станат с такъв цвят, много по- тъмно ще е, каквото искаш. И то ако си вземеш светло червено.

  8. #858
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Перфектно значи, предполагам ще пробвам и ще покажа резултат. Мерси, имаш виртуална торта от мен!

  9. #859
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536

    Първо само на един кичур, нали знаеш!

  10. #860
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Ох, искам и аз червено от доста време, ама много си харесвам косата и не искам да я развалям. Може да пробвам с боя оцветител или с къна. Но все пак, според вас какво червено (и дали ще) ми отива? (тези, които са ме виждали на снимка, а ина ме е виждала и ирл :д) Понеже съм леко мургава, лятото сигурно ще си стане доста и съм и с доста жълт подтон, та се чудя дали няма да приличам на циганка :д
    В крайна сметка може и само оттенък, с него няма как да сбъркам, ама ми се ще някой ден, ако реша да е ярко, да имам някаква идея.

    //ето една доста стара снимка, на която бях на кичури, не съм сигурна, че ми харесва :д
    http://i.imgur.com/YN2uo.jpg (все още не си извивах миглите и очите ми изглеждат малкки и китайски :д)

    а харесвам такова, но сигурно няма да го бъде

  11. #861
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    По- скоро ето такова- да е топъл подтон и да има кефеви оттенъци. Това с кичурите е с розов подтон ми се вижда, стои изкуствено и затова не се харесваш сигурно.

    Аз се чудя за рд дали да залитна към рижаво или към бордо, ама има време да реша ;д
    Ама като гледам колко мн желаещи има за червено, ще зема да се направя зелена, да ме изгонят от работа.
    Последно редактирано от therichbitch : 06-10-2015 на 22:09

  12. #862
    Аз си направих червени, но не много наситени кичури, обаче не се харесах. Все още не мога да изравня цвета с предишния. Така, че внимавайте, ако нещо не се харесате

  13. #863
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    По- скоро ето такова- да е топъл подтон и да има кефеви оттенъци.
    Да!
    Всяка втора е с червена коса, къносано ли е какво е, не знам, но изглежда мега тъпо и скучно някак. И в повечето случаи косата изглежда суперизтощена. Това на снимката е разкош обаче, наистина самият цвят вкарва живот в косата!

  14. #864
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Всяка втора е изрусена, аз червени бая рядко виждам и косата не изглежда изтощена, тя Е изтощена по правило с твърде малко изключения.

    На мен лично даже и пънкарското червено, което не изглежда ок в повечето случаи, ми се струва по- разчупено от перхидрола, камо ли черна боя, която ти слага понр 5г. отгоре.
    Последно редактирано от therichbitch : 06-12-2015 на 23:55

  15. #865
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Добре, реших го - ще пробвам с къна. Препоръчайте ми качествена (ако има марки) и, аки може, да ми кажете откъде се купува. В дм има ли?

  16. #866
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    А бтв честно казано червеното от снимката не ми харесва, някакво много убито ми е. При положение, че ще.се правя с къна няма да имам много избор какво да стане, но все пак да си кажа :д

  17. #867
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    http://www.zoya.bg/%D0%9D%D0%B0%D1%8...%B0%D1%85.1272 ще си взема такава, пък каквото стане
    пише, че на моята коса няма да има особена промяна в цвета, но все пак :д едва ли ще ми навреди

  18. #868
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    То на твоята коса няма да мн по- различно от убитото, но ще стои приятно на слънце.

  19. #869
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    http://i.imgur.com/62AtIg6.jpg
    http://i.imgur.com/FKhmazq.jpg

    изглежда прекрасно :д
    и мирише прекрасно - на водорасли


    http://www.naturallycurly.com/curlta...-picture-2.jpg
    https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...54535f2488.jpg
    http://img15.hostingpics.net/thumbs/...aApril2012.png
    ако стане нещо като тези, ще съм доволна
    Последно редактирано от Ewok : 06-13-2015 на 17:01

  20. #870
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    последното яко

  21. #871
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    http://i.imgur.com/62AtIg6.jpg
    http://i.imgur.com/FKhmazq.jpg

    изглежда прекрасно :д
    и мирише прекрасно - на водорасли
    А на вкус как е ?

  22. #872
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    перфектно е, нали е БИО

    Защо си мислите, че в Зоята нещата са по- различни от останалите на пазара? Аз съм купувала и не намирам разлика.
    Щастливи кокошки; масло, събирано от шишарките на луната специално за вашите нужди; киноа, която ще ви подмлади с 15 години..

  23. #873
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    О, суперско е.

  24. #874
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    перфектно е, нали е БИО

    Защо си мислите, че в Зоята нещата са по- различни от останалите на пазара? Аз съм купувала и не намирам разлика.
    Щастливи кокошки; масло, събирано от шишарките на луната специално за вашите нужди; киноа, която ще ви подмлади с 15 години..
    Само не разбирам защо толкова бурно се изказа.
    За първи път си купувам къна, съответно нищичко не разбирам от видове. Първото нещо, което ми излезе в гугъл като потърсих беше точно линк към зоя. Пишеше, че е био, съответно е и истинско (коментирахте по-назад, че на някои им добавяли неща). Магазинът е точно до нас и реших направо тази да си взема и да не обикалям като гламава наляво-надясно.

    Това, че имаш някакъв проблем с тези неща, не значи, че трябва веднага да скачаш. Още повече на невинната ми снимка на гнусната зелено-кафява каша, която споделих от учудване, че изглежда така :д (пак гугълнах - нормално си изглежда)

  25. #875
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Да, тя така изглежда по принцип.
    А и въпросът ми не беше конкретно към теб, по принцип говоря. Нагоре има и по- 'бурни' коментари, но благодаря, че избра да отразиш моя.

    Какво се получи?
    Последно редактирано от therichbitch : 06-13-2015 на 19:24

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си