.
Отговор в тема
Страница 36 от 39 ПървиПърви ... 263233343536373839 ПоследнаПърви
Резултати от 876 до 900 от общо 974
  1. #876
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Какво се получи?

  2. #877
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    избрах твоя, защото изглеждаше като отговор на моя

    нз все още, то било бавен процес - първо трябва сместа да престои 3-8 часа, после като се намажа трябва да стоя 2-4 часа... :Д
    Ще видим в колко ще си легна, хаха

    Ще се снимам като приключа

  3. #878
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Кво? Как ще престоява,бе? Тя ще засъхне :Д Така ли пише отзад? О.о.
    Бавен, бавен, колко да е бавен. Не като да ти свърши боята по средата на косата и после да ходиш из София, да търсиш точно същата, за да няма разлика

  4. #879
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Снимай се в цял ръст, да видим дали само на косата действа, направи го и преди лягане.

  5. #880
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Кво? Как ще престоява,бе? Тя ще засъхне :Д Така ли пише отзад? О.о.
    Бавен, бавен, колко да е бавен. Не като да ти свърши боята по средата на косата и после да ходиш из София, да търсиш точно същата, за да няма разлика
    Ми, да, така пише :д
    Аз я разбърквам от време на време, вече сместа е кафява лол

  6. #881
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536

    очаквам и аз с нетърпение снимката

  7. #882
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Добре, че съм с тъмна коса, та ако стане някой гаф няма да се вижда толкова :Д

  8. #883
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    В 12-и клас реших да си я направя с кафява+ червена къна, за да стане червеникаво кафяво.
    Стана катран черно ;Д
    До 1ви курс не падна

  9. #884
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Може би не е била най-гениалната идея да експерименташ преди бала :д

    http://i.imgur.com/DTM8ShR.jpg
    цялата се оклепах, дано петната от лицето да се махнат с две измивания :Д
    и добре че не беше истинска боя, че щях да си изгоря цялата кожа
    може би трябваше да гледам малко клипчета преди това хаха

  10. #885
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    ей, да бе, денят на живота ми..
    за сватбата няма да експериментирам обещавам

    Петната вземи ги измий още сега, да не престояват (което вярвам си направила, де :Д)
    Аз чакам финалните снимки. Лека вечер от мен

  11. #886
    anonymous708973
    Guest
    Идеята с щастливите кокошки не е, че получаваш по-качествени яйца, а че не поощряваш метод на работа, при който бутат пилетата по хиляда бройки в кафез. Това по повод, че нямало разлика - не винаги разликата е в крайния продукт.

    Чакам снимка на резултата и аз^^ Утре ще експериментирам и аз - с автобронзант, стискайте палци да не заприличам на панда или петниста хиена...
    Последно редактирано от PinkPan7her : 06-13-2015 на 21:40

  12. #887
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    След това пак отиват в устата ти и онези пилета, които не са били държани в кафез, и онези прасета, които пък по цял ден си играели щастливо щастливо в кочинката.
    Разликата ще се появи, когато престанеш да ги ядеш.

  13. #888
    anonymous708973
    Guest
    Не непременно (и това е обозначено), но иначе си права, да.

  14. #889
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Дами, с какво си предпазвате косата през лятото?
    Досега никога не съм ползвала абсолютно никакви продукти, освен шампоан и чат пат някакви спрей-балсами за разресване. Нямам един цъфнал косъм, косата ми е супер мека и жива, ама ме притеснява докога ще е така :Д С какви неща трябва да се мацам?

  15. #890
    ^Разгледай слънцезащитните серии които се предлагат и вече каквото ти е удобно - шампоан, маска, спрей, серум, мляко и т.н. Аз си поръчах шампоана и серума на Lakme и нямам търпение да пристигнат, за да ги пробвам

  16. #891
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Така, значииии стана яко, но наистина е само нюанс :д
    Не успях да го хвана на снимка, но е леко червенеещо-керемидено, много е приятно. Някак си ми омекоти естествения цвят, а и косата ми стана по-якичка. Нз още ще повторя, голямо мазало стана :д Ама пък ми харесва ефекта.

    http://i.imgur.com/Rgv9qRg.jpg стърчащите косми отляво са в правилния цвят, ама е мн размазано като зуумнеш :Д
    http://i.imgur.com/xuaxKGe.jpg тук на кичурчето отзад се вижда лееекинко
    http://i.imgur.com/wzjzqhA.jpg тук определено си личи на корените, че са по-светли, само че слънцето беше адски силно, сигурно заради това така е излязло, иначе си е червеникаво

    //за сравнение, макар че корените ми са яко намазани с неща, гледайте дължината :д http://i.imgur.com/FVMzMtV.jpg?1

    Ако успея тези да хвана оттенъка ще пускам

    /////чакам снимка на пантеренатапантера :дд

  17. #892
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Сигурно съм сляп, червено само на едно място видях - снимката от бала ти

  18. #893
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Не си не си, то е мн трудно да се улови и като съм сама и не виждам какво снимам...
    Но пък съществува не само в моето съзнание, защото една приятелка вднага забеляза, че нещо червенее! :Д

  19. #894
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    честито
    и аз не виждам тук червено, но знам, че на слънце личи )

  20. #895
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Много ми харесва формата на веждите ти от бала. (ewok)


  21. #896
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението

    /////чакам снимка на пантеренатапантера :дд
    Нещо не успях да уловя разликата в преди-след снимки, но се получи абсолютно суперски. Никъде нямам черти и граници - само на глезена съм успяла да се изтъркам някъде веднага след като съм го нанесла и имам следа като от бояджийска четка :д
    Следващия път на дупето и гърдите повече, защото те по подразбиране са по-бели, пък и се изтриват най-бързо. Много пестеливо нанасях, следващия път повече. Приятно изненадана съм, далеч не е толкова сложен целият процес, нито пък трае много. Е, помогнаха ми с гърба, де :д

  22. #897
    Ето и най-новият ми шампоан от който съм доволна с бразилски билки, жожоба, мента и лимонена трева. Най-много се усеща аромата на лимонена трева и създава усещане за свежест. Сега за лятото е приятно. При мен действа така - хидратира без да утежнява и придава блясък.
    http://foryoubg.com/products.php?id=597

  23. #898
    dannie99
    Guest
    Здравейте Искам да попитам дали е вредно използването на много козметика върху косата ? Например аз използвам маска, балсам с отмиване, ампули за косопад и балсам без отмиване.. та вредно ли е или напротив ?

  24. #899
    Цитирай Първоначално написано от dannie99 Виж мнението
    Здравейте Искам да попитам дали е вредно използването на много козметика върху косата ? Например аз използвам маска, балсам с отмиване, ампули за косопад и балсам без отмиване.. та вредно ли е или напротив ?
    Какво значи вредно ли е? Сигурно всяка козметика е малко или много вредна за тялото, но няма как да не използваш шампоан, например.

    Ако искаш косата ти да изглежда добре, трудно ще минеш без никаква козметика. Има щастливки, които само с най-обикновен шампоан имат лъскави и здрави гриви, но не всички сме като тях. Затова си слагаме маски и какво ли още не. И аз не ползвам малко неща, но се старая косата ми да изглежда поддържана.

    Хубаво е да си купиш дълбоко почистващ шампоан. Той се използва рядко, например веднъж на 10 дни. Отстранява натрупаната козметика, която не винаги се измива докрай.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  25. #900
    anonymous708973
    Guest
    За пръв път от почти сигурно си правя маска на косата. Ако не броим спорадичните маски, даже от 2 и половина.

    Забърках я с жълтък, кокосово масло и мед. Мисля да постоя 4 часа

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си