.
Отговор в тема
Страница 37 от 39 ПървиПърви ... 2733343536373839 ПоследнаПърви
Резултати от 901 до 925 от общо 974
  1. #901
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    За пръв път от почти сигурно си правя маска на косата. Ако не броим спорадичните маски, даже от 2 и половина.

    Забърках я с жълтък, кокосово масло и мед. Мисля да постоя 4 часа
    И аз не съм стояла с домашна маска от 100 години. Тия дни ако имам време, ще си направя.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  2. #902
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Аз започвам терапия с домашни маски през август. Нямам много важни събития, на които да се явявам (боята ще пада на прцали от маслата сигурно), така че ще заложа най- вече на хидратация и подхранване.
    Още се чудя кой от всичките бъркочи да направя- клоня към вечната "газ-мас-оцет". Може и желатин да слагам. Ще мина през някой салон да ми направят кератиновата терапия и така. Така искам дълга коса.
    И май ще се осмеля да се подстрижа.

  3. #903
    anonymous708973
    Guest
    Откъде си взимаш мас и газ? :д

  4. #904
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Аз започвам терапия с домашни маски през август. Нямам много важни събития, на които да се явявам (боята ще пада на прцали от маслата сигурно), така че ще заложа най- вече на хидратация и подхранване.
    Още се чудя кой от всичките бъркочи да направя- клоня към вечната "газ-мас-оцет". Може и желатин да слагам. Ще мина през някой салон да ми направят кератиновата терапия и така. Така искам дълга коса.
    И май ще се осмеля да се подстрижа.
    Това с маста и газта винаги ми е звучало много страшно.

    Каква е тая работа с желатина?

    Пантерке, ти беше споменала една маска за лице с желатин. Знам, че това е темата за косата, ама все пак да те питам дали си я пробвала. Май беше против черни точки.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  5. #905
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Еее, кво ме пришпорваш?
    Не съм си взела още :Д
    Ама ще намеря. Газ по- лесно, мас не знам откъде ще взема, ако не зехтин.

    Мерилин, желатинът , когато за косата става дума, се развтаря във вода просто и възстановява косъма, заздравява го. Не искам да обяснявам научно, защото не съм мн сигурна точно какво и как, затова прочети какво пише. Хората са доволни, гледам

    А това с черните точки е, че го смесваш с мляко мисля, втвърдява се и махаш, заедно с парчето и черните точки.
    Ето някакво видео, малко е гнусничко.
    https://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE
    Последно редактирано от therichbitch : 08-01-2015 на 18:32

  6. #906
    Мас съм виждала да се продава в магазините за хранителни стоки. Най-често е пакетирана като кисело мляко в същите кофички.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  7. #907
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Мерси.
    Имайте предвид, че това с желатина има и други "ползи."
    https://www.youtube.com/watch?v=d6wH1bO1wyY
    Така че внимавайте къде слагате.

  8. #908
    therichbitch, мерси за линковете, ще разгледам.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  9. #909
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Газ по- лесно,

    а? :д
    къде по дяволите продават газ?
    никога не съм виждала, даже не знам как изглежда, представях си я като... газ :д въздушна такава и въобще не знам как ще стане на маска
    обаче четох в бг мама, че пише капки, т.е. е течно?
    в била няма :/

  10. #910
    Супер фен Аватара на Naive
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    2 295
    Боряна, моля те :Д

  11. #911
    Явно става дума за газ за осветление. Тя е течна, сигурно я има в железариите.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  12. #912
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Цитирай Първоначално написано от Naive Виж мнението
    Боряна, моля те :Д
    Извинявай, ама... днес си купих от магазина краставици, домати и газ лол
    Ти откъде си пазаруваш такива шармантни продукти?

  13. #913
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    лол, ДОРИ и аз съм виждала вкъщи флакон с газ. както вече казаха, може би продават по железариите

  14. #914
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Можеш какъвто искаш да сложиш. Примерно радон.
    В Кауфланд има.
    Последно редактирано от therichbitch : 08-02-2015 на 14:35

  15. #915
    От много време не съм купувала, но пробвай да намериш газ в магазините за строителни материали или в железарийски магазини. Газта мисля, че придава само блясък, а мирише доста, така че е по-лесно да я заместиш с оцет. Може и най-евтиния, но ти препоръчвам да си купиш оцет от магазин за био храни.

  16. #916
    Благодаря за клипа с желатин, therichbitch. Интересно е, не го намирам за гнусно. Дори ще пробвам, но аз нямам черни точки, май е по-добре да го изпробвам върху систър, защото нейните са силно изразени и ме дразнят.

  17. #917
    Здравейте, днес ходих на фризьор. Имах нацъфтели краища. Сега косата ми се скъси доста и съм в депресия. Дайте ми съвет какво да използвам за да порасне по-бързо и поне за 1-2 месеца да има някакъв резултат. Доста четох за хининовата вода и мненията са все положителни. Искам да попитам на колко време да я използвам всеки ден или след всяко измиване на косата?

  18. #918
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Имайте предвид, че това с желатина има и други "ползи."
    Какво имаш предвид?

  19. #919
    Помага ли хининовата вода и как се използва???? И коя марка да си взема??

  20. #920
    Цитирай Първоначално написано от gerincito Виж мнението
    Здравейте, днес ходих на фризьор. Имах нацъфтели краища. Сега косата ми се скъси доста и съм в депресия. Дайте ми съвет какво да използвам за да порасне по-бързо и поне за 1-2 месеца да има някакъв резултат. Доста четох за хининовата вода и мненията са все положителни. Искам да попитам на колко време да я използвам всеки ден или след всяко измиване на косата?
    За един-два месеца косата ти ще порасне с 1-2 сантиметра. До сега не съм попадала на мазило/продукт/хапче, което да кара косата да расте по-бързо. Каквото и да правиш, Рапунцел няма да станеш. Казват, че тривитаминола помага. Пробвах и имаше ефект, който беше в посока на заздравяването и хидратирането на сухата ми коса. Когато косата е здрава, ще си расте нормално и няма да цъфти толкова. Насочи усилията си към това да я поддържаш, да не я увреждаш и да я подхранваш. Намали до минимум употребата на сешоар, преса, маша. Прави си маски за коса, може с домашни продукти - жълтък, мед, оцет, зехтин и др.; може и с купени, но качествени маски.

    Както за тривитаминола, така и за хининовата вода, мненията са мнооого крайни. Някои казват, че помага, други не забелязват никакъв ефект. Нищо не пречи да пробваш, тя е много евтин продукт.

    Когато косата ти е здрава, краищата ти няма да са в ужасен вид. Разбира се, че ще трябва да се подстригваш, но ще отрязваш съвсем мъничко.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  21. #921
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    предложете нещо /за предпочитане марка боя/, която да покрива добре по-светлите корени. черна. нещо мнооооого щадящо.

  22. #922
    Много добра тема. Браво!

  23. #923

    Lightbulb Ламиниране на коса?

    Нещо да знаете за ламинирането на коса? Много искам да опитам някаква промяна с косата си. Четох разни статии, но ми трябват и малко съвети.
    Четох за ламиниране с желатин, но направено вкъщи: http://ladyfame.com/laminirane-na-ko...shni-usloviya/ Мислите ли че ще стане нещо? Или да не пробвам сама?

  24. #924
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Нищо няма да ти стане, само може да помогне. Пробвах веднъж, но го държах малко, по принцип трябва да заякне косата и да лъскавее. Рускиините имат мн видеа в youtube за ламинирането с желатин. Разглдай там.

    Аз пък се осмелих да се подстрижа, не знам какво ми направи това момиче, хвана наистина мн малко, 2-3 дни не видях нито едно връхче, добре беше ги обрала и след още седмица- 10 дни намерих косъм, разцепен на 11 места... Покъртително просто. И сега имам мн връхчета отново (

  25. #925
    Ползвали ли сте маски на Keune? Фризьор ми ги беше препоръчал. Със суха къдрава коса съм.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си