.
Отговор в тема
Страница 38 от 39 ПървиПърви ... 28343536373839 ПоследнаПърви
Резултати от 926 до 950 от общо 974
  1. #926
    Цитирай Първоначално написано от midnight_escapade Виж мнението
    Ползвали ли сте маски на Keune? Фризьор ми ги беше препоръчал. Със суха къдрава коса съм.
    Чувала съм хубави неща за тях. Не съм ги ползвала, моята приятелка ми ги хвалеше много, тя била доволна.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  2. #927
    Цитирай Първоначално написано от silviq33 Виж мнението
    Тъй като наближава зимата, бих искала да знам как предпазвате косата си от изтощаване през този сезон?
    С много маски. Правя си постоянно, при всяко къпане. Не ми остава време за домашни, затова съм накупила доста и слагам от тях. Понякога ползвам кератинова серия, но вече доста по-рядко. Повечето ми продукти са с масла, за да хидратират косата. Винаги след баня нанасям някакво масло - сега маслото на Макадамия.

    Есенно и пролетно време пия Фитовал, хранителна добавка.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  3. #928
    iliqna82
    Guest
    Грижа за суха коса

  4. #929
    Аз пък разчитам само на домашните маски и си правя всяка неделя.

  5. #930
    Цитирай Първоначално написано от sevdalina Виж мнението
    Аз пък разчитам само на домашните маски и си правя всяка неделя.
    Аз също. Използвам тривитаминол. най-често само с памуче нанасям - косата расте по-бързо, става мека и здрава.

  6. #931
    Значи изправям сутрин и то не всеки ден, но все пак като изляза навън и ми е жал за косата ми с тази преса и после на този студ..та, може и да си внушавам, но е станала още по-зле в краищата. Някой има ли мнение за този балсам на Matrix и каква е ползата от тези церамиди??

  7. #932
    Здравейте, темата е уникална.. браво на всички ви Аз винаги съм имала проблем с цъфтежа на косата (преди я и боядисвах и това допълнително усложняваше нещата, след време спрях оставих си естествения цвят на косата, но пак си имаше цъвтеж) и бях чела някъде из нета за маска с тревитаминол, че помага за разтежа и за цъвтежа.Започнах да я правя тази маска всяка седмица по 1 2 пъти, като в маската слагах 1 суп лъжица ракия, 1 жалтък, оцет, мед, кисело мляко, 2 суп лъжици тревитаминол, зехтин или бадемово масло и чесно казано след 1 месец имаше ефект.Цъвтежа много намаля, косата ми расте доста по - бързо, има много хубав блясък, ябе доволна съм.Ако някой иска може да пробва.
    дамски блузи втора употреба

  8. #933
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    АЗ почнах да си постригвам краищата сама много малко на фризиорки вяра нямам.

  9. #934
    nqma znachenie
    Guest
    Ако искате здрава и хубава коса не се боядисвайте много често и избягвайте да си я горите с преси машии и така нататак

  10. #935
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Преси не ползвам от 5г на сам,боядисвам се секи месец,но черна боя не руса.

  11. #936
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    377

    Хубава маска. Не, че съм очаквала друго от Лореал, но все пак да я похваля

  12. #937
    Когато имам време си правя домашни маски - обикновено с различни етерични масла

    И аз харесвам професионалната серия на L'Oreal

  13. #938
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Една добра маска за коса е с домашни яйца и после се отмива.

  14. #939
    Най-доброто, най-ефикасното, няма да казвам най-евтина, но на мнооого прилична цена, за мен остават следните продукти:
    Комплект за растеж на косата, който включва шампоан /400 мл/, маска /200 мл/ и билков концентрат за коса /100 мл/ на цена 24 лв.
    http://foryoubg.com/products.php?id=823
    Маската е за суха и изтощена коса. Моята коса вече е в добро състояние и затова я ползвам по-рядко.
    Съвет от мен: "Винаги ползвайте поне 2-3 шампоана и ги редувайте".
    Аз ползвам този за растеж на косата от комплекта, шампоан за растеж на косата с хмел и шампоан срещу косопад, за да регулирам сезонния косопад - http://foryoubg.com/products.php?id=599
    И разбира се процедурите с масло от макадамия. Ползвам го по няколко начина. Ето статия с подробно описание - http://foryoubg.com/blog.php?view=67

  15. #940
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Браво за темата !

  16. #941
    Предполагам, че има доста момичета които имат проблем с растежа на косата и бих искала да ви споделя моето мнение и това което изпробвах. Наистина най-ефикасното нещо което съм ползвала и което НАИСТИНА е дало резултати е "Екзематин Ц". Купува се от ветеринарна аптека или магазин. Сместа е доста мазна, като олио. Аз лично я нанасях с четка за боядисване, първо в корените и после по дължината на косата. Връзвам я на топка и вече пожелание е да се сложи найлонова торбичка и кърпа върху нея с цел да се затопли скалпа, но не от сешоар, а от само себе си. Стоях между 30 мин и 1 час и измивам хубаво, след което ползвах и задължително маска. Не е възможно ефекта да е еднакъв за всички, но моя беше наистина забележим! И като дължина, и като здравина и плътност, косата ми се промени много! Правих процедурата максимум 1 път на седмица, в последствие и веднъж на две седмици.

    Мисля да повторя скоро, че нещо се е стиска да расте... хихихи

  17. #942
    Monstunter
    Guest
    Браво!





    ------------------------------------------------------------------
    https://www.neobux.com/?rh=53746F696F6D6F746F3930 Едноминутна (безплатна) регистрация помагаща за дарение.Благодарим за отделеното време!

  18. #943
    Понеже косата става все по-суха... :/ http://www.enzo.bg/matrix/biolage-ex...i-vidove-kosa/

  19. #944
    От известно време косата ми пада доста, не знам каква е причината. Moжете ли да ми кажете как да се справя с проблема?

  20. #945
    Супер фен Аватара на ParadiseCity
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от sevdalina Виж мнението
    От известно време косата ми пада доста, не знам каква е причината. Moжете ли да ми кажете как да се справя с проблема?
    Маска с хума.

  21. #946
    Цитирай Първоначално написано от sevdalina Виж мнението
    От известно време косата ми пада доста, не знам каква е причината. Moжете ли да ми кажете как да се справя с проблема?
    Шампоан на Сери с ампула

  22. #947
    Всяка една си има своите таини за своята коса и определени продукти които използваме... Иначе ми попадна нещо,което може да е полезно https://www.actualno.com/curious/syv...news_2388.html

  23. #948
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Мойта коса е по наследство расте с дни и ще я пусна да стане до под коленете,сега е на 2педи от дупето.

  24. #949
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    АЗ почнах да си постригвам краищата сама много малко на фризиорки вяра нямам.
    Използвай професионална ножица, защото тя е най-важната при подстригването на косата. Знам го от моята приятелка, тя е фризьорка и даде 800 лв. за ножица. За това се случва ако ходиш при някаква забутана фризьорка косата ти след това да цъфне за 2 седмици. В никакъв случай недей с ножица за хартия или кухненска такава.

  25. #950
    Цитирай Първоначално написано от btrend Виж мнението
    Използвай професионална ножица, защото тя е най-важната при подстригването на косата. Знам го от моята приятелка, тя е фризьорка и даде 800 лв. за ножица. За това се случва ако ходиш при някаква забутана фризьорка косата ти след това да цъфне за 2 седмици. В никакъв случай недей с ножица за хартия или кухненска такава.
    Напълно съм съгласна, ножицата е най-важна, ако наистина нямаш доверие на фризьорки и можеш да си подстрижеш сама връхчетата.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си