.
Отговор в тема
Страница 4 от 39 ПървиПърви 1234567814 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 974
  1. #76
    Аватара на mixaela96
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    34
    Бравоо, много хубава тема
    Това, което не те убива, те прави по- силен .

  2. #77
    Аватара на Wasilewaa
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    326
    Дааа доста добра темичка, поздравления

  3. #78
    лелее браво бе колко ли време си си играла да го напишеш.. ВАЖНА!!!!

  4. #79
    твоита тема е супер

  5. #80
    Супер тема!

  6. #81
    Много полезна тема браво :P
    The art of simplicity is a puzzle of complexity.

  7. #82
    Мега фен Аватара на slynchoo
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Yambol
    Мнения
    3 555
    Ще ползвам темата за да попитам дали ще ми се "натовари" косата ако нали ползвам шампоан,балсам или маска(1 път в седмицата)..и след баня слагам спрей-балсам на Глис и след това нещо за да не ми гори косата от топлината на сешоара?Мерси.
    And every time I scratch my nails down someone else's back I hope you feel it..

  8. #83
    Цитирай Първоначално написано от slynchoo
    Ще ползвам темата за да попитам дали ще ми се "натовари" косата ако нали ползвам шампоан,балсам или маска(1 път в седмицата)..и след баня слагам спрей-балсам на Глис и след това нещо за да не ми гори косата от топлината на сешоара?Мерси.
    Ако ти е много, много суха не мисля, но това, че ще сложиш всичките не е гаранция за добър ефект. Когато ползваш маска не слагай балсам. Не мисля и че е необходимо да слагаш и спрея на Глис и после термозащитен. Само второто мисля, че е ок. Ако ти е нормална/мазна косата и я наклепаш с всичко това може да се омазни много.

  9. #84
    Мега фен Аватара на slynchoo
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Yambol
    Мнения
    3 555
    Цитирай Първоначално написано от Minerva
    Цитирай Първоначално написано от slynchoo
    Ще ползвам темата за да попитам дали ще ми се "натовари" косата ако нали ползвам шампоан,балсам или маска(1 път в седмицата)..и след баня слагам спрей-балсам на Глис и след това нещо за да не ми гори косата от топлината на сешоара?Мерси.
    Ако ти е много, много суха не мисля, но това, че ще сложиш всичките не е гаранция за добър ефект. Когато ползваш маска не слагай балсам. Не мисля и че е необходимо да слагаш и спрея на Глис и после термозащитен. Само второто мисля, че е ок. Ако ти е нормална/мазна косата и я наклепаш с всичко това може да се омазни много.
    Ясно!Благодаря много за отговора!
    And every time I scratch my nails down someone else's back I hope you feel it..

  10. #85
    темата е супер! правя си нещо като 'дневниче' с всякакви маски, продукти... всичко важно за косата и информацията от тази тема ще бъде на първите страници!!! браво

  11. #86
    Фигурата определя прическата

    Чудили ли сте се защо някои фризури не ви подхождат, а са перфектно направени? Може би отговорът на въпроса е, че не са съобразени с вашето телосложение.Когато избирате фризура, трябва да имате предвид 3 неща: дълга или къса е вашата шия, каква е формата на тялото ви, високи или ниски сте.

    Шията

    За дълъг врат е подходяща дълга коса, а за къс - подстрижката. Ако сте с малка глава, прикрийте този факт с обемни, къдрави или разрошени фризури. Ако пък главата ви е голяма, не си позволявайте обемни прически.

    Ръстът

    Ако сте високи, не правете обем в горната част на главата си, а встрани. Добре е също така косата ви да е с дължина под раменете. За ниските жени се препоръчват прически с обем на темето, които визуално ще ги издължат.

    Фигурата

    Ако широчината на раменете ви е почти същата като на ханша, изберете къса или средно дълга прическа с геометрична форма. Ако имате по-ясно изразена талия, ще ви подхожда фризура с повече обем и стъпаловидно подстригана. Ако пък имате тесни рамене и широк ханш, ще ви отиват къдрици, които се стелят върху раменете ви и им придават широчина.

  12. #87
    Повече от фен Аватара на crazybebe
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    404
    Хора,бих искала да ви попитам нещо тук отколкото да правя нова тема . Значи косата ми е суха и чуплива . Използвам шампоани за суха и увредена коса . Използвала съм шампоаните на shauma и на еlseve . От elseve съм по-доволна , но имам един проблем,което мен адски мн ме дразни . Значи след като си измия косата с шампоан,балсам,маска тва-онова и като ми изсъхне косата изобщо няма никакъв мирис на шампоан или нещо такова . Мирише си на все едно не съм я къпала . Не добива никакъв мирис . Мислете си го както искате , но мен тва мн ме дразни . Мислите ли,че е от шампоана , и ако да - бихте ли ми препоръчали някой друг .. ? Кажете ми какво да правя и кво да й слагам . Искам да мирише на хубаво, на чисто, на шампоанче ...
    ***

    Мечтай за това, за което искаш да мечтаеш. Иди там, където искаш да идеш. Бъди този, който искаш да бъдеш. Защото ние хората имаме само един шанс и един живот, за да направим нещата, които искаме да направим...

    ***

  13. #88
    Супер фен Аватара на fuckme
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 137
    ее,евала за идеята.
    And man you'll never know, whats inside my electronic brain.

  14. #89
    Много хубава тема!Поздравления,а аз да се похваля днеска си правих маска с зехтин,водка и тривитаминол за сгъстявана и бърз растеж на косата ,сега ще я ползвам 2 месеца дано има ефект,че незнам но толкова много искам коса до кръста а вече е кажи речи до там но се иска още малко ... а и много хубава ми стана косичката ....

  15. #90
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    crazybebe ебаси, това наистина е странно желание. Имай предвид, че колкото по-силно мирише шампоана толкова повече химия има в него.

  16. #91
    Цитирай Първоначално написано от crazybebe
    Хора,бих искала да ви попитам нещо тук отколкото да правя нова тема . Значи косата ми е суха и чуплива . Използвам шампоани за суха и увредена коса . Използвала съм шампоаните на shauma и на еlseve . От elseve съм по-доволна , но имам един проблем,което мен адски мн ме дразни . Значи след като си измия косата с шампоан,балсам,маска тва-онова и като ми изсъхне косата изобщо няма никакъв мирис на шампоан или нещо такова . Мирише си на все едно не съм я къпала . Не добива никакъв мирис . Мислете си го както искате , но мен тва мн ме дразни . Мислите ли,че е от шампоана , и ако да - бихте ли ми препоръчали някой друг .. ? Кажете ми какво да правя и кво да й слагам . Искам да мирише на хубаво, на чисто, на шампоанче ...
    Ами пръскаш я с парфюм и мирише. Всичко друго с което си я мила е нормално да не се усеща, или да се усеща само докато изсъхне. Между другото и двете марки шампоани са ужасни, но на всеки влияят различно.

  17. #92
    Мега фен Аватара на slynchoo
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Yambol
    Мнения
    3 555
    Minerva,аз ти препоръчвам на влажна или на суха коса да си слагаш спрей-балсам без отмиване.Препоръчвам ти тези на Глис...косата ми мирише много приятно след като съм се напръскала с него.
    And every time I scratch my nails down someone else's back I hope you feel it..

  18. #93
    ^ Благодаря ти, но вече съм ги използвала и не съм особено доволна. С тях и без тях все тая откъм състояние на косата. Иначе за аромата горе-долу става.

  19. #94
    Мега фен Аватара на ValLoveYa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Far, far away*
    Мнения
    4 265
    Сега си направих лосион за коса от коприва и то прясна-прясна, преди 10 мин. ходих да я бера и си напарих малко пръстите, но нищо...та лосиона е против косопад, пърхот и омазняване както и за стимолиране на растежа на косата.
    Лосиона се прави по следния начин:
    1 шепа листа от коприва се заливат със 200 мл. етилов спирт 70% (може и с водка или силна ракия) и престоява на тъмно и хладно 7 дни след което се прецежда през марля. Втрива се в корените на косата всяка вечер.
    Аз добавих от мен и 1 супена лъжица изсушена лайка към лосиона може да се добави и мащерка, бял равнец и т.н.
    Humans need fantasy to be human.

  20. #95
    Супер фен Аватара на polssa
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    съмуеър ин йор фъкин хед :)
    Мнения
    1 162
    В момента съм с един шампоан на Гарниер и съм горе долу доволна...а и балсама е на Гарниер
    I'm great in bed.
    I CAN SLEEP FOR DAYS.

    -I love you.
    -Cool. I love food.

  21. #96

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 440
    косата ми напоследък просто си проси да я похваля във форума супер жизнена и лъскава и мека и гъста е <33333333333
    MarkKnight - мъжленцето


    awesomesheepy - лелинка
    DaNGeRousLy - братче
    RageAgainstTheMachine - тате
    cherrygloss - мама
    Sunshinebabybyy - сестриче
    xNymphetamineGirlx - сестриче
    Discard - братче
    polssa - сестриче

  22. #97

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 440
    и малко снимков материал http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._5775663_n.jpg
    http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._6591114_n.jpg
    http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._8036831_n.jpg - лятото още


    тая вечер съм щастлива и пиша глупости
    MarkKnight - мъжленцето


    awesomesheepy - лелинка
    DaNGeRousLy - братче
    RageAgainstTheMachine - тате
    cherrygloss - мама
    Sunshinebabybyy - сестриче
    xNymphetamineGirlx - сестриче
    Discard - братче
    polssa - сестриче

  23. #98
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Ще пиша тук, за да не правя нова тема.
    Препоръчайте ми някакъв хубав шампоан за блясък?!
    =}
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  24. #99
    Повече от фен Аватара на TheLittleAngel
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    470
    За да не отварям нова тема, ще попитам тук. Някой от вас ползвал ли е ампулите на Сери за мазна коса? Доволни ли сте? Колко време ги ползвахте, за да се получи траен ефект? А ползвали ли сте шампоана?
    Като бебче да ме гушнеш,
    с ръце силни да ме обгърнеш,
    с погледа си нежен да ме стоплиш
    и след това, бавно да си тръгнеш...

  25. #100

    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    st.zagora
    Мнения
    19
    мн готина тема
    ako iskash da si gotin,ne budi moderen,a razlichen

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си