.
Отговор в тема
Страница 7 от 39 ПървиПърви ... 3456789101117 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 974
  1. #151
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    мЕрси за отговорите.
    А да ви попитам бихте ли ми казали някакъв балсам..косата ми е мазна в корените и много суха в краищата. Вие от кой сте доволни?

  2. #152
    Малко късно се включвам в темичката, но ..
    доста полезна темичка, браво

  3. #153
    дами, предложете шампоан за чуплива коса - съответно суха в краищата и нормална в корените.
    "Само децата знаят какво търсят" Малкият Принц

  4. #154
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Искам да си я купя,но нз на кви цени са.Гледах в Техномаркет ама няма такава.и някой ако може да даде снимка какви къдрици се получават с нея.
    http://prikachi.com/images/53/2925053w.jpg

  5. #155
    Цитирай Първоначално написано от shakira96
    Може ли да ми препоръчате добър и наистина ефикасен шампоан срещу пърхут?
    Аз ползвам един, който се учудих че действа, защото съм забелязала че повечето продукти не си личи да имат някакъв ефект.Но при този шампоан наистина пърхутът ми изчезна, само че забелязах че ако не се измия с него а с някой друг пърхутът се връща.Иначе не е много скъп - 3.20 лв. Medical се казва. Ето как изглежда >>> http://www.razkrasime.com/products/1259152017.jpg
    skype:e_l_i_93

  6. #156
    Фен Аватара на shupishup
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    sofia
    Мнения
    166
    Цитирай Първоначално написано от lqlq89
    мЕрси за отговорите.
    А да ви попитам бихте ли ми казали някакъв балсам..косата ми е мазна в корените и много суха в краищата. Вие от кой сте доволни?
    Момичето до което седя имаше същия проблем, и от 3 месеца ползва хининова вода и косата и е супер, даже порасна много, а по принцип косата й расте много бавно.

  7. #157
    На мен от хининовата ми се омазняваше много бързо и не видях ефект
    Cql jivot izmamnici obichah i na tqh nakraq zaprilichah...

  8. #158
    Много съм доволна от темата,много е полезна

  9. #159
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Sofiq
    Мнения
    119
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Искам да си я купя,но нз на кви цени са.Гледах в Техномаркет ама няма такава.и някой ако може да даде снимка какви къдрици се получават с нея.
    http://prikachi.com/images/53/2925053w.jpg
    къдриците са като от ретро преса.. отвори някоя снимка на андреа с ретро преса.. ии ще видиш

  10. #160
    Страхотно! Добре, че е важна тема..
    Can we pretend that airplanes
    In the night sky
    Are like shooting stars
    I could really use a wish right now {wish right now, wish right now} [h]

  11. #161
    Цитирай Първоначално написано от lqlq89
    мЕрси за отговорите.
    А да ви попитам бихте ли ми казали някакъв балсам..косата ми е мазна в корените и много суха в краищата. Вие от кой сте доволни?
    аз ползвам на Elseve жълтия и съм много доволна, ако ти е много суха косата си вземи и маската, тя също е страхотна

  12. #162
    Цитирай Първоначално написано от lqlq89
    мЕрси за отговорите.
    А да ви попитам бихте ли ми казали някакъв балсам..косата ми е мазна в корените и много суха в краищата. Вие от кой сте доволни?
    Аз съм много доволна от балсама без отмиване gliss на schwarzkopf за сухи краища

  13. #163
    Цитирай Първоначално написано от anisweet
    На мен от хининовата ми се омазняваше много бързо и не видях ефект
    Именно

  14. #164
    [quote="TheLittleAngel"]
    Цитирай Първоначално написано от MegiBoOm
    Хелоуууу
    Понеже мисля да си взема всичките продукти по-долу, та искам да видя вашето мнение за тях!

    http://www.gliss.bg/index.php?id=3836
    Това са най - добрите продукти!!! :P

  15. #165
    Цитирай Първоначално написано от NqkfaNikakva21
    да питам и аз
    от скоро използвам някъв шампоан орифлейм за зимна грижа, нещо такова беше
    та като я измия и е няква мноого кофти и гадна на допир
    не е че слагам много и не се измива хубаво да рече човек

    просто е за смяна на шампоана нали (:
    Смени го

  16. #166
    Цитирай Първоначално написано от ani_sweet
    И аз да не правя нова тема та да ви питам тук я споделете какви хитринки използвате за да предотвратите цъфтежа на косата си?Много искам да си я пусна дълга но на всеки 2 най-много 3 месеца почва да цъфти и става гадна което много ме дразни и веднага търча при фризиорката.не я горя,не я изпоравям,боядисвам.нищо и пак си цъфти...Използвам нормален шампоан,маска почти всеки път.Даже и пяна или пак не използвам и пак цъфти
    Цъфтенето на косата не може да се спре! А и е напълно нормално да я постригваш на 2 или 3 месеца, но най- много един см.

  17. #167
    Цитирай Първоначално написано от terezita97
    Здравейте, значи купих си шампоан - оцветител и за да не правя нова тема направо тук ще ви попитам. Много ли съсипва косата и преди/след нанасянето освен него трябва ли да използвам и друг шампоан ?
    Според мен не я уврежда много, защото се отмива

  18. #168
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Някой може ли да ми каже хубав шампоан за мазна коса или някаква маска, без значение?
    Всеки шампоан действа различно на всяка коса.. но за мазна мисля.. че Clear и Orzene са най- добри

  19. #169
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    Цитирай Първоначално написано от bepsity
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Някой може ли да ми каже хубав шампоан за мазна коса или някаква маска, без значение?
    Всеки шампоан действа различно на всяка коса.. но за мазна мисля.. че Clear и Orzene са най- добри
    Орзен за мазна коса ми помогна МНОГО!

  20. #170
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Цитирай Първоначално написано от MegiBoOm
    Цитирай Първоначално написано от bepsity
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Някой може ли да ми каже хубав шампоан за мазна коса или някаква маска, без значение?
    Всеки шампоан действа различно на всяка коса.. но за мазна мисля.. че Clear и Orzene са най- добри
    Орзен за мазна коса ми помогна МНОГО!
    От известно време го използвам и мога да кажа, че е най-добрият шампоан на който съм попадала.

  21. #171
    значи, съсипах си косата. то едва ли има някой, който да не е минал през това вече :д
    сега е дълга, но суха и изтощена. къпя я през 3-4 дни, суша я и изправям с преса...много малко. само на места, където е гадно накъдрено, иначе си е права почти.

    ползвам стимулант на икаров и си купих маска на лореал (елсев?) една жълта против накъсване. някой знае ли дали е добра?

    та въпросът ми е, очевидно без рязане няма да мине, колко горе-долу трябва да отрежа, че да започне да се възстановява? и после какво да я правя да расте по-бързо, че лятото ИДЕ :д


    много мерси

  22. #172
    Цитирай Първоначално написано от stickgirl
    значи, съсипах си косата. то едва ли има някой, който да не е минал през това вече :д
    сега е дълга, но суха и изтощена. къпя я през 3-4 дни, суша я и изправям с преса...много малко. само на места, където е гадно накъдрено, иначе си е права почти.

    ползвам стимулант на икаров и си купих маска на лореал (елсев?) една жълта против накъсване. някой знае ли дали е добра?

    та въпросът ми е, очевидно без рязане няма да мине, колко горе-долу трябва да отрежа, че да започне да се възстановява? и после какво да я правя да расте по-бързо, че лятото ИДЕ :д


    много мерси
    Мисля, че колко да я отрежеш ще прецени най-добре фризъорката ти. Относно за растежа мисля че най- добре не използвай сешоар, преса и т.н. извесно време или поне намали употребата им до минимум и използвай някаква хубава маска за коса или си прави домашни маски, помагат много

  23. #173
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Цитирай Първоначално написано от MegiBoOm
    Цитирай Първоначално написано от bepsity
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Някой може ли да ми каже хубав шампоан за мазна коса или някаква маска, без значение?
    Всеки шампоан действа различно на всяка коса.. но за мазна мисля.. че Clear и Orzene са най- добри
    Орзен за мазна коса ми помогна МНОГО!
    От известно време го използвам и мога да кажа, че е най-добрият шампоан на който съм попадала.
    +1

  24. #174
    Цитирай Първоначално написано от stickgirl
    значи, съсипах си косата. то едва ли има някой, който да не е минал през това вече :д
    сега е дълга, но суха и изтощена. къпя я през 3-4 дни, суша я и изправям с преса...много малко. само на места, където е гадно накъдрено, иначе си е права почти.

    ползвам стимулант на икаров и си купих маска на лореал (елсев?) една жълта против накъсване. някой знае ли дали е добра?

    та въпросът ми е, очевидно без рязане няма да мине, колко горе-долу трябва да отрежа, че да започне да се възстановява? и после какво да я правя да расте по-бързо, че лятото ИДЕ :д


    много мерси
    колкото и да отрежеш, няма да почне изведнъж да расте по-добре фризьорката ти да махне само изгорелите или цъфнали краища. Купи си хининова вода и след къпане я втривай в корените на косата, може да си правиш разни домашни маски - виж из нета има много рецепти. Ако си много на зор си вземи Тривитаминол, ама внимавай защото на няккои хора им предизвиква алергия.. успех

  25. #175
    anonymous708973
    Guest
    Отрежи си педя, не се скъпи! Ще ти стане леко, готино, косата ти ще изглежда в пъти по-добре. Искаш ли да сравниш?
    С дълга коса - Абстрахирай се от идиотската физиономия и гледай крайчетата. Косата ми никога не е била изтощена, обаче изглежда в пъти по-зле тооолкова дълга.
    След минус повече от ДВЕ ПЕДИ коса - Лека, изправям се в пъти по-бързо, изглеждам много по-добре с къса коса... Пък и кой е казал, че ТРЯБВА лятото да е дълга?


    Впрочем, препоръчайте ми нещо за заглаждане на връхчетата. Постоянно стърчат, а не са нацъфтели.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си