.
Отговор в тема
Страница 28 от 39 ПървиПърви ... 1824252627282930313238 ... ПоследнаПърви
Резултати от 676 до 700 от общо 974
  1. #676
    Голям фен Аватара на sunshine :**
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    571
    Здравейте , аз също искам да попитам нещо относно изсветляването и боядисването на косата.Та преди няколко дена попитах фризьорката си дали мога да си направя омбре , без предварително изсветляване и тя каза , че боята няма да ми хване, но по форуми съм чела , че на някои им хваща - та може ли да се боядисам направо с боя или не ? ) И още едно въпросче - ако се наложи да се изсветля , на фризиор ли трябва да отида или може и с блондор - едно и също ли е ? )та дотук два въпроса - благодаря предварително ако някой ме е разбрал и успее да ми обясни

  2. #677
    Какъв ти е естествения цвят? Ако се изсветлиш сама най-вероятно ще си направиш рязка граница и няма да се получи омбре.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  3. #678
    В някои сайтове пише, че не бива да се използва къна по - често от веднъж в месеца? Но аз започнах да се боядисвам с къна, онзи ден пробвах веднъж, хвана, но се получи малко по - тъмно от желаното. Мисълта ми беше.. ако този месец направя изключение и я боядисам 2 пъти с къна в разстояние от 3-4 дни и после я поддържам вече веднъж в месеца? И ако има изобщо вреда, само за косъма ли е, или има опасност и за кожата? Защото ако е само за косата, май май много няма да го гледам.

  4. #679
    Здравейте !Понеже,косата ми е с тънък кичур и понякога доста ми се наелектризира,наскоро чух за някаква маска за косата,с която косъмът ще ти стане по-твърд...Вие чували ли сте за такава маска и как точно се прави ?! )

  5. #680
    Голям фен Аватара на sunshine :**
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    571
    Цитирай Първоначално написано от LauraGT Виж мнението
    В някои сайтове пише, че не бива да се използва къна по - често от веднъж в месеца? Но аз започнах да се боядисвам с къна, онзи ден пробвах веднъж, хвана, но се получи малко по - тъмно от желаното. Мисълта ми беше.. ако този месец направя изключение и я боядисам 2 пъти с къна в разстояние от 3-4 дни и после я поддържам вече веднъж в месеца? И ако има изобщо вреда, само за косъма ли е, или има опасност и за кожата? Защото ако е само за косата, май май много няма да го гледам.
    аз от доста време се боядисвам с къна / през определени периоди/ та смело мога да ти кажа , че щом толкова държиш да се боядисаш отново- давай.Казвам го защото доколкото разбрах ти е за пръв път.Но както ти каза след това започни да си слагаш къна през около 2 месеца , понеже тя толкова време държи - даже и повече, защото тя освен полезна - и вредна може да стане - не трябва да се прекалява дано съм помогнала

  6. #681
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от swaggy21 Виж мнението
    Здравейте !Понеже,косата ми е с тънък кичур и понякога доста ми се наелектризира,наскоро чух за някаква маска за косата,с която косъмът ще ти стане по-твърд...Вие чували ли сте за такава маска и как точно се прави ?! )
    Не мисля, че е възможно косъмът ти да стане твърд. Май съм чувала, че от катранения шампоан така ставало, но не съм пробвала. Пробвай, ако искаш. А за да не се наелектризила си мажи косата с някое масло или зехтин.

  7. #682
    Против наелектризиране ползвай масло, има ефект. За по-твърд косъм - не мога да ти помогна.

  8. #683
    Много хубава темичка. Браво!

  9. #684
    Повече от фен Аватара на stelkastel
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    452
    Някой да ми препоръча шампоан за мазна коса. По възможност да държи повече от един ден с него.
    Hold on to me. Never let me go. (h)

  10. #685
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от stelkastel Виж мнението
    Някой да ми препоръча шампоан за мазна коса. По възможност да държи повече от един ден с него.
    Пробвай шампоан с хума или катранен.

  11. #686
    Повече от фен Аватара на stelkastel
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    452
    ^^ Мерси за съвета, ще се поразтърся.
    Hold on to me. Never let me go. (h)

  12. #687
    Пробвахте ли новата боя на Гарниер Олиа и доволни ли сте?

  13. #688
    Повече от фен Аватара на stelkastel
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    452
    Пробвали ли сте подобни неща за измиване на коса? http://www.zoya.bg/Брингараж-на-прах...съма.2189
    Hold on to me. Never let me go. (h)

  14. #689
    Бих ви препоръчал да сложите дъвка в косата си. Дъвката може да направи косата ви много по-мека и пухкава. Практично и удобно е, дори и дъвките по 10 стотинки работят в случея.

  15. #690
    Повече от фен Аватара на stelkastel
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    452
    Е, както сме тръгнали с добрите съвети, защо не им препоръчаш и хума, за да удвоят пухкавия и мек ефект? Duhh...
    Hold on to me. Never let me go. (h)

  16. #691
    Идеи с каква боя мога да постигна този цвят ? http://prikachi.com/images.php?images/878/6682878W.jpg

  17. #692
    Голям фен Аватара на YoAnA_kiiss
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    922
    Здравейте, бихте ли ми препоръчали шампоан за мазна коса ? Косата ми се омазнява много бързо ии мисля, че не е нормално да я мия всеки ден... Моля Ви помогнете Ще съм благодарна на всякакви отзиви

  18. #693
    Повече от фен Аватара на stelkastel
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    452
    Hold on to me. Never let me go. (h)

  19. #694
    Здравейте, препоръчайте ми нещо за растеж на косата

  20. #695
    Hmm..Ahmm
    Guest
    Харесват мии )

  21. #696
    Цитирай Първоначално написано от sweet_summer_love Виж мнението
    Здравейте, препоръчайте ми нещо за растеж на косата
    ами има няколко неща за растеж изпробвани от мен с доста добър резултат

  22. #697
    хининова вода,конски витамини,газ,стимулант,мас а,и някои други неща,при мен имаше ефект порасна ми косата

  23. #698
    за растеж започнах една процедура с няколко продукти направих си програма кога и как да ги ползвам измерих си косата преди да започна програмата и после я мерих на няколко пати за да видя дали има някъв ефект за мое изненада стана доволна сам сега съм оставила косата да почива и после пак почвам процедурите

  24. #699
    Дам Йе Ул
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sweet_summer_love Виж мнението
    Здравейте, препоръчайте ми нещо за растеж на косата
    Аз използвам хининова вода. Действа! Дължината на процеса на растеж зависи от това дали искаш цялата коса да порасне или само определени места,зависи и от това колко искаш да порасне.

  25. #700
    момичета ще качите ли снимки на косите си моля

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си