.
Отговор в тема
Страница 26 от 39 ПървиПърви ... 1622232425262728293036 ... ПоследнаПърви
Резултати от 626 до 650 от общо 974
  1. #626
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    377
    Задължително иди на фризьор! Можеш да се боядисаш по-тъмна и да прикриеш омбрето или фризьорката да те обезцвети, които ще ти скапе косата.

  2. #627
    Някой може ли да ми каже как се използва стимуланта на икаров и пшеничния зародиш и някакви маски с тях?

  3. #628
    Цитирай Първоначално написано от slynchoo Виж мнението
    мхм,постарала си се..
    само имам една забележка-Грижи за мазна коса ,но става въпрос за грижа на лицето
    +1

  4. #629
    Супер фен Аватара на magity
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Света на усмивките :)
    Мнения
    1 366
    Помага ли хининовата вода за растежа на косата и колко струва?

  5. #630
    Да, помага. Много е евтина, от сорта на не повече от 2лв

  6. #631
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    377
    Прочетох, че Лореал са пуснали продукт, който стимулира за растежа на косата. Нямам търпение да го пробвам и дали има ефект.

  7. #632
    pinklover149
    Guest
    Здравейте момичета. Искам да Ви питам какво бихте ме посъветвали за бърз разтеж и заздравяване на косата.Аз имам натурално къдрава/чуплива коса.Изправям си я от горе-долу една година постоянно без лятото иначе през останалото бреме съм постоянно права и така след тези третирания на косата ми тя доста се изтощи и загуби блясъка и започна да се къса и пада лесно,не е толкова мека,съха е в краищата доста.Сега съм решила да се опитам да спра поне за малко да използвам пресата си и така,ако можете да ми препоръчате нещо за растеж и за изтощена коса ще Ви бъда много благодарна.:3

  8. #633
    Цитирай Първоначално написано от pinklover149 Виж мнението
    Здравейте момичета. Искам да Ви питам какво бихте ме посъветвали за бърз разтеж и заздравяване на косата.Аз имам натурално къдрава/чуплива коса.Изправям си я от горе-долу една година постоянно без лятото иначе през останалото бреме съм постоянно права и така след тези третирания на косата ми тя доста се изтощи и загуби блясъка и започна да се къса и пада лесно,не е толкова мека,съха е в краищата доста.Сега съм решила да се опитам да спра поне за малко да използвам пресата си и така,ако можете да ми препоръчате нещо за растеж и за изтощена коса ще Ви бъда много благодарна.:3
    Започни с домашни маски, включващи зехтин, кисело мляко, жълтък, мед, бадемово маслко, което е едно от най-подходящите масла за коса, поради ниското си, съвсем минимално съдържание на киселини; заложи и на отвари за изплакване на косата- коприва, корени от репей, чай, отвара от ябълки и орехови черупки..

    Ако не ти се цапа с домашни мазила, има голямо разнообразие от химии- стимуланти за коса (не само козметични, а и "лечебни", които се намират в специализираните клиники, където присаждат коси), кристали, води за ускорен растеж..и всичко, което ти дойде наум

    Косата расте и от витамините...сама избираш дали да изплзваш тривитаминола или да идеш в апреката и да си купиш деавит, който е доста по-скъп в съотношение цена - милилитри, но все пак е предназначен за хора...

    Ако желаш пиши на лична, за да ти дам някои маски, от които аз съм много довлна, но съм ги писала във форума няколко пъти и не искам да се потретвам

  9. #634
    Много пъти се каня да си направя домашна маска за коса, но като дойде време и не ми се занимава. Добре, че нямам някакви особени проблеми с косата. Използвам балсам за коса. Последният, който си взех беше този http://www.ivis.bg/yves-rocher-botan...%BB-p8811.html Има разкошен аромат и прави косата страхотна.

  10. #635
    Пробвали ли сте маска със жълтък и мед?Можете ли да ми кажете дали е подействало благоприятно?

  11. #636
    shameonme12
    Guest
    ее браво, много ми помогна наистина съм много доволна, благодаря и за клипчетата

  12. #637
    Супер фен Аватара на magity
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Света на усмивките :)
    Мнения
    1 366
    Някой използвал ли е сух шампоан? Мнения?

  13. #638
    Фен Аватара на Franzellka
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    253
    Цитирай Първоначално написано от magity Виж мнението
    Някой използвал ли е сух шампоан? Мнения?
    Използвала съм - не съм доволна.

  14. #639
    Имам сух шампоан, но не съм доволна. Има ефект за 1- 2 часа и това е. Най-доброто си остава измиването на косата. Може би е подходящ при дълго пътуване например или за спасяване подобни екстремни ситуации, когато няма възможност за измиване на косата.

  15. #640
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    377
    Ползвала съм сух шампоан и съм доволна. Не замества миенето на коса, но спасява положението за 1 ден или след готвене. Този съм ползвала

  16. #641
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Косата започна да ми се омазнява вече още на втория ден. Да си купя ли шампоана на Орзен за мазна коса?
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  17. #642
    момичета стимуланта за коса на Икаров в корена ли се маже или по дължината

  18. #643
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    377
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota Виж мнението
    Косата започна да ми се омазнява вече още на втория ден. Да си купя ли шампоана на Орзен за мазна коса?
    Този шампоан е много добър против бързо омазняване http://www.enzo.bg/loreal-profession...assha-se-kosa/

  19. #644
    Темата е много полезна! Аз лично намерих отговорите на всички въпроси,които имах,когато я изчетох! Благодаря ти,че си я качила!

  20. #645
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota Виж мнението
    Косата започна да ми се омазнява вече още на втория ден. Да си купя ли шампоана на Орзен за мазна коса?
    Вземи си шампоан с хума.

  21. #646
    Здравейте искам да попитам някой има ли е приблем с роненето на скалпа за първи път ми се случва и ми е много неприятно,нещо като бели точици .. моля помогнете. ходих на лекар изписа ми едни витамини и един шампоан , но вече 20 дни и нищо.

  22. #647
    Искам да попитам, дали някой е приемал Шуслерови соли. Смятам да подсиля малко косата си и се спрях на тях. Все пак искам да чия мнение и на някой, който вече има опит с тях. Мисля, че за проблеми с косата, кожата и ноктите тези са подходящи
    http://apteka.framar.bg/30019553/%D1...D0%B1%D0%BB-80

  23. #648
    Голям фен Аватара на SladkaZagadka
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    989
    Цитирай Първоначално написано от Sunshune Виж мнението
    Здравейте искам да попитам някой има ли е приблем с роненето на скалпа за първи път ми се случва и ми е много неприятно,нещо като бели точици .. моля помогнете. ходих на лекар изписа ми едни витамини и един шампоан , но вече 20 дни и нищо.
    Така както ми го описваш, има вероятност да е атопичен дерматит на скалпа, но не гледай снимки в нета - отвратителни са и са само на кожа в тежки стадии, в действителност изобщо не е така .
    Love is everything!

  24. #649
    SladkaZagadka същотото нещо ми се случи и с ръцете . Имам предвит , че кожата отгоре започна да ми съхне и се зачервяваше , имах и сърбежи , оказа се че е дерматит и с едно кремче с мас ми се оправи всичко и се оказа че всичко е от препаратите и от съставките които има в сапуните и т.н.

  25. #650
    Голям фен Аватара на SladkaZagadka
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    989
    Sunshune, същото нещо го има и при мен и засега никоя дерматоложка не е успяла да ми оправи едни червени точици от лакътя нагоре по ръцете , както и напълно да се изчисти косата ми от ронливото, така че да не прилича на пърхот . Но сега избягвам да се пипам и да си чопля кожата на главата като ме сърби и не се появява нищо. Иначе специална козметика трябва, нищо което го има в DM, Lilly или др.дрогерии
    Love is everything!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си