.
Отговор в тема
Страница 39 от 39 ПървиПърви ... 293536373839
Резултати от 951 до 974 от общо 974
  1. #951
    Здравейте! Смятам да си купувам преса за коса, по-специално Remington Silk S9600. Може ли някой, който я е ползвал, да ми даде по-подробно мнение? Благодаря предварително

  2. #952
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Аз имам машата от тази силк серия вече три години и наистина не знам какво е това да имаш изтощена или цъфнала коса. Дори изглежда по-здрава и бляскава след като съм я ползвала ХД.
    И като съм на тая вълна, да похваля новата ми придобивка remington s9100 proluxe. Много си я бива.

  3. #953
    Честита преса една фр си я взе и също е много доволна..
    Аз си взех Gamarde Hair Care
    http://www.enzo.bg/gamarde/hair-care...zha-na-skalpa/ ,понеже дали от сезона или не знам и аз от какво, косата ми пак започна да пада много и този път рещих да не се мажа със Себорал или с ампулите на Сери, та да видим това ...

  4. #954
    Apageorgia
    Guest
    Окей, трябва ми опция да си прибирам косата докато спя, обаче се заплита от всякакви ластици, а шнола не я задържа..

  5. #955
    Плитки? Стига да не държиш да е права

  6. #956
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Здравейте,момичета.
    Отдавна не съм влизала във форума,някои от вас сигурно ме помнят,а други не.Както и да е.
    Тук съм за да питам какви бяха продуктите за домашни маски,които се препоръчваха.Питам,защото от 2г не съм си правила домашни маски поради много работа и не ми оставаше време,и съм забравила едно време какво съм слагала.Помня само някои неща....кисело мляко,жълтък,какао,кафе,бад емово масло,хума,и масло от гроздови семки,и тривитаминол.
    Ако може да допълните още какво се слагаше?!
    Благодаря ви предварително. :*

  7. #957
    Ракия, защото сгравя скалпа, като е по-висока температурата на главата, съставките се поемат по - добре.

    Аз слагам и мед с тривитаминола, ракията, малко лимонов сок, зехтин или друго масло, задължително жълтъкът.

    А ползвали ли сте някакви ампули и какви? Има ли такива за косопад, за които не трябва да дам десетки левове за един пълен курс?
    Мисля да поръчвам на лореал, но не знам дали си струват?
    http://www.enzo.bg/loreal-profession...rotiv-kosopad/

  8. #958
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Здрасти, аз не вярвам в тези ампули. Преди години мисля, че бях пробвала на виши. Еми, не. Това, което ми помага са хранителните добавки, които приемам. Също не си връзвай косата. Огромна разлика откакто спрях. И си реша косата само, когато я къпя т.е. през ден. Преди имах падаща и рядка коса. Сега фризьорката, при която ходих последно ми каза, че имам гъста коса о.о
    Успех!
    *а и замени четката с широк гребен.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  9. #959
    А за какви добавки става въпрос? Сама ли ги изписваш или след консултация с лекар - дерматолог? За мазна коса лекар твърди, че помага фолиева киселина и неорозал, както и че трябва да се прегледат определени хормони. И да има ограничения в храненето с мазни и тестени храни. С две думи - нещо, което си е полезно по принцип, но много бавно би ти се отразило, според мен.

  10. #960
    От скоро почнах да ползвам чист арган на суха коса. Супер доволна съм, много мекичка ми я прави и е чудесен за хора, с по-сухи краища като моите.

  11. #961
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Не искам да споменавам какви добавки, защото макар и на пръв поглед безвредни...
    И да, отнема месеци, но поне има видим резултат. Най-добре питай дерматолог.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  12. #962
    Привет на всички. Много рядко пиша тук. Основно чета, нищо, че отдавна не съм тийнейджърка.
    Да ви споделя за моята коса какво съм забелязала. Освен всички външни домашни и купени маски, си трябват и витамини вътрешно. Пила съм преди години Мерц и Ревалид - без ефект. Единствено бях доволна от ампулите на Ревалид, но чисто като подхранване на косата. Исках да расте по-бързичко. Ползвах какви ли не хининови шампоани и спрейове - без резултат. Купувах си от аотеката вит. А и Е за по няколко лева- без резултат. Последните 2 години редувам тези минерали и тези витамини - натурални и определено ефекта е видим, щом и фризьорката ми го забеляза. Това е нещо дългосрочно и не се вижда бързо. Отделно ежедневно си полагам големи грижи за косата, защото е ламя и е много жадна. На всяко миене ползвам маска за коса и преди да я изсуша я пръскам със спрей, който я предпазва и така цъфти една идея по-малко. В общи линии хубавата коса изисква грижи.
    Пила съм различни добавки и съм чела и съм се консултирала с дерматолог. Това, което съм научила е, че те не трябва да са синтетични, защото организмът не ги усвоява и се натрупват и тогава може да стане беля. Разновидността на вит. А, трябва да е бета каротин - тази форма се усвоява от нашето тяло и то я преработва вече във вит. А и не се натрупва в черния дроб.
    В крайна сметка добавките не трябва да заместват разнообразното ни хранене и не трябва да разчитаме само на тях. Те помагат, но не трябва да заместват хубавата храна.

  13. #963
    Здравейте, искам да попитам за някакъв европейски сайт за продукти за коса? Не искам американски, защото много ми се бавят доставките, а и с мито, такси, доставка става тройна цената.

  14. #964
    Amaya`s
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от today_was_a_charytale Виж мнението
    Здравейте, искам да попитам за някакъв европейски сайт за продукти за коса? Не искам американски, защото много ми се бавят доставките, а и с мито, такси, доставка става тройна цената.
    https://www.aroma-zone.com/info/fich...bio-aroma-zone

  15. #965
    Здравейте
    Ако желаете погледнете тази страничка... Ако ви допадне моля харесайте я https://www.facebook.com/pg/unicorng...=page_internal

  16. #966
    Здравейте искам да ви питам какви продукти да използвам за мазна къдрава коса ... Имам чувството ,че имам най-мазната коса и дори да я мия по 10 пъти на ден изглежда ,че не съм я мила 2 седмици .-.

  17. #967
    Не е хубаво да я миеш толкова много. Даже някъде четох, че колкото по-рядко я миеш - по-добре. Опитай да намалиш измиванията. Може да пробваш сух шампоан.

  18. #968
    Аватара на radito98
    Регистриран на
    Apr 2018
    Мнения
    33
    Всичко е индивидуално, ако ти е мазна кожата и косата ще ти се омазнява бързо… Няма как да я накараш да се омазнява за 4 дни вместо за 2

  19. #969
    Сух шампоан.

  20. #970
    Цитирай Първоначално написано от TheBeliever Виж мнението
    Имам забележка относно единия съвет за къдравата коса. Когато се реше суха се накъсва повече. За да не се къса при разресване най-добре е да се реше след нанасянето на балсама с отмиване или под течаща вода. Казвам го от опит И също така като се разресва това да става от края към корените. Да поясня - не забиваш четката директно в корена, а започваш първо от краищата, като постепенно се изкачваш нагоре. Казвам го, защото съм виждала ужасно обзобразени къдрави коси, точно поради неправилно сресване и неистово скубане.
    Много добър съвет. Моята коса не я сресвам, само като я мия и съм сложила балсам, тогава. Само като ходя на фризьор, я сресвам с 300 зора

  21. #971
    Цитирай Първоначално написано от r0ssie_r0ssie Виж мнението
    Много добър съвет. Моята коса не я сресвам, само като я мия и съм сложила балсам, тогава. Само като ходя на фризьор, я сресвам с 300 зора
    Ползвала съм няколко балсама от тези https://eli.bg/kosa/balsam/ и мога да кажа, че вършат чудесна работа за къдрава коса. Определено няма да сбъркате, ако решите да тествате тези на Chi или пък на Revlon.

  22. #972
    Смяната на сезоните винаги се отразява на косата ми, затова фризьорката ми ме посъветва да заложа на специализирани маски за суха коса . Останах много доволна от тези на Fanola.
    Последно редактирано от Blubalu : 04-03-2022 на 08:16

  23. #973
    Здравейте
    Да попитам относно мнението ви за тривитаминола. Четох, че при някои хора се получвал косопад. Закупих си го но още не мога да се престраша да се намажа с него.

  24. #974
    Аз съм го ползвала, като цяло не ми подейства впечатляващо. Мисля, че причината е, че всеки скалп има нужда от различно третиране. На някой им липсва витамин А, на друг друго. Аз също още не мога да си намеря нещо, което да ми пасва и косата да ми стане по-здрава и да расте по-бързо...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си