.
Отговор в тема
Страница 3 от 39 ПървиПърви 123456713 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 974
  1. #51

    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    38
    Спиш с няколко дебели плитки или може би има някакъв вид ролки, но не е с маша... Можеш да си накърдиш по подобен начин косата с преса, мисля, но не съм много сигурна как...

  2. #52
    Супер фен Аватара на nymphadora
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 931
    Цитирай Първоначално написано от crazybebe
    Здравейте ! Вместо да правя нова тема,реших да попитам тук !?!?! Та,четох по нагоре но не намерих ! И ще питам : косата ми е чуплива и суха , и фризьорката ми препоръча,за да не ми е бухнала(което често става) след като изляза от банята (косата тогава ми е на къдрички-мънички) да я мажа с пяна ,за да може да не ми бухва.И искам да ви питам да ми препоръчате някоя такава пяна.Благодаря ви предварително !

    Моята коса беше абсолютно същата,така че знам какво ти е
    Значи задължително като я миеш и слагай овлажняващи балсами,или маски (продуктите на Елсев и Глис са много добри)-резултата ще е налице най-малко след няколко месеца,но ще забележиш колко по-здрава ти е косата.Също я оставяй да изсъхне сама,без сешоар,за да ти се оформят къдричките и можеш да си купиш от фризъорката ти стилизиращ продукт за къдрици,или да я мачкаш с бира (има тема за тази процедура).Но най-важното е да знаеш,че попринцип нашия вид коси са много сухи и затова бухват и им трябва хубава хидратация.

  3. #53
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от placebo
    Искам да ви попитам как се правят тези къдрици :
    http://prikachi.com/images.php?images/87/2294087H.jpg
    Можеби се правят с маша но не съм сигурна ... ако е така извинете за глупавия въпрос !
    Със почти всичко можеш да постигнеш такъв вид къдрици..
    - ролки
    - плитки
    - маша
    - молив + преса..
    Стават подобни на тези..Пък ако знаеш как се правят - можеш да постигнеш същия вид,като на снимката
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  4. #54
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    tonie__ - благодаря ти..Ще опитам това със сешоара..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  5. #55
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    Не знам дали това е правилното място,за да попитам моя въпрос..НО:
    - Исках да ви попитам,как да обясня на фризьорката си този бретон - http://gal.ineogen.ro/galleries/soci...072_00_600.jpg , http://www.rusenci.com/images/cache/...80_450_450.jpg
    http://www.rusenci.com/images/cache/...24_450_450.jpg

    И също така ще ви помоля да ми препоръчате някакъв продукт за повече обем на косата..
    ъмм изпринти снимките
    I don't understand why people don't have a fucking sense of humor - Megan Fox

  6. #56
    kalcun4i и SmilezZz мерсии много !!

  7. #57
    Супер фен Аватара на rosencetooo
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    2 029
    Страхотна тема ! Мисля да пробвам някой от маските.. ;}
    ... Живей с мечти, а не със спомени ...

  8. #58
    Повече от фен Аватара на Hayden
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    В облаците
    Мнения
    334
    Мисля че тука е мястото за моя въпрос а именно:

    момче съм и спадам кам фешаните ;d правя прически не от малко време и сега косата ми е супер изтощена щот ползвам преса и стилизиращи продукти отдавна та да питам дали със сешуара си гора косата толкова както със пресата ;d малко странно да пиша в тема за момичета и то глупав въпрос като този но се пак ... ;]

  9. #59
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от Hayden
    та да питам дали със сешуара си гора косата толкова както със пресата ;d малко странно да пиша в тема за момичета и то глупав въпрос като този но се пак ... ;]
    И сешоара малко или много вреди на косата..Даже според мен вреди повече отколкото пресата,но това е мое мнение..По-компетентните да кажат
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  10. #60
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    908
    Цитирай Първоначално написано от Hayden
    Мисля че тука е мястото за моя въпрос а именно:

    момче съм и спадам кам фешаните ;d правя прически не от малко време и сега косата ми е супер изтощена щот ползвам преса и стилизиращи продукти отдавна та да питам дали със сешуара си гора косата толкова както със пресата ;d малко странно да пиша в тема за момичета и то глупав въпрос като този но се пак ... ;]


    Мисля, че и със сешоара и със пресата се гори еднакво косата, даже със сешоара може би повече, но не съм сигурна.
    Хора много , Човеци малко !

  11. #61
    Повече от фен Аватара на Hayden
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    В облаците
    Мнения
    334
    Сигурно е вярно, че сещуара малко повече гори щот питах няколко човека и те ми казаха същото се пак мерси ;]

  12. #62
    Цитирай Първоначално написано от Hayden
    Сигурно е вярно, че сещуара малко повече гори щот питах няколко човека и те ми казаха същото се пак мерси ;]
    купи си нещо за защита от топлината
    знам, че имаше едно добро на Loreal, в цикламена опаковка,
    а аз пък си ползвам на Dove един спрей

  13. #63
    Сешоара не гови повече от пресата,но това няма значение защото и двете са много вредни.

  14. #64
    Извинявам се предварително,защото сега нямам достатъчно време да прочета цялата тема,но със сигурност ще го направя , защото изглежда много полезна.Та да попитам (съжалявам ако въпросът ми се повтаря)... Можете ли да ми препоръчате някаква маска или шампоан за бърз растеж на косата? Предварително благодаря

  15. #65
    Повече от фен Аватара на TheLittleAngel
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    470
    Цитирай Първоначално написано от cottoncandy
    Извинявам се предварително,защото сега нямам достатъчно време да прочета цялата тема,но със сигурност ще го направя , защото изглежда много полезна.Та да попитам (съжалявам ако въпросът ми се повтаря)... Можете ли да ми препоръчате някаква маска или шампоан за бърз растеж на косата? Предварително благодаря
    Пробвай с хининова вода или шампоан с хининова вода, а може и двете да ги комбинираш. Хининовата вода се впръсква след измиване в корените на все още влажна коса. След това с кръгови движения се втрива в скалпа. На моето шишенце пише да се използва един месец. Аз правя почивки от около 3 седмици и след това започвам пак.
    Също така съм чувала добри отзиви за тривитаминола, но не съм го ползвала и не мога да дам конкретна информация. Нека, който го е ползвал да каже.
    Като бебче да ме гушнеш,
    с ръце силни да ме обгърнеш,
    с погледа си нежен да ме стоплиш
    и след това, бавно да си тръгнеш...

  16. #66
    Харесва ми темата .. и е полезна .. Аз вчера си направих една маска с 2 жълтъка, кисело мляко и настъргани лимонени кори. Стоях един час и я измих. Не ми хареса как мирише , но ми хареса след това косата ми как изглеждаше...

  17. #67
    По аптеките има доста добри промоционални цени на продукти на Vichy, та аз използвам шампоан от тази марка и съм много доволна Няма нужда да си мия косата всеки ден http://proveri.bg/p/vichy-dercos-oil...atment-shampoo

  18. #68

    Какъв бретон да си саправяяяяяяяяяя

    здравейте : )
    на скоро реших че искам да си правя бретон и даже вече си записах час при фризьора ми но още не съм напълно сигурна точно какъв да е, защото косата ми е къдрава .. челото ми е огромно хуах нз

    ето няколко мои снимки ии предварително мерси !!

    http://prikachi.com/images.php?images/2/2385002X.jpg
    http://prikachi.com/images.php?images/11/2385011B.jpg
    http://prikachi.com/images.php?images/13/2385013w.jpg
    http://prikachi.com/images.php?images/19/2385019z.jpg

    <3
    Music (:

    Maybe I am inLove (:

    Well .. I feel like whatever ''-

  19. #69
    Цитирай Първоначално написано от Hayden
    Сигурно е вярно, че сещуара малко повече гори щот питах няколко човека и те ми казаха същото се пак мерси ;]
    Не мисля, че пресата е по-безвредна от сешуара Все пак това са 200 градуса с-у една струя топъл въздух и пресата я допираш до самата коса, а сешуара на малко по далечно разстояние. Незнам какво може да ти помогне, ако имаш желание (но едва ли ) домашните маски в продължение на 2 месеца ще ти я заздравят поне малко. Пък и се правят 1 път в седмицата.

  20. #70
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    ^Никъде не сме споменавали,че пресата е безвредна..Но сешоара повече гори косата..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  21. #71
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Аре пък някой да се опита да ми докаже, че нещо, което просто издухва топъл въздух, е по-вредно от нещо горещо, което един вид си ЗАЛЕПВАШ ЗА КОСАТА.

  22. #72

    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    59

    Re: Косата и всичко за нея

    Маска за блясък.
    Мечтания блясък в косите можете да постигнете и с домашно приготвена медена маска за коса.
    2 суп. Л. мед, разбъркани със сока от един лимон до хомогенна смес, се нанасят на суха коса с помощта на гребен.
    След около 10 мин косата се изплаква добре и се измива както обикновено.





    Кисело мляко за еластичност.
    Боядисаната и направената на студено къдрене коса е много изтощена.
    Затова веднъж седмично трябва да я подложите на възстановителна процедура. За целта използвайте млечни продукти, чиито протеини и ферменти ще възвърнат еластичността на косъма.
    Отделете 150 г кисело мляко, намажете с него косата и завийте главата с топла хавлиена кърпа.
    След 20 мин изплакнете косата.



    страхотни маски за коса още тази вечер ще опитам,

  23. #73
    Браво! Страхотна тема

  24. #74
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    Аре пък някой да се опита да ми докаже, че нещо, което просто издухва топъл въздух, е по-вредно от нещо горещо, което един вид си ЗАЛЕПВАШ ЗА КОСАТА.

    + 1 .. когато си изправям косата пуши,вие ми говорите че сешоар-а повече гори..не мисля така

  25. #75
    Супер фен Аватара на rosencetooo
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    2 029
    Маската за коса с мед отдавна се каня да я пробвам , утре ще си я направя
    ... Живей с мечти, а не със спомени ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си