.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Fresh Fashion

  1. #1

    Fresh Fashion

    Значи, знам, че има такава тема, но тя е от отдавна. Затова искам да попитам какво е мнението ви за модната агенция FF. Обаче не искам само слухове, а хора наистина с опит ако има. Много ме разтревожиха старите мнения, но искам да видя какво е положението сега, тъй като четох нещо от преди години...
    "Пеперудата е влюбена в огъня, но изгаря в него. Не искам и ти да изгориш - и мен ме боли от изгарянията ти."

  2. #2
    защо очакваш сега да е различно?

  3. #3
    Мега фен Аватара на SunSmile
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    5 537
    Ние тук понеже всички сме модели в тая агенция, та реши да се допиташ до много компетентното ни мнение... БРАВО!

    Дано не си си повярвала, че много от последвалите мнения ще са от хора, които имат опит точно в тази агенция
    Нея целуваш нали и
    нея лъжеш ти
    както мене лъжеш ти
    Щом дo мене той заспи
    знам, че искам да си ти
    трябва да реша ... трябва да реша...

  4. #4
    аз имам боксерки FF, аз съм соу фАшанннн


    някой има ли последната песен на ladA gaRga

  5. #5
    Мега фен Аватара на December
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 413
    Цитирай Първоначално написано от antiWHAT

    някой има ли последната песен на ladA gaRga
    Коя е тя?
    Да не говориш за Алехандро

    Иначе за агенцията - тая е най-противната.Бившето гадже на братовчед ми е "моделка" там.
    ...We stopped checking for monsters under our bed, because we realized they were inside us...

  6. #6
    Лъжат хората и им замазват очите.Един приятел,който се занимава с това беше ходил на нещо ,като кастинг и го накараха да плати някаква първоначална сум,после още и още пари уж за някакви фотосесии в Гързия и накрая нищо ... по-добре в някоя друга агенция!Е,разбирасе това,че на него му се е случило не означава ,ч постъпват така с всички,но ти си прецени

  7. #7
    По каквото съм чувал са шарлатани и педали

    Интересно защо никой опарен не прави нищо, след като е знайно? Толкова ли са им дълбоки водите?

    С НМА беше подобен ширещ се случай, в който всички знаеха що за стока се и се стигна до 'Господари на ефира'. Не е кой знае какво, ама пак е нещо...

  8. #8
    И аз това се чудех - защо след като има толкова измамени агенцията още съществува. Може би за това имам съмнения...
    "Пеперудата е влюбена в огъня, но изгаря в него. Не искам и ти да изгориш - и мен ме боли от изгарянията ти."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си