.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 28 от общо 28
  1. #26
    Мега фен Аватара на ValLoveYa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Far, far away*
    Мнения
    4 265

    Re: Шампоан за мазна коса...

    не си взимай шампоан за мазна коса защото те са по-агресивни и от него нещата се влошават повече по-добре си купи хидратиращ шампоан препоръчвам ти на Гарниер с алое вера или с лайка и мед
    Humans need fantasy to be human.

  2. #27
    Аватара на pamii
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    В бурканче Nutella ;дд
    Мнения
    2 707
    Охх и моята коса се омазнява страшно бързо .. Трябва да я мия поне 3 пъти в седмицата. Не използвам специален шампоан за мазна коса защото така или иначе не помагат, просто си я мия по - често. И все пак ще ти препоръчам да си купиш някой на Гарниер !
    [size=2][b]I believe, I can fly .. PLATSCH! .. Schei

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от didsito Виж мнението
    Здравейте момичета... Напоследък косата ми много се омазнява... Незнам дали ще е само през пубертета или не.. Ама досега съм ползвала шампоани за мазна коса на: Клоран,Билка,Хума,Гарниер и ощее многооо други.И ефекта е един и същ: на първия ден е добре и на втория вечерта вече е много мазна. Най вече в корените а шампоаните за мазни корени и сухи краища не ми действат добре.. Моля ви дайте ми съвет какъв шампоан да използвам..Чудя се дали Dove за мазна коса е добър вариант.. ?
    Аз ползвам шампоан Здраве с въглен, той е попринцип за пърхот, но при мен действа много добре за мазна коса. Нищо друго не ползвам. Преди ползвах други шампоани на WELEDA и си мих косата през ден, а вече със Здраве си мия косата в Неделя и Сряда и почти не ми се омазнява.
    Но ти препоръчвам да сменяш шампоаните през месец, два.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си