.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Наргиле

  1. #1
    Голям фен Аватара на cveteto64
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    500

    Наргиле

    Надявам се да съм уцелила мястото на темата... На въпроса преди около 2 седмица ходих на екскурзия в Турция та от там си купих наргиле. Проблема е там, че никога не съм палила, дори не съм и виждала как се пали... Прочетох няколко статии в интернет и се опитах да го запаля сама, но уви явно нещо не правя както трябва. Та ако може някой по-запознат да ми помогне със съвети или не знам и аз с какво та да мога да го запаля... Благодаря предварително
    "Колкото повече, толкова повече..!"

  2. #2
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    тургаш тютюна в дупката. сипваш вода у стъкленото. тургаш станиол върху дупката. Разпалваш въглена. пробиваш дупки станиола. тургаш вългнеа отгоре. дърпаш коравата.

    воала.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  3. #3
    Голям фен Аватара на cveteto64
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    500
    Супер значи всичко правя както трябва явно с дърпането трябва да се потрудя повече... мерси
    "Колкото повече, толкова повече..!"

  4. #4
    Може с прахосмукачката докато се разпали хубаво въглена

  5. #5
    Дърпай повечко, докато въглена се разгори. Аз ти предлагам първо да го разпалиш хубаво въглена и после да го сложиш После ЯКО дърпаш и си в рая
    My mind is torn apart. My sane is almost gone. My presence slowly fade away. I'm left alone in this void of pain. It's so much easier to put a mask on your face ...

  6. #6
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    И водата не трябва да е много, за да не се нагълташ.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  7. #7
    Супер фен Аватара на cunt
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 687
    Цитирай Първоначално написано от SixthSense
    ^ и задължително се снимаш с наргилето и пускаш снимка във форОма ,иначе не важиш !
    Better to be king for a night than schmuck for a lifetime.
    L'homme est n

  8. #8
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    И 1 съвет или по-точно няколко
    Тютюна като го слагаш в "чашката" http://upload.wikimedia.org/wikipedi...gile_shema.png го късай на парченца като го пускаш вътре, а не да го натъпкваш, щото дупките се запушват и нищо не се получава.
    За въглени зимай кръгли и най-добре с 1 горелка го нагорещяваш, слагаш отгоре на станиола и оуу смукачаа
    Вода не слагай много.. тръбата трябва да е потопена във водата някъде 1-2 см.

    Приятно пушене

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си