.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Проблем след теглене на игри

    Когато изтегля някква игра и после тръгна да разархивирам файла ми излиза следното

    http://prikachi.com/images.php?files/1638396n.gif

    кажете ми какво да правя моляя вии !!
    Не следвай път - върви, където няма път и остави следа !!! (:

  2. #2
    Супер фен Аватара на Valento
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софиянче съм ....турбо гъзаррр
    Мнения
    2 298

    Re: Проблем след теглене на игри

    Цитирай Първоначално написано от MeLsSs
    Когато изтегля някква игра и после тръгна да разархивирам файла ми излиза следното

    http://prikachi.com/images.php?files/1638396n.gif

    кажете ми какво да правя моляя вии !!
    Линка не работи!

    ако сваляш с BitComet на торента му натисни стоп , после върху него десен бутон на мишката и натисни Ръчна HASH проверка и зичакай докато не стане на 100 ... проверката прави за пропусната НЕсвалени файлове!

    Ако сваляш с uTorrent пак стоп на торента,десен бутон на мишката върху торента и търси най доло "Направи проверка" и пак чакаш..

    П.С Ако има пропуснати файлове на прогрес "% свален размер" ще ти стой от сорта на "98.5 % " или програмата сама ще пусне свалянето или ще ти се наложи на теб ръчно да я пуснеш от бутоните "Старт" тва е , ако има нещо друго свиркай! Успех
    Цитирай Първоначално написано от tuning.bg
    Осъзнаваш ли колко си прост?
    K O 6 M A R A

  3. #3
    Тая игра, която се опитваш да свалиш е разделена на няколко части още при архивирането, който носят в името си "Part 1", "Part 2" и т.н. За да успееш да я разархивираш трябва да имаш всички части от архива, иначе все ще ти дава тази грешка!

    П.С. - Тегли игрите от торент сайтове - там не са разделени по този "гаден" начин!

  4. #4
    мс много и на двамата
    Не следвай път - върви, където няма път и остави следа !!! (:

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си