.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 46
  1. #1

    Числата от тотото

    Някой може ли да запише числата, изтеглени тази вечер?

  2. #2
    Нещо не ми отваря сайта на Българския спортен тотализатор. И аз се присъединявам към молбата на Anabella.

  3. #3
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Тати си го провери одеве, сайтът беше наред.
    За жалост днес се успах и не успях да пусна фиш.
    Но силно вярвам, че милионите ше ме дочакат до следващия път.

  4. #4
    Намерих ги

    1во теглене: 3, 36, 34, 14, 12, 32

    2ро теглене: 35, 41, 25, 40, 24, 1

  5. #5
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    И тоз път не падна джакпота.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  6. #6
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    ами, ебахти числата

  7. #7
    Мега фен Аватара на December
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 413
    И аз искам да пусна фиш
    Днеска по календар казваха за петте милиона.И разпитваха разни хора по улицата,какво биха направили с 5 пилиона.Много са ми смешни и банални разни си дето се правят на много щедри и брагородни.Някакъв вика "Ще ги дам всичките за благотворителност,една стотинка няма да похарча".Чуваш ли се бе айо К'во се правят на интересни....И също така разни патки...5 милиона като кажеш,звучи много.Но като почнеш да гледаш сметки за луксозни неща си казваш "Абе 5 милиона са малко ".Щяла да су купи шматката ходел в Дубай Такива неща са десетки милиони долари,ма патко глупава
    Аз ще си купя професионален апарат и ще отида на екскурзия с майка ми в Източна Азия Другите пари за образование.
    Хах,хубаво е, че поне мечтите са безплатни ((:

    Колко струва един фиш ^.^ ?
    ...We stopped checking for monsters under our bed, because we realized they were inside us...

  8. #8
    Повече от фен Аватара на JackSparrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    424
    Аз бих ги похарчил за добро образование в Австрия или Германия, бих си купил ново колело, тоя път ще е супер готино, ш организирам екскурзия с приятелите ми до остров Егина ии още мнооогоо неща.. Наистина, добре че мечтите са безплатни
    REAL EYES REALIZE REAL LIES!! :>

  9. #9
    Повече от фен Аватара на YakUZa777
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Там където няма ретарди, а само митовете за тях.
    Мнения
    444
    Всичко на форекс пазара, докато ги продухам !

  10. #10
    В петък ще ме знаете като тото милионер

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от YakUZa777
    Всичко на форекс пазара, докато ги продухам !
    Тук ми идеше да изпсувам грубо, ама ще се въздържа.

  12. #12
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Баща ми заформи много интересен разговор с моято приятелка, относно милионите от тотото.
    Запита я какво би направила с 2 милиона. Тя започна да се обеснява - ще си купя къща, ще си купя кола, ще си отворя заведение, ще си купя и хотел. На прима виста й дойдоха все материални неща, докато баща ми я контрира, каза й следното "Сега нямаш пари и нямаш грижи, защо ще ги инвестираш в нещо, което ще ти донесе още по-големи ГРИЖИ". Тя остана безмълвна.
    Баща ми, примерно, ще си вземе една колибка в планината или в гората, до някое ручейче и ще се пресели да живее там.
    Това са спечелени пари, които по никакъв начин не би трябвало да променят живота ти. Знаете, че спечелени и намерени пари трябва да се отървете от тях възможно най-бързо.
    Това са много пари, които не би трябвало дори половината от тях да се инвестират в материални покупки... за дома, за извън дома и дрън дрън. Попринцип не е много правилно, че парите правят пари, но и донякъде е правилно.
    Инвестирате ги във фирми, предприятия, дъра-бъра.. гледате там пазара на труда, икономиката и други простотии и чак тогава започвайте с колите, моторите, къщите, апартаментите, заведенията, хотелите...там който квито мечти има.

    Не може сега да се чудиш откъде да намериш пари за семестъра си, а при един такъв евентуален въпрос забравяш, че ти самия си студен и част от подобни пари са ти жизнено необходими за образованието и за още куп други курсове, които искаш да запишеш.

    Нямаш кяр да си вземеш кола, която при евентуалното свършване на парите оставаш с работната си заплата, при която не си успял да заделиш пари за МПС, и след като преди тази заплата не ти е стигала ти самия да се изхранваш, на главата си навличаш още куп глупости - една кола не се "отглежда" лесно, нали така.

  13. #13
    Повече от фен Аватара на YakUZa777
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Там където няма ретарди, а само митовете за тях.
    Мнения
    444
    Семестъра ми е 125 лв. от тея 4.5м като ти сложат мисля, че беше 10% данъци, ти остават грубо казано 4м, построяваш си една от тея къщи със соларната технология (мисля, че така се казваше това със стъклата) една кола и ето, че ти остават над 3 милиона и половина, така, че може да си живееш както си живял преди доста дълго време, без да ти се налага да работиш

  14. #14
    Мега фен Аватара на December
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 413
    Цитирай Първоначално написано от YakUZa777
    и ето, че ти остават над 3 милиона и половина, така, че може да си живееш както си живял преди доста дълго време, без да ти се налага да работиш
    Мхъм.Хората са много лакоми.Спечелили са 5 милиона и веднага бързат да ги инвестират в нещо за да спечелят все повече и все повече Ами ако бизнесът ти не потръгне?
    Бих ходила в различни страни(както казах в горния пост).Спомените са най-ценни Ако си си купил 10 суперскъпи коли и хотела,но за да си ги купиш си прекарал през много нерви и си нямал минутка за спокойствеи,не виждам за какво са ти
    ...We stopped checking for monsters under our bed, because we realized they were inside us...

  15. #15
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    абе какъв хотел си купувате вие с 5 милиона само не знам..

    не можете да построите такъв с тези пари, камо ли да купите бизнеса на някой хАхА.

    Онова на черинка ,че 'спечелените/намерени пари трябвало бързо да се отървеш от тях' също са бабини деветини.

    Вариантите са 2:

    1. Пропукваш ги за НЕматериални неща, демек пътуване..с 5 милиона можеш прекосили да обиколиш света, в компания с приятел/и. Едногодишно околсветско пътешествие. (аз бих го направил с автомобил, подходящ за това и закупен също с тези пари). Трупането на такива емоции е много по-важно от ферарито, което с 'издръжката' след като си го купиш ще му се радваш 1.5 години МАКС за тия пари.

    2. ИНВЕСТИЦИЯ..тук вариантите са .. също 5 милиона.

  16. #16
    Бахти надрусаните хора

    2-3 обикновени 3-4 стайни апартамента, от които един във Варна. Ще почерпя стабилно аверите. Ще дам на 2-3ма по 200 хилки и 100 за образование и 200 за благотворителност, малко за 2-3 места,където искам да отида за по ден два. Една кола за 20 и толкоз. Останалите в банката и тва е
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

  17. #17
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от December
    Мхъм.Хората са много лакоми.Спечелили са 5 милиона и веднага бързат да ги инвестират в нещо за да спечелят все повече и все повече Ами ако бизнесът ти не потръгне?
    Ma ти малоумна ли си, ма?
    като не ти потръгне, кво си загубила, ма?
    Тия 5 милиона ти ли си ги изработила, че мрънкаш бизнеса не потръгнал..
    е да ви цензура, ей такива много ме дразнят

    ей за такива като тебе не са парите, щото не знаеш какво да ги правиш...

    до оня ден може да си живял без кола, сега непременно трябва да имаш такава

    е да ви и цензура сбърканото мнение
    цензура

  18. #18
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от HarleyFlanagan
    айде чакам да чуя как някой бъдещ милионер ще развие бизнес...

    Аз с четири милиона се пенсионирам и живея от лихви... т'ва е...


    Явно и аз не съм се изразила достатъчно добре, но точно това имах предвид.

  19. #19
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Вчера стигнахме до извода купуваш си къща/апартамент, кола, купуваш 5 апартамента, обзавеждаш ги и даваш под наем и живееш от наеми, а останалите пари си ги харчиш както намериш за добре
    n00bs

  20. #20
    Похвално за хората, които смятат да си купят големи къщи, бързи автомобили, да обиколят света и тн.
    Само не ми е ясно как точно след 2-3 години като се продухат всичките милиони, ще се плащат данъците по иначе скъпите придобивки и за колко горе-долу ще си продадат емоциите от невероятните екскурзии, за да не го карат на хляб и сол или поне да не се налага да работят по 15 часа на ден, за да посрещнат текущите си разходи?
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  21. #21
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    На мен ми трябва апартамент. Писна ми да живея на квартира Не ща обиколки, коли и глупости.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  22. #22
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    От друга страна, един скучен човек, лишен от всякака фантазия би измислил похвално добра реализация на средствата в скучен битовизъм, но (и то) за десетилетия напред.

  23. #23
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    От друга страна, един скучен човек, лишен от всякака фантазия би измислил похвално добра реализация на средствата в скучен битовизъм, но за десетилетия напред.
    Който, каквото му е нужно.
    Как да обиколя света, а после да се прибера обратно в чуждото жилище?
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  24. #24
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Е, не става въпрос за хората без собствено жилище...разбира се, че това ти е по-важно.

  25. #25
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Искам да отида в Бразилия и Австралия До там бих пътувала с удоволствие.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си