.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Проблем с Нокиа 2700 классик

    Имам следния проблем.След,като искам да си сложа код на телефона ми излиза " Код за защита " ,но аз нямам.. Скоро разбрах,че кода може да бъде само "1,2,3,4",а аз примерно искам 15793 .. Някой би ли ми казал (ако е възможно де ) Как мога аз сам да си избера какъв КОД ДА СИ СЛОЖА..

  2. #2
    Супер фен Аватара на Valento
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софиянче съм ....турбо гъзаррр
    Мнения
    2 298

    Re: Проблем с Нокиа 2700 классик

    Цитирай Първоначално написано от transformable
    Имам следния проблем.След,като искам да си сложа код на телефона ми излиза " Код за защита " ,но аз нямам.. Скоро разбрах,че кода може да бъде само "1,2,3,4",а аз примерно искам 15793 .. Някой би ли ми казал (ако е възможно де ) Как мога аз сам да си избера какъв КОД ДА СИ СЛОЖА..
    В книжката мисля че имаше заводския код за защита,след като го въведеш имаш опция "промяна на код" , провери ...
    Цитирай Първоначално написано от tuning.bg
    Осъзнаваш ли колко си прост?
    K O 6 M A R A

  3. #3
    На повечето телефони заводския код за защита е 12345

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    На повечето телефони заводския код за защита е 12345
    Пробвах.. Кода ми стана на 12345,но аз искам да е нещо примерно от този сорт : 357951

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от transformable
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    На повечето телефони заводския код за защита е 12345
    Пробвах.. Кода ми стана на 12345,но аз искам да е нещо примерно от този сорт : 357951
    От настройките на сигурноста можеш да го промениш този код! Ограничението е само отново да са 5 числа в кода - нито повече, нито по-малко!

  6. #6

    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    пловдив
    Мнения
    7
    напротив аз имам нокиа 2700 и сам си сложил 6цифрена парола. Но може и с 10 цифри мисля че може с до дванадесет, но най малко 5. а иначе се прави от настройките

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си