.

Виж резултатите на анкетата: Работите ли?

Гласували
26. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    1 3,85%
  • Не

    21 80,77%
  • Само през ваканции и отпоски

    4 15,38%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    48

    Моля помогнете

    На 13 съм и ми трябват пари. Искам да ви попитам дали може да ми предложите някоя работа, която да е като за мене (например в някой магазин и ей такива) и да се намира някъде около центъра на София, жк Стрелбище и жк Гоце Делчев.
    Благодаря предварително.

  2. #2

  3. #3

    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    48
    Аз съм 8 клас. И работата с раздаване на листовки и подобни не ми пречи, но не мога да намеря къде да кандидатствам за тази работа. Другото което е, нямаше нужда така да се отнасяш към въпросът ми.


    Някой друг ако знае място, където да кандидатствам за такава работа с раздаване на листовки, моля да казва.

  4. #4
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Говори с вашите, щом ти трябват пари. На тая възраст не знам къде може да те приемат!

  5. #5

  6. #6
    Голям фен Аватара на Phobiaa
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    848
    Еми само на 13 си и нямаш голяма възможнист да си намери работа в магазини,барове,дискотеки и т.н.
    Не знам дали в София има такива неща но защо не се запишеш на нещо ,като ЕКО Лято там също се плаща и няма знаение на колко години си.
    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

  7. #7

    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    48
    Защо всички иси мислите че съм тръгнал по барове и дискотеки. В магазин само имах предвит да помагам там със стоките и ей такива неща.

  8. #8

  9. #9

    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    48
    ...:X:X:X
    Се тая вече.

  10. #10
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    На 13 години,пък 8 клас ?
    Както и да е..Едва ли на тази възраст ще те приемат да работиш в някакъв магазин,освен при познати и тем подобни..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  11. #11

    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    48
    На 13 баш 8 клас са щт съм от 15 септември. Другото което е спрете да ми пишете неща, които вече сте ми иказвали. Ако имате да ми казвате нещо по-различно от "на 13 на малко места ще те приемат" и т.н. тогаа ми го пишете.

  12. #12
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от Hunter116
    На 13 баш 8 клас са щт съм от 15 септември. Другото което е спрете да ми пишете неща, които вече сте ми иказвали. Ако имате да ми казвате нещо по-различно от "на 13 на малко места ще те приемат" и т.н. тогаа ми го пишете.
    Какво по-различно искаш да ти кажем - като това е истината..Малък си..НИКЪДЕ няма да те приемат,освен да раздаваш някакви брошурки и т.н..За заведения си малък..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  13. #13

    идея

    виж приятел,защо не пробраш да поработиш малко през интернет.НЕ ГОВОРЯ за тъпотиите с кликането на реклами,банери и т.н. Аз се занимавам вече от година с freelancing-тоест надомна работа.Ако имаш някакви умения с photoshop,C++,html, можеш да пишеш качесвени статии, да роботиш с exel,powerpoint или тем пободни неща, няма лошо да се пробваш.Няма нужда от някаква инвестиция,това не е бизнес а просто РАБОТА.Най-известният сайт е getafreelancer


    Хайде успех!

  14. #14
    Супер фен Аватара на spopi
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 363
    Че си малък си малък обаче тези листовки са за 1-7-8 дни поне при мен даже по-молко. Незнам нещто виж ваште да вършиш работа в къщи за пари.

  15. #15
    Мега фен Аватара на L0ST
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    8 259

    Re: идея

    Цитирай Първоначално написано от mog1
    виж приятел,защо не пробраш да поработиш малко през интернет.НЕ ГОВОРЯ за тъпотиите с кликането на реклами,банери и т.н. Аз се занимавам вече от година с freelancing-тоест надомна работа.Ако имаш някакви умения с photoshop,C++,html, можеш да пишеш качесвени статии, да роботиш с exel,powerpoint или тем пободни неща, няма лошо да се пробваш.Няма нужда от някаква инвестиция,това не е бизнес а просто РАБОТА.Най-известният сайт е getafreelancer


    Хайде успех!
    аз също се занимавам това (c#) .. . и таман се канех да му го предложа..Макар, че вече малко зор се печелят проектите...

  16. #16

    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    48
    Ами сигурно ще пробвам с тазии надомна работа, а с листовките нямам представа къде да отида, за да попитам дали може да ме наемат.

  17. #17
    на 13 няма кой да те земе 16 годишните едвам едвам минават

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си