.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    скрит номер!

    Първо се извинявам ако не съм оцелила темата.
    И и бих искала да Ви попитам има ли някакъв начин по който мога да разбера кой ми звъни от СКРИТ НОМЕР ? От няколко дена ми звънят но не е някакъв тормоз. Явно е някой който ме познава и си прави голяма гавра така но почвам да се изнервям и искам да разбера кой е !Аз съм на Мтел.
    Ако знаете как и можете да ми помогнете ще съм Ви много благодарна!

  2. #2
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Питай го кой е или си направи среща с него.

  3. #3
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Чери, ти с всеки непознат, който ти звънне ли би излезнала?
    А иначе не е трудно да се предположи, че някой й затваря или не се представя, щом се чуди кой е.

  4. #4
    Отиваш в офиса на МТЕЛ (по възможност главния) и им обясняваш за какво става въпрос. Там би трябвало да ти кажат скрития номер какъв е и съответно на кой...

  5. #5
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Аха. Сега кажи, че е и безплатно.

  6. #6
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    стиляно0 ит си ми идол майнма
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от alexandr0v
    Отиваш в офиса на МТЕЛ (по възможност главния) и им обясняваш за какво става въпрос. Там би трябвало да ти кажат скрития номер какъв е и съответно на кой...
    Няма как да стане това без жалба в Полицията
    Факт
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от MakeMeLaugh
    Цитирай Първоначално написано от alexandr0v
    Отиваш в офиса на МТЕЛ (по възможност главния) и им обясняваш за какво става въпрос. Там би трябвало да ти кажат скрития номер какъв е и съответно на кой...
    Няма как да стане това без жалба в Полицията
    Факт
    Грешиш. Преди доста време, когато го разбрах този номер със скрития номер, се съдрах да прозвънявам на класната късно вечер. На следващия ден следобед се обади на майка ми възмутена да пита защо съм я безпокоял, като и казала че ходила в централния офис на МТЕЛ и направила някаква справка. Доколкото знам полиция не е била замесвана...

  9. #9
    Долколкото знаеш...
    Преди доста време..
    Като разбереш със сигурност пак пиши де

    Другия вариант е да си платиш, но не съм сигурен дали действа вече.

    В момента има закон за защита на личните данни и точно той ти пречи да ти кажат кой те търси, освен ако няма жалба.
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  10. #10
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Цитирай Първоначално написано от alexandr0v
    Цитирай Първоначално написано от MakeMeLaugh
    Цитирай Първоначално написано от alexandr0v
    Отиваш в офиса на МТЕЛ (по възможност главния) и им обясняваш за какво става въпрос. Там би трябвало да ти кажат скрития номер какъв е и съответно на кой...
    Няма как да стане това без жалба в Полицията
    Факт
    Грешиш. Преди доста време, когато го разбрах този номер със скрития номер, се съдрах да прозвънявам на класната късно вечер. На следващия ден следобед се обади на майка ми възмутена да пита защо съм я безпокоял, като и казала че ходила в централния офис на МТЕЛ и направила някаква справка. Доколкото знам полиция не е била замесвана...
    Преди време Да, но сега вече се води защитаване на данните на потребителя, като за тази услуга като си на сметка се подават определени документи, за да можеш да си криеш номера.
    Така че, просто можеш да чакаш и кликащият непознат сам да се разкрие..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си