.
Затворена тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 110
  1. #1
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255

    На горещия стол е plmn

    Как се казваш?
    На колко си?
    От къде си?
    Коя зодия си?
    Обясни от къде идва ника.

    Приятно изкарване на стола!

  2. #2
    Здравей.
    Нервен или спокоен човек си ?
    Харесваш ли купоните или обичаш да си на някое тихо и спокойно място /или и двете ,но в зависимост от настроениего ти/?
    Романтична личност ли си ?
    Любим жанр музика ?
    Коя книга четеш /ако четеш/
    Девствен/а ли си?
    Какви преоритети имаш в живота?
    Как започна да пишеш във форума ?
    Айде стига толкова от мен / за сега /по-късно може и още
    Между другото не знам пола ти но си мисля че си момче
    Но когато обичаш някого пусни на свобода , ако той/тя те обича ще се върне твоята страна, ако ли не няма за какво да съжаляваш,щастлив е той/тя без тебе и за него/нея ще се радваш.

  3. #3

    Re: На горещия стол е plmn

    Цитирай Първоначално написано от babity
    Как се казваш?
    На колко си?
    От къде си?
    Коя зодия си?
    Обясни от къде идва ника.

    Приятно изкарване на стола!
    Пламен
    18
    Сливен, България :д
    Скорпион
    Ника е съкращение на името ми, само със съгласни. Пламен -> Плмн

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    пхх!

    Привличат ли те мистичните/окултните неща?
    Ревнив ли си?
    Показваш ли чувствата си или предпочиташ да не се разкриваш?
    Снимка?
    Хоби?
    Някакъв талант да имаш?
    В какво вярваш?
    Религиозен ли си?
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  5. #5
    Мега фен Аватара на SunSmile
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    5 537
    хмм... колегата, интересно

    Къде, с какво и каква специалност кандидатстваш?
    Къде най - много искаш да учиш?
    Какво дете беше?
    Шофьорска книжка имаш ли?
    Хоби?
    Влечат ли те автомобили, мотори, екстремни преживявания, големите дози адреналин?
    Футбол гледаш ли? Мнение за световното (евентуално)
    Какъв искаше да станеш като малък?
    А сега какъв искаш да станеш?
    Романтичен ли си?
    Каква музика слушаш?
    Най - милото нещо, което си правил за някого?
    А най - милото нещо, което някой е правил за теб?
    Влюбчив ли си?
    А наивен?
    Имаш ли хулигански прояви?
    Скачал ли си с бънджи/парашут? (Искаш ли?)
    Татос/и?
    Нея целуваш нали и
    нея лъжеш ти
    както мене лъжеш ти
    Щом дo мене той заспи
    знам, че искам да си ти
    трябва да реша ... трябва да реша...

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от hgfh
    Здравей.
    Нервен или спокоен човек си ?
    Харесваш ли купоните или обичаш да си на някое тихо и спокойно място /или и двете ,но в зависимост от настроениего ти/?
    Романтична личност ли си ?
    Любим жанр музика ?
    Коя книга четеш /ако четеш/
    Девствен/а ли си?
    Какви преоритети имаш в живота?
    Как започна да пишеш във форума ?
    Айде стига толкова от мен / за сега /по-късно може и още
    Между другото не знам пола ти но си мисля че си момче


    Здравей

    Определено спокоен. Трудно нещо може да ме изкара извън релси, и често виждам нещата, за които другите се притесняват/изнервят като пълни глупости и абсолютно маловажни. Някои хора даже се чудят на спокойствието ми, и казват, че на моменти дори е 'дразнещо' :д
    Това в никакъв случай не означава обаче, че съм няква флегма, мисля и действам бавно и пр.

    Ами аз съм на принципа, че важно е не къде си, а с кого си. Шумните места ми харесват, да - дискотеки, клубове - обичам да посещавам. Но ако обстановката не е такава, каквато трябва да е, разбира се бих предпочел някое друго по-спокойоно място.
    Пресен случай - отиваме на диско, само че там станаха едни глупости.. и си бихме камшика към 2. После до 5 изкарахме на една бензиностанция, и честно казано беше по-яко от дискотеката, която е общо взето сборен пункт на селяни..

    Не се възприемам като такъв, въпреки че съм правил подобни жестове с известен успех. :д

    Любимите ми жанрове са (алтернативен) рок, хаус/денс/транс, хип-хоп и може би поп. Това слушам най-често.

    Да си призная не си падам много по книгите. Не че се оправдавам, но поколението, в което израствам(нах), респективно и начинът на живот, който водим, предразполага към друго.
    На преден план са други работи, и аз така и не обикнах книгите. Средата е от значение. Почти никой, покрай мен не чете, ей така защото му доставя удоволствие.
    У нас пък има доста голяма библиотека, но нашите също вече нямат време.

    Не съм.

    Ами аз, като повечето преждевременно остарели 'деца', започнах много от рано да мисля за бъдещето си, за кариери, пари и други обременяващи неща..
    Приоритетите ми - искам да се развия до там, че да мога да работя на някое престижно място в дадена компания, примерно. Под 'развия' нямам предвид само бакалавър -> магистър -> доктор, а и много други качества, които са нужни за да работиш на подобни места.
    Винаги съм си мислел как съм CEO на голяма компания, което общо взето е в сферата на фантастиката, защото едва ли ще се случи, но пък който е целенасочен, стига далеч, дори да не е точно там където е искал.
    За семейство не мисля от сега, но ми се един ден да имам 2-3 деца, и съпруга, която да ме обича истински.

    Нямам спомени честно казано. Мисля че попаднах случайно, почетох малко, реших да се регистрирам, и така.

  7. #7
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Любима тема във форума?

    Кой съфорумник, ти прави най-голямо положително впечатление? А отрицателно?

    Мислиш ли да ходиш някъде лятото? Море/планина..?!

    Спортуваш ли? Ако да, какво спортуваш най-често?

    Нещо с което се гордееш?



    Пропусна мойте въпросчета майче

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL
    пхх!

    Привличат ли те мистичните/окултните неща?
    Ревнив ли си?
    Показваш ли чувствата си или предпочиташ да не се разкриваш?
    Снимка?
    Хоби?
    Някакъв талант да имаш?
    В какво вярваш?
    Религиозен ли си?
    В известна степен - да. С интерес съм чел за секти, обичаи, мистика, разни необясними случки и пр.

    Не, това за мен е изключително глупаво. Фактът, че даден човек е с теб, мисля че е достатъчно показатален. Ама с кой си говорил, кой загледал - не е важно.

    Общо взето съм открит, отворен човек, екстроверт, така да го кажа. Обичам да говоря за много неща, дори за собствените си чувства и мисли. Все пак, има си и неща, които остават само за мен.

    http://prikachi.com/images/286/2248286m.jpg

    Фитнес, разхождам из природата, спортувам, излизам с приятна компания, слушам музика - обичайните неща. Обичам и да си карам количката, наистина ми доставя огромно удоволствие да бръмча наляво-надясно, с готина музичка за фон :д

    Не се сещам за нищо конкретно, но.. имам 'способността' да усещам и предвиждам хора/ситуации, още преди другите около мен да са разбрали какво става. Не че имам специални способности, но често ми се случва.

    Не, не съм.

  9. #9
    Мега фен Аватара на SunSmile
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    5 537
    *Пиши отговорите В мнението, а не след него, че не мога да ги следя, моля те
    Нея целуваш нали и
    нея лъжеш ти
    както мене лъжеш ти
    Щом дo мене той заспи
    знам, че искам да си ти
    трябва да реша ... трябва да реша...

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от SunSmile
    хмм... колегата, интересно

    Къде, с какво и каква специалност кандидатстваш?
    Къде най - много искаш да учиш?
    Какво дете беше?
    Шофьорска книжка имаш ли?
    Хоби?
    Влечат ли те автомобили, мотори, екстремни преживявания, големите дози адреналин?
    Футбол гледаш ли? Мнение за световното (евентуално)
    Какъв искаше да станеш като малък?
    А сега какъв искаш да станеш?
    Романтичен ли си?
    Каква музика слушаш?
    Най - милото нещо, което си правил за някого?
    А най - милото нещо, което някой е правил за теб?
    Влюбчив ли си?
    А наивен?
    Имаш ли хулигански прояви?
    Скачал ли си с бънджи/парашут? (Искаш ли?)
    Татос/и?
    Кандидатсвам във Великотърновски университет и Софийски университет. Кандидаствах и на още 1-2 места, но то беше ей така междудругото, тъй като бях още по-неориентиран. (не че сега знам какво точно искам ;д);
    С Английски и Български език - специалностите са разнообразни - Публ. адм., Социология, Психология, Политология - това е в Софийски, а в Търново - Финанси, Стопанско управление, Междр. икон. отношения.. такива неща.

    Най-много искам в София. Всеки път като отида се чувствам много добре и наистина ми харесва - 'лудницата', трафикът, обстановката като цяло.. Никой не ме разбира и всички ми се чудят защо искам да уча/живея там.

    Нямам много спомени, но според нашите съм бил спокойно дете и не съм създавал кой знае какви проблеми.

    Имам.

    По-горе вече писах мисля.

    Определено. Обожавам да карам джет, примерно. Кача ли се на тва нещо, направо се прераждам. ;д Иска ми се да скоча и с парашут.
    Иначе, олите също ме 'влекат'. Само че не разни квартални изпълнения - рязане на пружини, смяна на гърнета, ксенони и др. глупости. Кефя се на Ауди А8, примерно, неща от тоя клас, които ти дават едновременно и мощ, и комфорт.

    Никога не съм бил много запален по тоя спорт и гледам само определени мачове, които ми се струват интересни. От Световното съм гледал някои мачове само, и не мога да изкажа мнение, но повечето хора казват, че е скучно.

    Най-първото ми желание, за което се сещам.. 'боклукджия'. Ако не се сещате за кво иде реч.. тва са тия дето се возят отзад на камиона и обръщат казаните там.. Струваше ми се супер яко.

    Сега.. искам да е нещо достатъчно доходосно за да осигуря нормален живот/сигурност на себе си, и евентуално на човека до мен. Какво точно ще бъде, не знам.

    И по тва май писах.;д

    и по тва. ;д

    Даването на подаръци не го броя, тъй като ми се струва прекалено.. тривиално. Нищо по-специално не се сещам..

    Получих едно мече Не го очаквах, и верно, че е някво лигаво, но пък ми стана яко и ми се стори наистина мило.

    Не съм влюбчив. За разлика от всички около мен, които постоянно се влюбват и разлюбват, сменят гаджета през 2 седмици, аз не си падам по тва. Трудно се влюбвам, и да си призная, не съм сигурен, че досега съм изпитал истински това чувство.

    Не, напротив. Прекалено мнителен съм.

    Имам. Въпреки че се представих като сравнително спокоен човек, има случаи, в които съм се включвал в боища и не съм съжалявал после. Иначе, да троша стъкла/изпускам гуми/драскам със спрейове безпричинно - нямам такива случки.

    Не съм, но имам голямо желание.

    Нямам, но съм обмислял да си направя нещо. Трудно ще се реша обаче, имайки предвид, че няма триене.. Някои се навиват прекалено бързо и гледат много лекомислено на това. Аз ако ще си правя, ще е нещо, което наистина искам.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от SunSmile
    *Пиши отговорите В мнението, а не след него, че не мога да ги следя, моля те
    Така ще правя занапред.

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    хъм!

    Довречив ли си?
    Обмисляш ли действията си или си импулсивен/спонтанен?
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  13. #13
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Цитирай Първоначално написано от myNameIsImmortal
    Любима тема във форума?

    Кой съфорумник, ти прави най-голямо положително впечатление? А отрицателно?

    Мислиш ли да ходиш някъде лятото? Море/планина..?!

    Спортуваш ли? Ако да, какво спортуваш най-често?

    Нещо с което се гордееш?



    Пропусна мойте въпросчета майче

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от myNameIsImmortal
    Любима тема във форума? - Нямам любима, но тази с музикалните поздрави е готина, шото от там съм намерил много хубави песни.
    Както и тази със снимките - интересно е да видиш креативността, която някои хора имат.

    Кой съфорумник, ти прави най-голямо положително впечатление? А отрицателно? - Може би Canis_Dirus, HarleyFlanagan.. интересно ми е да чета мненията им. Отрицателно.. не посещавам много раздели, но в Кофата има един D1esel - затрупва раздела с безсмислени теми за себе си.;д

    Мислиш ли да ходиш някъде лятото? Море/планина..?! - Да, море вероятно.

    Спортуваш ли? Ако да, какво спортуваш най-често? - Фитнес (ако може да се нарече точно спорт), бягам, плувам когато имам възможност, но там не съм много редовен. Волей също обичам да играя.

    Нещо с което се гордееш? - Гордея се със себе си, с това, което съм. Най-страшния период мина, и аз съумях да се опазя от глупостите, които правят подрастващите, имам предвид наркотици, алкохоли, цигари.. тия неща не ме влекат, и едва ли ще има нещо в бъдещето, което ще ме накара да посегна точно към тях.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL
    хъм!

    Довречив ли си? - Доверчив/наивен - не.

    Обмисляш ли действията си или си импулсивен/спонтанен? - По-често ги обмислям, по-рядко действам импулсивно. Прекаленото мислене обаче, не води до нищо хубаво. Става една голяма каша, така да го кажа..

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Какви хора харесваш?
    А какви не харесваш?
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL
    Какви хора харесваш? - Харесвам открити хора, активни, на които им се говори/излиза, имат живец..

    А какви не харесваш? - Не харесвам отпуснати хора, без желание за нищо, винаги им е скучно и пр. По ирония на съдбата, последно време май се намирам в подобна ситуация, но гледам всичко да си тръгне постарому.

  18. #18
    Мега фен Аватара на SunSmile
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    5 537
    Обвързан ли си?
    Ти ли правиш първата крачка?
    Любов от пръв поглед?
    Перфектното дупе или перфектните гърди ( в едно момиче)
    Кое е първото нещо, което забелязваш в хората?
    Опиши се с 3-5 думи
    Братя/сестри?
    Нея целуваш нали и
    нея лъжеш ти
    както мене лъжеш ти
    Щом дo мене той заспи
    знам, че искам да си ти
    трябва да реша ... трябва да реша...

  19. #19
    Колко вдигаш на лежанка? Ами за бицепс? Клек? Мъртва тяга?
    После ще са по-задълбочените въпроси
    Audio ergo sum

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от SunSmile
    Обвързан ли си? - В момента не.

    Ти ли правиш първата крачка? - По принцип аз, но е имало и случаи, когато това не е било така. Прави ми впечатление обаче, че само когато сте на градус се отпускате дотам, че да направите 1вата крачка ;д

    Любов от пръв поглед? - Не съм изпитвал подобно нещо.

    Перфектното дупе или перфектните гърди ( в едно момиче) - Перфектно дупе . Гърдите не са дотам важни, даже предпочитам по-малки ;д намирам го за далеч по-секси.

    Кое е първото нещо, което забелязваш в хората? - Първото е външният вид ;д От стила на обличане си изграждам някаква идея какво представлява човека. След известно време с дадения човек, мнението ми или се потвърждава, или пък той се оказва коренно различен човек, несъответстващ на това, за което съм го взел. почти няма средно положение ;д

    Опиши се с 3-5 думи - темпераментен, жизнен, весел..

    Братя/сестри? - Нямам. Поне така мисля де. :д

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от ArrowsOfDeath
    Колко вдигаш на лежанка? Ами за бицепс? Клек? Мъртва тяга?
    После ще са по-задълбочените въпроси
    Не много - 65-70 кг., но не мисля, че има смисъл да се мъча за повече на тоя етап. Целите, които гоня са постижими и с по-малки килограми ;д

    Бицепс и с 20кг съм правил ;д

    Не клякам. Не го харесвам тва упражнение, особено след като 1-2 претърпяха доста неприятни контузии пред мен..

    Мъртва също не правя. Карам предимно на лежанка (хоризонтална, горна, долна не правя), флайс може с дъмбелите.. набирания, лицеви, и скрипците за гръб.

  22. #22
    На кое би предпочел да отидеш - на транс или хаус парти?
    Gabber търпиш ли?
    Любима бира?
    А концентрат?
    Разкажи за някое зверско напиване
    Опиши как изглежда идеалът ти за секси жена.
    Audio ergo sum

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Други никове?

  24. #24
    Аватара на deFakto
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    611
    знам го

    ходиш ли по мачове ,и за кои си .
    с колко момичета си спал
    обичаш ли двоикаджииките
    смяташ ли че двоикаджииките са отличнички в оралната любов
    най як спомен с момиче за всички времена до момента
    рязали ли са те ,и ако да майната им
    колко водка за 1 час дърпаш
    фен ли си на психотропните вещества
    на колко линии съм ?
    мразиш ли някого и защо ,и обичаш ли някого и пак защо ?


  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от ArrowsOfDeath
    На кое би предпочел да отидеш - на транс или хаус парти? - Ходил съм на няколко хаус партита, ще ми бъде интересно да отида и на транс.

    Gabber търпиш ли? - трудно ;д

    Любима бира? - Becks

    А концентрат? - Уиски

    Разкажи за някое зверско напиване - Ами то не е много за разказване, даже се опитвам да го забравя и подробностите около него, така ще скипна този въпрос ;д

    Опиши как изглежда идеалът ти за секси жена.- Харесвам високи момичета, не по-високи от мен разбира се.. примерно да е ~170 см; коса - права, руса/черна, като чернокосите са с предимство ;д слабичка, 45 - 50 кг; малки гърди ;д

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си