.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1

    Дразня му се а не мога да говоря с него

    Значи .. много харесвам момчето, за което писах 2 или 3 теми тук и много искам да съм с него, но ме дразни изключително много ... Например .. един ден е мил, а на следващия ми иде да го убия .. Много се дразня като забрави да ми звънне, примерно, или когато му напиша някакъв смс и той не отговори .. Аз попринцип съм си такава и много се дразня на такива дребни нещица и понеже съм и доста притиснителна не мога да говоря с него свободно, особено ако темата е сериозна като тази .. Не ми се иска да късаме .. Предполагам, че няма друг начин да се оправя с него, ако не поговорим .. обаче се чувствах длъжна да помоля някой за съвет

    т.7
    slun4ice
    Винаги се цели в Луната.. И да не я оцелиш, поне ще си сред звездите

  2. #2
    За известно време спри ти да му звъниш и да му пращаш смс-и и го остави той да те търси, дай му малко свобода

  3. #3
    Аз му звъня много рядко .. звъня му само, ако той ми е звъннал преди това...
    Винаги се цели в Луната.. И да не я оцелиш, поне ще си сред звездите

  4. #4

    Re: Помощ ... :(

    Цитирай Първоначално написано от yYniiKaLnAa
    Значи .. много харесвам момчето, за което писах 2 или 3 теми тук и много искам да съм с него, но ме дразни изключително много ... Например .. един ден е мил, а на следващия ми иде да го убия .. Много се дразня като забрави да ми звънне, примерно, или когато му напиша някакъв смс и той не отговори .. Аз попринцип съм си такава и много се дразня на такива дребни нещица и понеже съм и доста притиснителна не мога да говоря с него свободно, особено ако темата е сериозна като тази .. Не ми се иска да късаме .. Предполагам, че няма друг начин да се оправя с него, ако не поговорим .. обаче се чувствах длъжна да помоля някой за съвет
    да да позната история ,недей да му звъниш и да му пишеш ,очевидно е недораслите момченца ,които искат повече свобода ,когато имат приятелка.Той сам трябва да се сети да ти пише и да ти се обажда.Но може би е достатачно глупав ,за да не се сети.Поговори с него за това.
    sleda ot lubovta

  5. #5
    Е то, ако му досаждаш през 5 мин. нормално, остави го да диша човека
    Може да съм сам, може да падна във боя.
    Живота ми свърши обаче знай, че идвам за твоя.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 496
    Остави го на мира за известно време и му дай малко свобода! Игнорирай го напълно (не чак толкова, че да не си казвате дори "Здрасти"), но не го търси ти! Остави го той да те потърси! Ако държи на теб и те харесва истински ще го направи!
    Женско съм!
    Цитирай Първоначално написано от Ванката
    Депресиращо си тъп бе, Саше!
    ^^

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Ебаси досадната си човече. И на мен да ми звънят така и аз няма да отговарям.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  8. #8
    Кирилицата е задължителна!
    slun4ice
    Винаги се цели в Луната.. И да не я оцелиш, поне ще си сред звездите

  9. #9
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Авторке забравяш това,че и той има право на свобода,но ти му го отнемаш..Остави го за малко,не може нон-стоп да ти звъни,да ти пише и т.н.,и той има право да излиза с приятели или да се занимава с нещо друго..Стига си му досаждала
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  10. #10

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Бургас ^^
    Мнения
    442

    Re: Помощ ... :(

    Цитирай Първоначално написано от Princessani
    Цитирай Първоначално написано от yYniiKaLnAa
    Значи .. много харесвам момчето, за което писах 2 или 3 теми тук и много искам да съм с него, но ме дразни изключително много ... Например .. един ден е мил, а на следващия ми иде да го убия .. Много се дразня като забрави да ми звънне, примерно, или когато му напиша някакъв смс и той не отговори .. Аз попринцип съм си такава и много се дразня на такива дребни нещица и понеже съм и доста притиснителна не мога да говоря с него свободно, особено ако темата е сериозна като тази .. Не ми се иска да късаме .. Предполагам, че няма друг начин да се оправя с него, ако не поговорим .. обаче се чувствах длъжна да помоля някой за съвет
    да да позната история ,недей да му звъниш и да му пишеш ,очевидно е недораслите момченца ,които искат повече свобода ,когато имат приятелка.Той сам трябва да се сети да ти пише и да ти се обажда.Но може би е достатачно глупав ,за да не се сети.Поговори с него за това.
    Да й звънне окей, но постоянно да й звъни и да й праща смс-и.. тва е прекалено. Дай му малко свобода. Ти го задушаваш. Горкия. Преодолей тъпия си срам и поговори с него, но не виждам за какво, като ти го притискаш. Бтв на колко си?
    Right or wrong,
    I can't hold onto the fear
    that I'm lost without you
    If I can't feel, I'm not mine
    I'm not real

  11. #11
    Еми нормално е като го обичаш да искаш да го чуваш постоянно на мен лично това да ми звънни някоя през 5 мин няма да ми пречи
    Мизерници .

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Лондон
    Мнения
    808
    Момчето е свикнало ти да правиш всичко и за тва дори не се и напряга да мисли за нещо ,знае че ти ще го потърсиш първа и т.н. Дай му свобода ,остави го за няколко дена ,не го търси и ще видиш резултата после.

    "Един си остава в сърцето ,а всичко друго просто забавление"

  13. #13
    Някой те попита на колко си???Има значение,повярвай!
    Винаги съм се чудела защо чувам критики само зад гърба си и сега го осъзнах...тях не ги беше страх от това да не ме наранят,обидят или натъжат,страха бе породен от това че ако го кажат директно на мен...ЩЯХ ДА ГИ СРИНА!

  14. #14

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Бургас ^^
    Мнения
    442
    Цитирай Първоначално написано от Elenichkaa
    Някой те попита на колко си???Има значение,повярвай!
    Хайде моля те кажи на колко сии xDD =D>
    Right or wrong,
    I can't hold onto the fear
    that I'm lost without you
    If I can't feel, I'm not mine
    I'm not real

  15. #15
    14
    Винаги се цели в Луната.. И да не я оцелиш, поне ще си сред звездите

  16. #16

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Бургас ^^
    Мнения
    442
    Хмм 14.. бива бива. И все пак както казах вече не го задушавай. И други ти казаха да не го търсиш известно време и ще реши да те потърси. Ако не те потърси.. режи ;дд
    Right or wrong,
    I can't hold onto the fear
    that I'm lost without you
    If I can't feel, I'm not mine
    I'm not real

  17. #17
    Повече от фен Аватара на suantito
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    486
    Защо никой не спомена че може просто вече да няма чувства към теб , и да не те търси за да ухладнят чувствата ти и да те зареже

    Ако има някой от търново да пише
    Impuls.bg

  18. #18
    Той ми звъни, но не толкова често, колкото на мен ми се иска .. Мисля, че целия проблем се корени в това, че не мога да се отпусна и да поговоря с него ...
    Винаги се цели в Луната.. И да не я оцелиш, поне ще си сред звездите

  19. #19
    Винаги се цели в Луната.. И да не я оцелиш, поне ще си сред звездите

  20. #20
    и повтарям, че му звъня само, за да му върна жеста .. само ако той ми е звъннал преди това ... никога не звъня първа ...
    Винаги се цели в Луната.. И да не я оцелиш, поне ще си сред звездите

  21. #21
    Мега фен Аватара на BlueFace
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    3 412
    Той не е длъжен винаги да ти звъни.... Като искаш да говориш с него звънни му ти .... Кифла

    --------------------------------------------------------

  22. #22
    Аз му пр смс от време на време ... иииии НЕ съм кифла !
    Винаги се цели в Луната.. И да не я оцелиш, поне ще си сред звездите

  23. #23

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Бургас ^^
    Мнения
    442
    Цитирай Първоначално написано от yYniiKaLnAa
    Аз му пр смс от време на време ... иииии НЕ съм кифла !
    Вече се обърках тотално.. ти за какво искаше съвет ?? Кифльок xDD
    Right or wrong,
    I can't hold onto the fear
    that I'm lost without you
    If I can't feel, I'm not mine
    I'm not real

  24. #24
    Мега фен Аватара на BlueFace
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    3 412
    О,определено си

    --------------------------------------------------------

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Спри да му звъниш. На мъжете като им досаждаш и не им оставяш свободно пространство,те бягат. Колкото повече НЕ им обръщат внимание, те те харесват и те те преследват. Казвам ти го от личен опит.Не питай старило ,а патило.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си