.
Затворена тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Съученик се държи странно с мен

    ...

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 496
    Първо - ти пък чак толкова зле ли си в даскало, че да искаш да преписваш от него!? Толкова ли е трудно да седнеш и да си научиш за тестовете!
    Второ - като виждаш, че той е гадняр, защо искаш отново и отново да преписваш от него, като първият път се е избъзикал с теб!
    Трето - ако го харесваш (доколкото можах да схвана от поста ти), защо не поговорите на тази тема, а не как да изкараш по-висока оценка на тестовете!? Доколкото разбрах, ти май се допитваш до него само заради подсказването! Пък и като каза, че ЦЕЛИЯТ клас е имал 4-ки, това включва ли и него!? Ако е така, той е един отличник...
    Женско съм!
    Цитирай Първоначално написано от Ванката
    Депресиращо си тъп бе, Саше!
    ^^

  3. #3

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 496
    Сега вече се изясниха нещата!
    Еми недей да се допитваш до него, отличниците не искат да преписват от тях, а си пазят знанията за себе си! Я си представи, че ти си на негово място и някой иска да препише от теб и да се представи с твоите знания!? Ще ти е приятно ли, ако е някой двойкаджия, а искара 6 благодарение на теб и това, което ти си научила вместо него/нея! Да, хубаво е да помогнеш на приятел и май точно затова той не помага на теб! Знаеш, че момчетата в ранният пубертет си дружат само с момчета, а ако случайно си намерят момиче, незнаят как да се държат с тях!
    Женско съм!
    Цитирай Първоначално написано от Ванката
    Депресиращо си тъп бе, Саше!
    ^^

  5. #5
    аз не съм се борила за 6,стига ми 3!Както и да е..

  6. #6
    Ами антипатична си му явно.. xD
    “Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind. Flee from hate, mischief and jealousy. Don't bury your thoughts, put your vision to reality . Wake Up and Live!”

  7. #7
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    И всъщност за какво става на въпрос ?
    По дяволите..Щом ще пускате теми - помислете добре,а не след няколко минути да си го триете
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  8. #8
    Супер фен Аватара на sunshine955
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 285
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    И всъщност за какво става на въпрос ?
    По дяволите..Щом ще пускате теми - помислете добре,а не след няколко минути да си го триете
    мхм // г.д. иначе схванах за кфо става въпрос
    smile-it's the second best thing you do with your lips

  9. #9
    Ако можехте така да си редактирате мненията и в реалния живот, вероятно човекът отново би се превърнал в неандерталец. ;\

  10. #10
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Край.
    Явно темата вече е изчерпана.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си