.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 38 от общо 38
  1. #26
    Наистина родителите играят голяма роля в цялата работа.Кой знае какви работи й говорят и я заплашват един вид,че ако забременее какво ще стане.. ала бала и така..Майка ми също по едно време се опитваше да ми промива мозъка :Д
    Не разбирам само защо започнахте да нападате приятелката му.Била недорасла пикла..сега тя,че преиграва много,да прави го,но като за начало всеки се шашка и се страхува много .
    Дай й време,може да се поуспокой.Ако не да почете малко каква и кога е възможността да забременее и т.н.

  2. #27
    Голям фен Аватара на Grudi_SeXa
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    столично парче
    Мнения
    860
    ^Нападаме я примерно, защото преиграва ПРЕКАЛЕНО много.Чувал съм за какви ли не момичета и жени и техните страхове/странности, но тва момиче бие всичките рекорди.

  3. #28

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    СеДнаЛа На КъЛБотО ЗЕмя
    Мнения
    735
    ОМГ тази твоя приятелка е толкова необразована.. сперматозоидите не мога да живеят в кислородна среда .. те умират . Мале какви са тея филми да пренесеш сперматозоида на сапуна от там на презерватива оттам в нея..булшитс...

    не е нужно да си миеш ръцете всеки път като сменяш гумата..


    тц тц тц

    спрете да се филмирате бее хорааа
    {!!!!!!}Бъди си кyрва в леглото на твоя любим, не бъди кyрва в обществото {!!!!!!}

  4. #29
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Пиши да кажеш какво е станало и как си процедирал,авторе.
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  5. #30
    Доста сложна ситуация. Но може би е прекалено... Трябва момичето да се успокои, да не е толкова напрегната. Но я разбирам, защото съм била в тази ситуация да се чудя дали не съм забременяла, даже и в момента съм малко така, но както и да е.
    gia_sena_mono мн ти благодаря за линковете!!!! Харесах си една книжка и скоро мисля да си я взема. Благодаря ти, мила
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  6. #31
    Аватара на Force_bladeR
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    във филма ..
    Мнения
    634
    Еееееее мадафака, аз толкоз не пиша за една седмица е..


    Who's next!

  7. #32
    На тема презервативи и аз бях голяма параноя, честно казано. Резултатът е, че просто отказах да правя секс без противозачатъчни. Отидох на лекар (всъщност при двама лекари за да бъдем по-точни), тя ми разказа за противозачатъчните - рискове, начин на действие, как се пият и пр. и ми ги предписа.
    Проблемът дойде, когато трябваше да ги спра (макар, че новите лекарства са ниско дозирани и съответно по-безвредни, идеята за почивка все пак остава добра). Първоначално бях малко стресната, признавам, но постепенно се убедих, че въобще не са толкова несигурни, колкото си мислех. Макар да не съм на това мнение, много момичета всъщност се чувстват по-сигурни, когато правят секс с презерватив (отколкото на хапчета).
    Ти явно имаш доста сериозна връзка с това момиче. Постарай се тя да се чувства уверена в теб, да знае, че ще си на нейна страна и ще я подкрепяш напълно, ако нещо се обърка. Не трябва и двамата да страдате заради един глупав и ирационален страх!

  8. #33
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Нормално е да се притеснява - всяко момичето е минало през този период, особено ако е била девствена.

  9. #34
    Супер фен Аватара на pitbullxx
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 572
    И моята приятелка имаше такъв страх ,но я заведох на консултация при гинеколог да и обясни някои работи и така съветвам те да направиш същото.

  10. #35
    Супер фен Аватара на BiGBaDWolF
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Зелен Свят!
    Мнения
    1 612
    Кажи и да си държи краката на 3 без 15 за да истече сичко

  11. #36
    Приятелката ти е дооооста притеснена....От една страна е нормално....Но пък чак толкова... То безопасност -добре,ама чак такава параноя....Нищо де-щом си се обичате,добре е че я търпиш и й изпълняваш желанията...Но все пак опитай се да й обясниш ,че няма нищо толкова страшно....тези неща със сапуна и дъра-бъра...са много малко вероятни за да забременее едно момиче принципно са нужни някак си повечко сперматозоиди...поне доколкото аз знам!!!!

  12. #37
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Няма от кво да те е страх.

  13. #38
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Е,'айде де, 'айде! Какво стана с цялата тази история?
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си