Здравейте!!!От седмица някъде си търся работа за лятото в София!!!...След първия опит работата не ме устройваше,след втория ме прецакаха и все още нямам работа!Повечето обяви ,които гледах във вестниците са пълна трагедия!!!Не казват даже каква точно е работата,а трбява да се набутваш за да ти кажат да отидеш на интервю и тогава ще ти разяснят!Освен това заплащането е много малко!!!На първата работа на която ходих на интервю ми предлагаха 400 лева на месец ,смятайте тези пари дали ще са ви достатъчни за този месец!!!Както и да е.....утре е събота и не знам дали излизат пак тези прословути вестници пак да видя какво предлагат!Мога и в интернет да си направя една автобиография и да кандидатствам,но не се знае кога ще ми се обадят там, а аз искам да намеря работа колкото се може по-бързо!!!Надявам се да дадете някакъв съвет,вие как бихте действали!Искам още нещо да попитам.Ако е възможно може да споделите вие какво работите и какви доходи получавате,доволни ли сте от работата в столицата и колко всъщност трябва да е нормалната заплата на човека???Дали кризата ще ни преследва цял живот и така трудно ще се намира работа...Няма да отговоря на потребители,които спамят и не говорят във връзка със темата!Благодаря!!!