.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33

Тема: Работа

  1. #1

    Работа

    Здравейте!!!От седмица някъде си търся работа за лятото в София!!!...След първия опит работата не ме устройваше,след втория ме прецакаха и все още нямам работа!Повечето обяви ,които гледах във вестниците са пълна трагедия!!!Не казват даже каква точно е работата,а трбява да се набутваш за да ти кажат да отидеш на интервю и тогава ще ти разяснят!Освен това заплащането е много малко!!!На първата работа на която ходих на интервю ми предлагаха 400 лева на месец ,смятайте тези пари дали ще са ви достатъчни за този месец!!!Както и да е.....утре е събота и не знам дали излизат пак тези прословути вестници пак да видя какво предлагат!Мога и в интернет да си направя една автобиография и да кандидатствам,но не се знае кога ще ми се обадят там, а аз искам да намеря работа колкото се може по-бързо!!!Надявам се да дадете някакъв съвет,вие как бихте действали!Искам още нещо да попитам.Ако е възможно може да споделите вие какво работите и какви доходи получавате,доволни ли сте от работата в столицата и колко всъщност трябва да е нормалната заплата на човека???Дали кризата ще ни преследва цял живот и така трудно ще се намира работа...Няма да отговоря на потребители,които спамят и не говорят във връзка със темата!Благодаря!!!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  2. #2
    Не че аз съм точният човек, който да ти го каже, но заплащането си зависи от това къде живееш. Голям град => голямо търсене на услуги => големи възможности. Малък град => малко търсене на услуги => малки възможности. Аз съм на 19 и досега не съм работил. Но имам двама по-големи от мен братя и от тях знам туй-онуй. За да можеш да живееш нормално в София(предполагам и в другите градове) ти трябваj поне 1000 лева месечно. С едната половина да си плащаш наем за жилището(той зависи от големината и местоположението), а с другата половина да се храниш.

    Разбира се, ако ти също си на 19, не очаквай да ти плащат по 1000 лева месечно.

    Повече не мога да кажа.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Sashakiss
    Не че аз съм точният човек, който да ти го каже, но заплащането си зависи от това къде живееш. Голям град => голямо търсене на услуги => големи възможности. Малък град => малко търсене на услуги => малки възможности. Аз съм на 19 и досега не съм работил. Но имам двама по-големи от мен братя и от тях знам туй-онуй. За да можеш да живееш нормално в София(предполагам и в другите градове) ти трябваj поне 1000 лева месечно. С едната половина да си плащаш наем за жилището(той зависи от големината и местоположението), а с другата половина да се храниш.

    Разбира се, ако ти също си на 19, не очаквай да ти плащат по 1000 лева месечно.

    Повече не мога да кажа.

    Да,но работата е там,че напоследък е голям град-малки възможности!!!!Абсолютно същото е като в по-малките градове!Трудно се намира работа и плащат малко пари,дано това да е временно не знам!!!Аз също смятам ,че обикновения човек трябва да получава по 1000 лева месечно,но колко такива има???Много малко....Мога да ти кажа,че заплатите са трагични в България и това всички го знаят де..... Нормално е за специализирана работа да получаваш повече пари,съответно ако се издигнеш....Но за една обща работа,която всеки може да работи заплащането е мн малко.....Разбира се парите не ти трябват само за жилището и да се храниш,има и много други разходи....

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  4. #4
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Ако очакваш като сервитиорка, продавачка, администраторка, барманка, консултант и т.н. да взимаш повече от 450лв - в грешка си . Иска се образование. За студентите високите доходи са в сферата на технологиите.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от YouDontKnowMe
    Ако очакваш като сервитиорка, продавачка, администраторка, барманка, консултант и т.н. да взимаш повече от 450лв - в грешка си . Иска се образование. За студентите високите доходи са в сферата на технологиите.

    Не съм съгласна..Има работи ,които плащат и повече от 450 лева,но рядко можеш да намериш или в повечето случаи искат хора с опит!Мога да ти кажа че една сервитъорка може да изкарва доста повече от 450 лева,но това не е професията за мен...Така или иначе това ,което аз уча и се занимавам сега не стана да го работя,за това ще трябва да си намирам някаква обща работа ,макар и да не искам,нямам избор!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  6. #6
    Sys:

    Нека синтезирам: лиспва ти образование(висше), липсва ти опит, няма да работиш постоянно(търсиш нещо за лятото), не можеш да работиш тежка работа(строителна например), и още, и още...

    А имаш желанието някой да ти предложи повече от 400-500 лева?
    Выполнения: Земля в илюминаторе (7.1 Амфитон Усилитель Системы 100-AC-022) Обратная связь:
    авторитетный ответ: 95.43.28.133
    вторичный ответ: 85.14.6.98
    Sponsored by: Реактивная Tехнология

  7. #7
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Хем искаш много пари,хем си с претенции. Мисли реално! Всеки иска малко работа за много пари, ама няма! Не може още от първата работа, която си намериш да ти предложат хилядарките! Започни от някъде, натрупай опит, знания, умения. То да не става ей така излязъл от гимназият и иска да стане милионер.
    В България хилядарките не падат ей така.
    Ти и на 400 се радвай първоначало, защото някъде плащат и минималната.
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от gia_sena_mono
    Хем искаш много пари,хем си с претенции. Мисли реално! Всеки иска малко работа за много пари, ама няма! Не може още от първата работа, която си намериш да ти предложат хилядарките! Започни от някъде, натрупай опит, знания, умения. То да не става ей така излязъл от гимназият и иска да стане милионер.
    В България хилядарките не падат ей така.
    Ти и на 400 се радвай първоначало, защото някъде плащат и минималната.
    Аз не искам малко работа за много пари....Искам НОРМАЛНА работа за нормални пари съответно,а не за хилкядарки!Ясно е че никой няма да ми плати 1000 лева,но с тия мизерни заплати се излагат!!!Всеки човек,които държи на себе си и правата си има правото на претенции!
    И между другото в момента уча висше!И не за да се оплаквам написах темата,а за съвет ,какво вие мислите по въпроса със заплатите ,работата и т.н.!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  9. #9
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    В тези трудни времена, ако си с много претенции ще останеш гладен! Всеки иска нормална работа,нормална РЗ,нормален живот...
    Все отнякъде се почва.
    И какво като учиш висше? Висшето не е опит, нито стаж. Като отидеш да работиш като сервитьор или продавач това не ти е предимство, по-скоро е недостатък,защото ще искаш да те пускат за лекции, за изпити и т.н.
    Какво да мислим за заплатите - нали учиш висше не ти ли я ясно какво мислят хората - малко са доволните от заплащането, което получават.
    Както и да е - уж темата била,че си търсиш работа, която да е високо платена, после стана,че нямало такава и накрая просто питаш хората какво мислят.
    Оффф,защо ли споря ...
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от gia_sena_mono
    В тези трудни времена, ако си с много претенции ще останеш гладен! Всеки иска нормална работа,нормална РЗ,нормален живот...
    Все отнякъде се почва.
    И какво като учиш висше? Висшето не е опит, нито стаж. Като отидеш да работиш като сервитьор или продавач това не ти е предимство, по-скоро е недостатък,защото ще искаш да те пускат за лекции, за изпити и т.н.
    Какво да мислим за заплатите - нали учиш висше не ти ли я ясно какво мислят хората - малко са доволните от заплащането, което получават.
    Както и да е - уж темата била,че си търсиш работа, която да е високо платена, после стана,че нямало такава и накрая просто питаш хората какво мислят.
    Оффф,защо ли споря ...

    Работила съм за малко пари и сега не ми се занимава това е!!!Не ми се ще да си губя времето за толкова малко пари!Не искам толкова високо платена работа,а нормално казах вече!Знам че това ,което уча изобщо не е свързано с това, което сега трябва да започна!Моята цел е да си намеря работа за лятото ,да изкарам някой лев за да отида на море,да си купя някои неща и т.н.Явно не си разбрал каква точно е темата.Питах за съвет за работа...какво работите вие и доволни ли сте от доходите и каква заплата трябва да получава човек!И просто някакъв съвет как бихте действали вие,нищо повече!!!Дали кризата ще ни преследва цял живот и така трудно ще се намира работа...Знам,че много хора в България са недоволни от заплащането,за това исках да обсъдим тази тема тук!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  11. #11
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    ОК.Не съм разбрала, извини ме,тогава.
    Успех тогава.Аз също ще търся,ако може и постоянна...
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  12. #12
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    И аз търся, ама само за два месеца. Не ми пука за заплащането , само да има с какво (освен учене) да си губя времето. Ама никой ни ма ще. На висчкото отгоре и съм непълнолетна.
    да изкарам някой лев за да отида на море,да си купя някои неща и т.н
    Да, да , разбира се ... Това е най-важното ^

    Както и да е.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от YouDontKnowMe
    И аз търся, ама само за два месеца. Не ми пука за заплащането , само да има с какво (освен учене) да си губя времето. Ама никой ни ма ще. На висчкото отгоре и съм непълнолетна.


    Разликата е че съм пълнолетна



    да изкарам някой лев за да отида на море,да си купя някои неща и т.н
    Да, да , разбира се ... Това е най-важното ^

    Както и да е.
    Естествено че е важно

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  14. #14
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Оф,аз искам да си намеря работа,която да съчетавам с ученето.
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от gia_sena_mono
    Оф,аз искам да си намеря работа,която да съчетавам с ученето.
    Сега за лятото нямаш проблеми,но като почнеш годината и трябва да учиш и работиш,вече ще е трудно да ги съчетаваш ,но би било възможно да намериш такава работа,ако търсиш

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  16. #16
    Sys:


    Цитирай Първоначално написано от Sunny_stz
    Питах за съвет за работа...какво работите вие и доволни ли сте от доходите и каква заплата трябва да получава човек!И просто някакъв съвет как бихте действали вие,нищо повече!!!Дали кризата ще ни преследва цял живот и така трудно ще се намира работа...Знам,че много хора в България са недоволни от заплащането,за това исках да обсъдим тази тема тук!
    Звучи някак зловещо това "кризата" да ни "преследва" Работа не се намира трудно, стига да имаш какво да предложиш като качества. Всъщност, ако имаш какво да предложиш като качества, работата сама те намира. Моят случай е такъв - никакво реално усилие не положих да си намеря работа. Обадиха ми се, предложиха да пробваме за известно време, след което да договорим детайлите, ако се харесахме взаимно. Е, харесахме се.

    Наименованието на длъжността ми е "Всемогъщ Бог". Ако искаш вярвай, но го пише на договора ми(настоявах да е така, за да си погъделичкам егото). По договор получавам минимална работна заплата и от още от първият ми работен ден съм в безсрочна неплатена отпуска. Могат да ме уволнят само двама човека, но трябва да го направят и двамата - не може единият самоволно да реши, че иска да ме махне и аз да си замина. Съответно според договора ми дължат неустойки за десет години напред(на минимална работна заплата). Ако аз случайно реша да напускам, без те да са съгласни с това - аз им дължа същите неустойки. Един вид сме се пообвързали.

    Задълженията ми не са никак ясни, което ми позволява голяма свобода и размах в работният процес. Основното с което трябва да се занимавам е да намирам нови начини за повишаване на приходите на фирмата(и дъщерните фирми). Без значение как. Дали днес ще седна и ще измисля да пуснем реклама някъде, или ще намаля цените на някои продукти, или пък ще предложа начин персонала ни да си върши по-добре и качествено работата - няма значение, стига това да води до нещо положително за фирмата. Развитието на нови пазарни ниши или пък създаването на следващата дъщерна фирма, която се занимава в сфера в която до момента изобщо ни е нямало - пак е дейност, която аз трябва да осъщестявам(или по-скоро да ми хрумне идеята, да създам план и чак тогава да осъществя).

    За съжаление се работи всеки ден. Събота... Неделя... Почивни дни... Официални праници... Това са някакви смътни спомени от един предишен живот. Отпуска? Такъв филм не се прожектира. Спи се по 4-5 часа на ден, понякога не се спи. Всяка минута трябва да съм зает с нещо важно, което никой друг служител от фирмата не може да свърши(или поне не толкова добре колкото мен). Работи се всеки момент, навсякъде. Например минаваш и ме виждаш да пия кафе. Не, аз не пия кафе - договарям условия с представителя на партньорска фирма например. Или ме засичаш да обядвам в някакъв ресторант. Тц, обсъждам с адвокатите ни правните аспекти на някакъв възникнал проблем. И прочие. Може би единствено в тоалетната имам малко спокойствие. Въпреки всичко почивки има - не е като да няма изобщо. Като ми скимне, когато ми скимне, за колкото ми скимне. Добра идея обаче е да са колкото се може по-малко, да са в колкото се може по-удобно време и да са колкото се може по-кратки. Никой не ми е поставил граници за тези неща, но се усеща, че ако липсвам за повече от час и половина или два нещата започват лекичко, но решително да заминават на майната си. Има и доста други отрицателни страни, но тях няма да ги споменавам засега.

    Каква ми е реалната заплата не ми е много ясно, понеже винаги си харча част от нея за лигавщинки, но като говорихме последно спрягахме някаква сума от скромните 4800 лева. За последният месец взех 4100, понеже си купих флашка(Survivor GTR 64GB, обичам си я въпреки цената) и някакви други джунджурийки. Всъщност флашката ми е отпреди това, но бях забравил да си я платя

    Освен заплатата имам и някакви бонусчета. Осигуряват ми жилище, което не е нищо грандиозно - две стаи плюс кухня, обзаведено... но няма нито готвачка, нито икономка... Кухнята почти не я използвам и като цяло рядко се задържам в апартамента, понеже вътре е убийствено тихо - сякаш времето е спряло и съм последният човек останал жив на планетата. Плащат ми интернета и станционарният телефон, понеже на мен толкова ми се иска да не могат да ме намерят като съм се прибрал, че отказах да ги плащам. Дадоха ми компютър за вкъщи, който така и не съм разопаковал от кашоните, понеже си ползвам личният. Получих и служебен лаптоп, който пък понякога ползвам, но не го нося винаги. За да ме изнервят допълнително ми връчиха два служебни телефона. Когато броят на телефоните, които имаш е повече от този на ушите ти, се получават груби ситуации. Честно. Приготвили са ми служебна кола, която стои и чака да изкарам книжка. Да бе, чакайте. Вместо това си карам личната, като ми плащат горивото, гумите и поддръжката. Плащат ми се всички разноски по повишаване на квалификацията и опреснителните курсове, като това включва пътни разходи, храна, хотел, дневни и такси. Разбира се, трябва да се завъртам и в офиса, където си имам бюро, два компютъра, купчинка визитки и една камара други неща. Първата ми работа - да си скрия визитките и да сложа визитки на някой друг от офиса. Когато някой реши самоволно да си вземе визитка и да ме притеснява по телефона - сещайте се. Звъни и притеснява друг човек, който ще му свърши същата работа като мен (: Офисна епопея. И чаша за кафе си имам. А за сейфа споменах ли? Има и сейф. Ретро е. Кефи!

    Да си призная работата на "Всемогъщ Бог" ми харесва, дори ми доставя удоволствие. Дните минават лесно и приятно...

    Sunny_stz, сега имаш ли по-ясен поглед къде е разликата в полаганият труд между 500 лева заплащане и 4000 лева? Аз не мога да кажа "Работното ми време свърши", "Утре съм в отпуска", "Ще поработя една година, после се отказвам" и още много такива неща. И да отбележим, че аз не бях нает заради висшите си образования или трите чужди езика, които знам. Хората бяха забелязали, че аз имам интересни идеи, далеч от стандартните, които не са плод на идиотизъм, а на високо IQ и развинтено въображение... Колко точно са се объркали в преценката си - само времето ще покаже...

    ПП. И да споменем, че в същата фирма заплатата на секретарките в офиса ни е почти 600 лева. Те са с по едно висше и два езика, доколкото знам. Но те си знаят - от понеделник до петък, идват в 9 часът, обедна почивка от 12 до 13 часът, после точно в 6 си заминават. Почивни дни си имат всяка седмица поне по два. Задълженията им са ясни и им отнемат по 2-3 часа плътно време дневно, а през другото време си клатят краката, цъкат фейсбук фермички и клюкарят. Яко, а?

    ППП. Мисля, че раздаването на брошурки по улиците е интересно предложение, а? Последно тийнчетата които наехме раздаваха със скорост от около 10-тина лв/час и за три дни ни свършиха цялата работа(олаща се за бройка, просто ориентировъчно споменавам скоростта, която постигнаха, а тя трябва да е реална, понеже пуснахме няколко пъти проверки и всичко беше наред...).
    Выполнения: Земля в илюминаторе (7.1 Амфитон Усилитель Системы 100-AC-022) Обратная связь:
    авторитетный ответ: 95.43.28.133
    вторичный ответ: 85.14.6.98
    Sponsored by: Реактивная Tехнология

  17. #17
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Дай,Боже,че май ще е гадно да уча задочно.
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  18. #18
    minus273dot15 поздравления за доходната ти работа,но разнасянето на брошурки не ме устройва,това съм го правила в гимназия,точно за това, че вече не съм тийнче и мога да върша по-сериозна работа ,макар и временна.Това да няма почивки не мислиш ли,че е гадно,а???Не можеш да отидеш на море,на балкан.Да се кефиш на малките неща от живота?Живееш само в един материален свят....

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  19. #19
    "minus273dot15" - до като четох "работната ти характеристика" за миг си те представих, като главния герой от някоя приказка... Някои от нещата, които написа ми звучат някак измислени - без да се обиждаш!
    Относно възнаграждението, което получаваш, не мога да се съглася, че е такова защото си на разположение 356 дни в годината, извършваш всевъзможни дейности и т.н. По скоро, както и ти самия каза можеш да предложиш на фирмата нещо, което другите не биха могли или поне не в такава степен. Съгласен съм и с това, че не е толкова от значение какво образование си завършил, колко чужди езици си изучавал, а по скоро какво на практика можеш да вършиш, каква е мотивацията ти да се развиваш, точно в конкретната сфера на действие и т.н.

    А на колко години си? Интересува ме защото малко хора имат "шанса", защото и той е от голямо значение, да пробият както ти в момента!

    П.С. - Аз бях останал с впечатлението, че работиш за някоя компютърна фирма... :P

  20. #20
    Аватара на Shu7teR
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    211
    Човече не си вдигай летвата чак толкова нависоко. За човек който не е работил и няма да прави договор, 400 лева са му даже много.Естествено зависи и от работата.Ама каквото и да е за 2-3 месеца си е живо пичкаджийство.
    The Nuts!

  21. #21
    Sys:

    Цитирай Първоначално написано от Sunny_stz
    minus273dot15 поздравления за доходната ти работа,но разнасянето на брошурки не ме устройва,това съм го правила в гимназия,точно за това, че вече не съм тийнче и мога да върша по-сериозна работа ,макар и временна.Това да няма почивки не мислиш ли,че е гадно,а???Не можеш да отидеш на море,на балкан.Да се кефиш на малките неща от живота?Живееш само в един материален свят....
    Мда, не е приятно да нямаш почивки. Конкретно в моят случай всичко е адаптация към работата. Мога да си подредя така ангажиментите, че да се налага да отида в който и да е(от големите) градове в страната, на разноски на работодателя ми. Ето ти море, ето ти балкан А морето в частност хич не ми харесва, може би защото го виждам всеки ден. Вода, пличка се. Нищо повече.

    Разнасянето на брошурки е само пример за временна работа, за който се сетих между другото. Ти най-добре си знаеш каква работа би ти подхождала. Грам идея си нямам нито какво учиш, нито какво можеш, а още по-малко какво би ти допаднало да работиш.

    Замисляла ли си се за easy mode: да си намериш някой платежоспособен спонсор? Ш, честно, аз ако бях някоя 18-19 годишно момиченце, не от най-красивите(че красивите много ги бият), така щях да завъртя някой паралия, че нямаше да се усети какво се случва

    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    "minus273dot15" - до като четох "работната ти характеристика" за миг си те представих, като главния герой от някоя приказка... Някои от нещата, които написа ми звучат някак измислени - без да се обиждаш!
    Относно възнаграждението, което получаваш, не мога да се съглася, че е такова защото си на разположение 356 дни в годината, извършваш всевъзможни дейности и т.н. По скоро, както и ти самия каза можеш да предложиш на фирмата нещо, което другите не биха могли или поне не в такава степен. Съгласен съм и с това, че не е толкова от значение какво образование си завършил, колко чужди езици си изучавал, а по скоро какво на практика можеш да вършиш, каква е мотивацията ти да се развиваш, точно в конкретната сфера на действие и т.н.

    А на колко години си? Интересува ме защото малко хора имат "шанса", защото и той е от голямо значение, да пробият както ти в момента!

    П.С. - Аз бях останал с впечатлението, че работиш за някоя компютърна фирма... :P
    Ш, аз съм пред пенсия. Остава година и малко, след което ще се окаже, че тъпча майката Земя над четвърт век. Представяй си. Нищо хубаво не е излязло от цялата тая история, уверявам те.

    Йес сър, ай кEн буги. Буги уги ал найт лонг. Приоритета ми е сет-нат на PIC Computer, което си е чиста проба Ай-Ти фирмичка. Влиза клиент и продавач консултантите му казват "Ай-Ти, с к`во моем ти помогнем?" Всъщност би било хубаво да е така, но не би. Хич не са толкова забавни. Много бих искал да ги насърча да ползват реплика от типа на "Котленият камък натрупал се във Вашият лаптоп е изгорил иначе здравият процесор!" или "Не се притеснявайте, че лаптопа ви прегрява. И без това процесорите AMD са пригодени да работят и в Ада", но Джорикс не би одобрил такава идея. Та затова си имаме скучни продавач-консултанти, които ти говорят ли говорят... и говорят... и говорят... докато не вляза аз и не кажа "Какво ги лъжете хората пак..." и тогава спичат Фън, фън.

    И все пак поддържам една камара странични дейности, който пък нямат нищо общо с компютри, но се притежава от работодателите ми. Съдба, какво да правиш. В следващият живот ще се развивам само в една насока и ще си огранича IQ-то до някаква скромна стойност, която да ми позволява само еднозадачен режим на работа. С кеф ще къртя мифки и ще лепя теракот, а като се прибирам от работа ще удрям по една биричка, после жената(ш, не удар по тоя груб начин, по ония, другия начин), накрая децата(тях нито по няина по който бирата, нито по начина по който жената, ами по трети начин - словесен)... и те така.
    Выполнения: Земля в илюминаторе (7.1 Амфитон Усилитель Системы 100-AC-022) Обратная связь:
    авторитетный ответ: 95.43.28.133
    вторичный ответ: 85.14.6.98
    Sponsored by: Реактивная Tехнология

  22. #22

    Re: Работа

    Цитирай Първоначално написано от Sunny_stz
    .След първия опит работата не ме устройваше,след втория ме прецакаха и все още нямам работа!
    Брей, мога ли да позная какво си работила

    Иначе ако търсиш съвет, от това което си дала като информация, ще заключа, че си на 24 години, мед сестра(щом ги устройваш клиентите). Направо ходи в чужбина, нямаш работа тука(и понеже се правиш на ретард, това е намек, пък и "брането на ягоди в Германия добре ще ти се отрази"). Нормалната заплата за "обща" работа в София е 400 лева. Това е българския стандарт. Останалото изговорено е излишно. Ако имаш някой мил познат единствено може да намериш нещо по-добро от средното.

  23. #23

    Re: Работа

    Цитирай Първоначално написано от Wits
    Цитирай Първоначално написано от Sunny_stz
    .След първия опит работата не ме устройваше,след втория ме прецакаха и все още нямам работа!
    Брей, мога ли да позная какво си работила

    Иначе ако търсиш съвет, от това което си дала като информация, ще заключа, че си на 24 години, мед сестра(щом ги устройваш клиентите). Направо ходи в чужбина, нямаш работа тука(и понеже се правиш на ретард, това е намек, пък и "брането на ягоди в Германия добре ще ти се отрази"). Нормалната заплата за "обща" работа в София е 400 лева. Това е българския стандарт. Останалото изговорено е излишно. Ако имаш някой мил познат единствено може да намериш нещо по-добро от средното.

    Мне не можеш да познаеш..Твоето мнение е излишно в тази тема,запази го за себе си!!!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  24. #24
    minus273dot15 това с паралиите не е особено добра идея,нито е в моя стил

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  25. #25
    Хаха, аз пък ще се правя на задник и ще продължа да си давам некомпетентното мнение. Поне разбрах че свириш на флейта, така че "ша са опраиш" моето момиче(или другите ще те оправят). Иии, все пак да дам "полезен" съвет, все пак за какво друго да съм ти, пробвай се като чистачка на хотел. Много добри бакшиши може да намериш из стаите, даже и ако запретнеш ръкави и туко виж си взела някой друг телевизор, та после да обвиняваш клиентите че са го откраднали. Късмет!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си