.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 867

    Работа за брат ми

    Значи брат ми си търси работа има вишсе образование на 25 години е.И иска да получава 800-1000 лв заплата и да има служебна кола,и да не седи на едно място.Давайте предложение.Работил е в магазин за хранителни стоки,ханди(магазин за гсм-и).Давайте предложения.

  2. #2
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    На тея места, на които е работил брат ти е невъзможно да са му плащали толкова много, апък то сега да ти кажа много хора имат висше образование и не знам да са им плащали по 800-1000 лв ей така!!! То, за да иска брат ти хубава работа трябва да се разтърси сам! Ние тука от форума как да му намерим работа? Той иска да кара кола и да не седи на едно място (така казваш ти де)...Еми те не могат да цъфнат специално за него. Трябва да поеме пътя към живота си и така ще постигне целите си! Абе то се иска акъл за това нещо бе!

  3. #3
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Та понеже брат ти е мъж за женене на 25, те натовари точно теб да му търсиш работа във форум?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  4. #4
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190
    ако брат ти е като тебе .... хмм.... в лавката до търсят продавач
    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

  5. #5

    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Лондон
    Мнения
    8
    Виж...недей да търсиш на брат си работа тук!Акоискаш да си много полезен ... влез в jobs.bg или разгледай някой обяви във вестниците... Тук влизат само тийнейджъри,а не работодатели и такива специалисти...Между другото ти на колко си,че брат ти те кара да му търсиш работа ... Той иска работата да не е на едно място, а той какво прави...седи ли или не съм права (извинявам се ако е така)?
    НиКоЙ нЕ сИ оТиВа От ТоЗи ЖиВоТ дЕвСтВеН, зАщОтО жИвОтЪт ПрЕеБаВа ВсИчКи!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    Цитирай Първоначално написано от vlubenotoo96
    Виж...недей да търсиш на брат си работа тук!Акоискаш да си много полезен ... влез в jobs.bg или разгледай някой обяви във вестниците... Тук влизат само тийнейджъри,а не работодатели и такива специалисти...Между другото ти на колко си,че брат ти те кара да му търсиш работа ... Той иска работата да не е на едно място, а той какво прави...седи ли или не съм права (извинявам се ако е така)?
    Той може да не знае, че някой му търси работа тук.
    бтв тук не е мястото да търсиш работа на когото и да било..!
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си