.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 867

    Питане за уиндолс 7

    Значи как да махна на брат ми на лаптопа да не се изключва на всеки 10 минути ако не се пипа?Като лаптопа е с уиндолс 7.

  2. #2
    Май 50 станаха...

  3. #3
    Sys:

    Winkey+R -> control powercfg.cpl -> "Change when the computer sleeps"

    Срамота, от 1995-та командата е една и съща. Вече сме 2010-та. Хинт: командата е много, ама много вероятно да си остане същата поне за следващите 15 години. Вземете ги научете.

    Applies to: Windows 95 AllVers, Windows 98 AllVers, Windows NT/2000 AllVers, Windows XP AllVers, Windows Vista AllVers, Windows 7 AllVers...
    Выполнения: Земля в илюминаторе (7.1 Амфитон Усилитель Системы 100-AC-022) Обратная связь:
    авторитетный ответ: 95.43.28.133
    вторичный ответ: 85.14.6.98
    Sponsored by: Реактивная Tехнология

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    500
    Цитирай Първоначално написано от minus273dot15
    Sys:

    Winkey+R -> control powercfg.cpl -> "Change when the computer sleeps"

    Срамота, от 1995-та командата е една и съща. Вече сме 2010-та. Хинт: командата е много, ама много вероятно да си остане същата поне за следващите 15 години. Вземете ги научете.

    Applies to: Windows 95 AllVers, Windows 98 AllVers, Windows NT/2000 AllVers, Windows XP AllVers, Windows Vista AllVers, Windows 7 AllVers...
    аха много мс
    skype dubi95

  5. #5
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786
    а ве пишлеме умрало ти два ника имаш тука тука в този форум админи и модератори няма ли ?

  6. #6
    Супер фен Аватара на roshlichka
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Някъде таммм...
    Мнения
    1 244
    аз имам същият проблем и много ме е срам да попитам но неможах да разбера как става.. какво е това Winkey+R -> control powercfg.cpl -> "Change when the computer sleeps"

    и къде да го намеря.. моля не ме нападайте но наистина не го разбирам..

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от roshlichka
    аз имам същият проблем и много ме е срам да попитам но неможах да разбера как става.. какво е това Winkey+R -> control powercfg.cpl -> "Change when the computer sleeps"

    и къде да го намеря.. моля не ме нападайте но наистина не го разбирам..
    Първото е клавишна комбинация от два бутона... Първият е този с логото на MS Windows (задържаш го) и след това щракаш бутона "R" от клавиатурата! При това ще ти се отвори прозорчето на "Run" в което трябва да напишеш командата: control powercfg.cpl

    Ето така:



    И съответно щракаш бутона "OK". По този начин ще ти се отвори менюто от което се правят настройките, след колко време компютъра да влезе в състояние на "Sleep" или изобщо да не заспива, също така може да настройш след колко време да ти се изгаси монитора, хард диска и т.н.

  8. #8
    Winkey+R -> control powercfg.cpl -> "Change when the computer sleeps"
    Winkey > + R / или Start Menu > Run
    Кой нормален потребител си оправя настройките оттам?

    До колкото си спомням в Win7 си имаше в старт менюто място за писане > Run-че - там напишете Power Options / ако не стане потърсете през Control Panel-а.
    Клик ми (:

  9. #9
    Супер фен Аватара на roshlichka
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Някъде таммм...
    Мнения
    1 244
    оо стана.. наистина много много много благодаря..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си