.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Целувки по краката

    Момичета,целували ли са ви пръстите на крачетата и приятно ли ви е да ви целуват там?

    т.7
    slun4ice

  2. #2
    Не.
    П.С. Зодия риби ли си

  3. #3
    Не са го правили, а и аз не съм искала ..

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    859
    не са и не ми се иска

  5. #5
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    НЕ са,но и без това не искам
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  6. #6
    Не и не искам
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  7. #7
    Такъв гъдел имам, че ако тръгнат да ми целуват крачетата ще си умра от смях.........

  8. #8
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Мда любимия много ми харесва крачетата и редовно след масаж ги целува Ама не с еротичен намек а по-скоро нежно и с любов.

  9. #9
    По бедрата и краката са ме целували но до сега не са ми целували пръстите .... :P

  10. #10
    Супер фен Аватара на BigFakeSmile
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 319
    случвало ми се е веднъж-два пъти по време на любовна игра, странно беше, нямам желание да се случва пак
    I saw this place was open, tonight
    And the girls and the boys
    They were rocking
    And the alcohol was flowing
    And I knew right away this was my life
    Oh what a night....!!

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    2 108
    Целувал ме е по бедрата,ама не и по пръстите ... пък и имам гъдел и не искам
    Обичам те <3 !!!


  12. #12
    аз не пропускам

  13. #13
    Нека започна с това, че крачето е едно от най-съкровените места на човека, точно както интимните части, радко хората имат достъп до него, най-много лятото с отворени обувки да се вижда. Точно затова се е превърнало в едно от най-святите места за докосване и обичане, още в историята е било свещен обичай, неслучайно има такава поговорка. Аз допреди да срещна моя приятел, не виждах крачетата си така красиви и нежни, не носих толкова отворени обувки, но винаги съм си ги поддържала. Откакто го срещнах, те се превърнаха в едни от най-красивите части от тялото ми, той ми ги масажира, целува, облизва в израз на любов към тях и към мен. Чувството е неописуемо, все едно ги масажира с устичка с лек гъдел, действа възбуждащо и на двама ви. Нямах си и на представа, че човек може да обича толкова дадено нещо, аз ги обикнах също, гледам си ги често, снимам си ги. Това се превърна в наша традиция, не пропускаме, препоръчвам и на вас момичета да опитате, не се срамувайте, надявам се да имате моя късмет

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си