.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Question Не му стана... после все1 нищо не се е случило

    Здравейте. Понеже до сега не съм попаднала в такова положение и нз какво точно да си мисля реших да попитам вас, мили хора.

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от Новпотребите Виж мнението
    Здравейте. Понеже до сега не съм попаднала в такова положение и нз какво точно да си мисля реших да попитам вас, мили хора.
    Здравейте. Понеже до сега не съм попаднала в такова положение и нз какво точно да си мисля реших да попитам вас, мили хора.

    В работата ми има момче, с което месец и половина флиртувахме и си правихме намеци на работа.... по всичко си личеше, че много се искаме, но на него сякаш не му стискаше да ми пише на лично. В крайна сметка аз разбрах, че няма как да де случи нещо повече от секс и реших да действам (понеже ми се правеше секс с него)
    Е писах му една вечер след работа и започнахме комуникацията в чата след което се разбрахме да се видим... е видяхме се, ходихме в тях, започна да ме целува от асансьора, горе си говорихме малко и започнахме да се натискаме... обачееее на него не му стана.... трябваше нещо да направя, правих каквлто правих но не му ставаше.... след малко ме обърна назадба и станаха нещата свърши обаче бързо има няма 5мин. след което си мислех че пак ще пробваме, но някакъв негов приятел му зв, че идват към тях някакви проблеми имали нз си какво и рязко започна да се облича, след малко и аз... слезнахме си надолу по целувахме се при колата и кой от къде е.... На следващия ден в работа се държеше малко странно, сякаш ме отбягваше, избягваше и зрителен контакт... да сме си разменили 3-4 приказки... и така... не писа...не знам аз ако пиша да не излезна като глупачка, на него да не му се занимава просто, а аз да му досаждам... или другия вариант, който си мисля че можа да е, да се притеснява и да му е неудобно да пише http://www.teenproblem.net/forum♀️ Вие как мислите, ще се радвам ако ми отговорите А ѝ не знам дали споменах по-горе, че той е с 8год по-малък от мен

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си