.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251

    Изморявам се бързо

    Значи играхме мач и май аз най-бързо се изморих и изпитах едно сякаш неможех да си поема въздух все едно нещо ме стяга в гърдите но беше голяма жега де а играхме няколко часа а аз най-много тичах щот в отбора ми имаше двама дебели и те само стоят и чакат някой да им подаде а онези си праят пасове и ме разкарват като луд а вратаря нямам думи за него и сега това дали е защото нз как да си поемам въздух макар че преди бягах всеки ден по 2 км и бях свикнал но от 3 седмици не съм бягал или нещо си въобразявам или нещо ми има наистина
    а и не бях ял много този ден и може да е било щот съм нямал сила нз просто питам от какво е ?
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  2. #2
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Не можем да гадем, но комбинацията висока температура и малко храна е възможна причина.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  3. #3
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    а и може да е било от притеснение да ми се е разтупало сърцето щот играхме срещу такива дето ходят по състезания с другите училища а ние бяхме някви лоши играчи и това че искам да се покажа че мога да играя да ми се е разтупало а и напреди съм и играл пак така но тогава побеждавахме и играх с по малки на години от тия дебелите де но те играят по-добре тичат по-бързо а и като ми беше така като си пийвах по 1 малка глътка вода и веднага се ободрявах и така трябваше да си пийвам честичко
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  4. #4
    Яж въглехидрати 1-2 часа преди мач... Също така ти трябва ритъм на дишането докато бягаш. 2 километра да бягаш при положение че си футболист не е много... С постоянство ще влезеш в добра форма А и тва лято изморява двойно по-бързо

    Цитирай Първоначално написано от xCutOutMyTearsx
    Акъл и цикъл не дойдат ли на време - не ги и чакай. -.-

  5. #5
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    ааха мс аз утре заминавам на състезание и трябва да бягам 700м крос и то със раница в която има 1.5л вода с раница е защото ще бъде по туристически сръчности то ще има и др дисциплини де но тази е моята и трябва да се представя добре ама то ще е и щафета и др ако се издънят но стига толкова ще се върна в неделя и др мнения ако има няма да са излишни
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си