.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Град Девин

    Има ли тук такива които живеят в Девин ? Аз съв от много голям и луд град (София) но мисля да отида да живея на по-спокойно и красиво място а именно Девин . Града е заобиколен от вековни гори и много богата растителност заради което го избирам за поне една година . Енергииното поле там е изключително високо и зареждането с тази енергия ще е цялостно . Но все пак , аз съм млад човек и се чудя , дали ще има и друто за правене там ... има ли млади хора или като във повечето краища на България е започнало да не отсава нищо свежо ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    ИЗвестният форумник SWASTICA е роден там. Сега разбирам, че това се е случило само и единствено благодарание на голямата концентрация на Силата!
    Grumpy old madman

  3. #3
    Не познавам форумното лице SWASTICA , но щом живее там със сигуртност е по-добре присихечси и духвно от много от нас .Балкана е мястото което е с най-силна концентрация на енергия която е като батерии за нас и за всичко .

  4. #4
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Само дето Родопите и Балкана не е баш едно и също.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  5. #5
    е да но важното е че има вековни дървета . Това стига .

  6. #6
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от Shmahao
    е да но важното е че има вековни дървета . Това стига .


    Така, така...
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  7. #7
    Супер фен Аватара на raduna
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    ТУК
    Мнения
    1 198
    Еми не знам, аз бях там миналата пролет и вековните дървета не ме впечатлиха особено, явно съм неподатлива на енергиите. Не искам да засягам никой, който е оттам, но не ми хареса града. Не знам как би издържал една година, да не пишеш книга?

  8. #8
    Супер фен Аватара на Dumb
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    2 324
    Баба ми е от Девин. Изобщо не харесвам града, става ми кофти като съм там. Най-вече заради хората...

  9. #9

    Re: Град Девин

    Цитирай Първоначално написано от Shmahao
    Има ли тук такива които живеят в Девин ? Аз съв от много голям и луд град (София) но мисля да отида да живея на по-спокойно и красиво място а именно Девин . Града е заобиколен от вековни гори и много богата растителност заради което го избирам за поне една година . Енергииното поле там е изключително високо и зареждането с тази енергия ще е цялостно . Но все пак , аз съм млад човек и се чудя , дали ще има и друто за правене там ... има ли млади хора или като във повечето краища на България е започнало да не отсава нищо свежо ?
    виж ся, майна, ако се зареждаш от гори, турски сараи, поздравите от джамиите, мисля, че няма да те бърка, че няма малди хора в Девин

  10. #10
    Да бе това за турците го бях подминала твърде лекомислено .
    Девин остава на заден план .
    Не , не пиша книга но се интересувам от медитация и йогя и търся подходящотото място .

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от raduna
    Еми не знам, аз бях там миналата пролет и вековните дървета не ме впечатлиха особено, явно съм неподатлива на енергиите. Не искам да засягам никой, който е оттам, но не ми хареса града. Не знам как би издържал една година, да не пишеш книга?
    Необходимо е малко да дадеш и от себе си за да постигнеш това енергиино зареждане . Има много пътища и всички водят към едно и също . Когато си в балкана и вървиш с километри освобождаваш отрицателната енергия която се е насъбрала в теб . Вдишваш , усещаш природата . След това се прибираш и си физически уморен но психически успокоен . Наспиваш се здраво и на другия ден .... усещаш за какво говоря .

  12. #12
    Аватара на FlashMX
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    По балкана някъде..
    Мнения
    958
    Цитирай Първоначално написано от Shmahao
    Не познавам форумното лице SWASTICA , но щом живее там със сигуртност е по-добре присихечси и духвно от много от нас .Балкана е мястото което е с най-силна концентрация на енергия която е като батерии за нас и за всичко .

    ACϟDC

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от FlashMX
    Цитирай Първоначално написано от Shmahao
    Не познавам форумното лице SWASTICA , но щом живее там със сигуртност е по-добре присихечси и духвно от много от нас .Балкана е мястото което е с най-силна концентрация на енергия която е като батерии за нас и за всичко .

    мда е...вече знаем защо е такъв...
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  14. #14
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Човекът иска в Девин... в Балкана... там е изворът на Шангри-Ла.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  15. #15
    Повече от фен Аватара на strave
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Sofia
    Мнения
    390
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL
    Цитирай Първоначално написано от FlashMX
    Цитирай Първоначално написано от Shmahao
    Не познавам форумното лице SWASTICA , но щом живее там със сигуртност е по-добре присихечси и духвно от много от нас .Балкана е мястото което е с най-силна концентрация на енергия която е като батерии за нас и за всичко .

    мда е...вече знаем защо е такъв...
    Tъкмо мислех да напиша,че Свасти и добре психически е някакъв оксиморон.

  16. #16

    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    a melancholy town where we never smile
    Мнения
    192
    Всички окултисти на сапун.
    disintegration will follow
    I've never felt a pain in life so hollow
    I've given up
    I'm letting go
    I'm so scared, of what will follow
    I've never felt a pain in life so hollow
    letting go of everything I used to know

  17. #17
    Супер фен Аватара на iLovePussyJuice
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 168
    много джамии и турци, така е навсякъде из Родопите...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си