- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Любов ли бе или една лъжа ?
Аз съм в същото полужение дефакто:
Докато си седях в кенефа в 23:31 онзи ден и изхвърлях кюфтетата и царската туршия от тази сутрин си мислех какво ще правя като се изсера...Ненадейно получих СМС от моя приятел Жоро който ме питаше кво правя аз му викам нищо братле напъвам тука...той ми писа ок и аз реших да започна да се бърша доакто се бършех обаче получих СМС от моята приятелка Катя която ме питаше как съм разписахме се така докато бях в полуседнало полужение и в крайна сметка набързо и разказах какво съм правил през деня. тя каза ок и реших да я покана да ядеме туршия ... тя дойде ядохме туршия и чесън и си говорихме към 6 часа тя си тръгна и аз доядох туршията беше много готино мисля че съм влюбен с никого не съм си делил туршия преди....![]()
прочетох 1/3 от т'ва, ако разкажеш накратко нататък к'во е станало, ще се опитам да ти помогна.
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
LadyDi
Винаги се цели в Луната.. И да не я оцелиш, поне ще си сред звездите
Това цялото едно изречение ли е?!?!?![]()
![]()
![]()
МОМИЧЕ!
So I try to hold onto a time when nothing mattered
And I can't explain what happened
And I can't erase the things that I've done
No I can't
малееети всичко си спомняш,иначе прочетох цялата история хубава любов сте били пожелавам ти да се съберете
![]()
Май да.Първоначално написано от Paramour
Аз се прежалих да го прочета цялото. Честно казано си написала толкова неща, които можеше да се спестят. Както и да е. Не мисли за него и излизай с приятели.
Right or wrong,
I can't hold onto the fear
that I'm lost without you
If I can't feel, I'm not mine
I'm not real
подреди си малко мислите...
по темата: keep go on. продължаваш,млада си ще срещнеш още 1 000 000 момчета,за които ще си мислиш,че са последните!
Спокойно ще го намериш!...![]()
Винаги съм се чудела защо чувам критики само зад гърба си и сега го осъзнах...тях не ги беше страх от това да не ме наранят,обидят или натъжат,страха бе породен от това че ако го кажат директно на мен...ЩЯХ ДА ГИ СРИНА!
Радвам се, че ти е олекнало, но прочетох само до часа по английски и след това се прехвърлих на последната част.
Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.
На мен не ми стана ясно к'ъв е смисъла да пишеш,какво сте си казали в подробности
Нито е свързано с темата,нито нищо ...
Да не говорим,че не признаваш главни букви,точки,запетаи ...
И все пак по темата:
Ако наистина тооолкова много се обичате може пак да пробвате да сте заедно,когато той се върне.
Що се отнася до сестра ти - ако това,което си чула е вярно и тя наистина го е накарала да е с теб значи е изключително тъпа,както и той щом се е съгласил!![]()
![]()
http://vbox7.com/play:f64c99f309
Шофирай разумно - стигни жив!!!
Няколко пъти отварях темата и я затварях докато се наканя да я прочета.![]()
Ами, готина историика ... според мен краят е много неясен. Имам приятелки, които така им заминават приятелите за няколко месеца в чужбина и се връщат и пак са заедно. Други естествено се забравят.
2 месеца не са толкова много ... а и морето не е толкова далеч
Дори и да не сме заедно аз ще си го обичам защото прекалено много е направил за мене и просто тоя човек никога няма да го забравя. Не казвам че е единствен. Той е единственото момче с което съм се чувствала така. Хубавото е че си оставаме приятели за което ацки много се радвам. След около 2 месеца ще си дойде и ще се видим но се съмнявам да сме заедно но все пак ще видим. Просто той е един страхотен човек който не искам да загубя дори като приятел и няма да позволя това да се случи![]()
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
slun4ice
Прочетох го до малко повече от половината... само това, което прочетох, можеше да се събере в 4-5 изречения.
![]()
Аз пък вчера като се прибрах ритнах едно камъче,без да искам уцелих една котка в носа и ми стана жал,тя се скри в тревата,аз направих 2 крачки,стигнах до тревата,протегнах ръка и котката ме ухапа,а до нас оставаха цели 50 метра,имаше още камъчета и аз нали съм добро реших да разчистя пътя и си ги подритвах и хоп видяш Гошко и му казах "Здрасти!" уу
абе м/у другото знаете ли,че видях Гошко!
П.П МноУ си тъп Саше!
П.П Авторке честит рожден ден със закъснение,не ти дочетох романа.
4XCOKИ
Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.