.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Лаптоп въпрос

    Така бихте ли ми казали лаптопа може ли да хваща интернет без да имаш нет! Извинете за тъпия въпрос но неразбирам

  2. #2

    Re: Лаптоп въпрос

    Sys:

    Цитирай Първоначално написано от silviq8888
    Така бихте ли ми казали лаптопа може ли да хваща интернет без да имаш нет! Извинете за тъпия въпрос но неразбирам
    Да, лаптопа ти може да хваща безжичните интернет мрежи на съседите (например) и да ги използва. Съответно съседите ти може да са си заключили мрежите(май-често посредством пароли) за да не ги използва който ги намери(в случая такива като теб).
    Выполнения: Земля в илюминаторе (7.1 Амфитон Усилитель Системы 100-AC-022) Обратная связь:
    авторитетный ответ: 95.43.28.133
    вторичный ответ: 85.14.6.98
    Sponsored by: Реактивная Tехнология

  3. #3

    Re: Лаптоп въпрос

    Цитирай Първоначално написано от minus273dot15
    Sys:

    Цитирай Първоначално написано от silviq8888
    Така бихте ли ми казали лаптопа може ли да хваща интернет без да имаш нет! Извинете за тъпия въпрос но неразбирам
    Да, лаптопа ти може да хваща безжичните интернет мрежи на съседите (например) и да ги използва. Съответно съседите ти може да са си заключили мрежите(май-често посредством пароли) за да не ги използва който ги намери(в случая такива като теб).
    мерси за отговора ! не се изразих правилно аз имах предвит имам стационарен компютър който има интернет който не е безжичен ще трябва ли да си купувам рутер за да хваща и лаптопа който ще си купя или ще си го лови сам

  4. #4
    Трябва рутер, иначе няма как да стане

  5. #5

    Re: Лаптоп въпрос

    Sys:

    Цитирай Първоначално написано от silviq8888
    мерси за отговора ! не се изразих правилно аз имах предвит имам стационарен компютър който има интернет който не е безжичен ще трябва ли да си купувам рутер за да хваща и лаптопа който ще си купя или ще си го лови сам
    Не, "няма да си го лови сам", ще имаш нужда от Wireless рутер, който да разпръсква интернета. Най-евтиният вариант за който се сещам беше NetGear/TPLink рутерче за 28-29 лева.
    Выполнения: Земля в илюминаторе (7.1 Амфитон Усилитель Системы 100-AC-022) Обратная связь:
    авторитетный ответ: 95.43.28.133
    вторичный ответ: 85.14.6.98
    Sponsored by: Реактивная Tехнология

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си