.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    най тъжния филм

    Здравейте...търся един филм мисля че го даваха по холмарк разказва се за момче и момиче последен курс в училище момчето се разболява от рак момичето през цялото време е до него...но накрая умира...много хубав филм и много тъжен ако някой знае как се казва ...да пише

    Темата е ''най тъжния филм'' казвайте заглавия

  2. #2
    Голям фен Аватара на SummerDream
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    937
    Мисля, че се сещам точно за кой филм говориш, друг е въпросът, че в момента заглавието ми убягва \: Иначе ти препоръчвам 'A walk to remember', ако не си го гледала де..също е интересен и доста тъжен..историята е подобна на тази, която разказа ти само че тук момичето е болно..
    But mostly I hate the way I don't hate u.Not even close, not even a little bit, not even at all..

  3. #3
    Ами съветвам те,ако не ти го каже някой тук,да провериш коментарите в торентите на "A walk to remember".Все някой (в това число и аз) ще се възмутил,че е брутално копиран.Та както се разбира въпросния "A walk to remember" изобщи не ми хареса,но за сметка на това си изревах очите на "The notebook"."Мостовете на Медисън" също е тъжен,макар че не си го спомням много.Пробвай "PS.I Love You".На него не се разплаках,ама е мила история.И естесвено "Титаник",но него със сигурност си го гледала.
    Diamonds,Mexico,Tequila

    Момиче съм,по кое не ми личи?

    http://www.facebook.com/pages/Rainy-...205109?sk=wall

  4. #4
    Гледай,,Криеница" мн плаках на тоя филм.Старичък е,не се води драма,а трилър,но е жесток.Също плаках и на Хари Потър 6 но едва ли те интересува.
    http://g.ladypopular.bg/public_profile.php?id=1088735

    Професия-Малка пикла
    Момиче <333
    Цитирай Първоначално написано от vivian
    Цитирай Първоначално написано от FuckedUp
    ОМГ!
    НЯМА ОМГ ИМА САМО ''МНОГО СИ КРАСИВА'' ЯСНО????

  5. #5
    Супер фен Аватара на xWandereRx
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Сатурн
    Мнения
    1 784
    Keith, If only
    [ мразим хора! ]

    'И аз ще се изплезя на света,
    обесен върху черния прозорец.'
    ('Дяволско' - А. Далчев)

  6. #6
    Повече от фен Аватара на ginny
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    stz
    Мнения
    496
    Цитирай Първоначално написано от shokoladchety
    Гледай,,Криеница" мн плаках на тоя филм.Старичък е,не се води драма,а трилър,но е жесток.Също плаках и на Хари Потър 6 но едва ли те интересува.
    И аз така, но на книгата плаках мноооооого повече, да бъда честна съм плакала на повечето книги за Хари Потър

    Сори за спама

  7. #7
    Повече от фен Аватара на Ambrosia
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    400
    Мисля, че филма за който говориш е "Keith".

  8. #8
    Повече от фен Аватара на Ambrosia
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    400
    Забравих да кажа - "Remember me" е много хубав филм, а по принцип не харесвам такива филми.

  9. #9

    тъжен филм

    мне...не е нито 1 от тези филми...спомням си един мометн...вечерта на бала той идва да я вземе и тогава за 1 път му ства зле и припада...друго което си спомням е как всички от училище го подкрепят с разни плакати....много е хубав за валост умира накрая....

  10. #10
    За Hachiko: A Dog's Story казват, че бил много тъжен. Не съм го гледал, но от историята ми се струва вярно.
    Audio ergo sum

  11. #11
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Цитирай Първоначално написано от ArrowsOfDeath
    За Hachiko: A Dog's Story казват, че бил много тъжен. Не съм го гледал, но от историята ми се струва вярно.
    Да,наистина много хубав филм.Уникални емоции изпитвах докато го гледах,а и след това за известно време също бях останала под въздействието му.Този филм се гледа само по веднъж,но се запомня завинаги.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от ArrowsOfDeath
    За Hachiko: A Dog's Story казват, че бил много тъжен. Не съм го гледал, но от историята ми се струва вярно.

    Наистина е много хубав

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си