.
Затворена тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 54
  1. #1

    На горещия стол е MartyParty :)

    Нападайте я

    Успех на стола :P
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

  2. #2
    театъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ ъъър?)))

    //това е вместо 'как си', а въпросителната, за да не е спам:Д все пак се обясни)

  3. #3
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Как се казваш?
    Откъде си?
    На колко си?
    Имаш ли си приятел?
    Кой клас си?
    Каква музика харесваш?
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  4. #4
    Спортуваш ли? Какво?
    Цели в живота?
    Мечти?
    Фаворити на Световното?
    ★Не искам да си силен, искам да си слаб! Искам да залагаш всичко и да си валат!!★
    ♥LIL WAYNE♥

  5. #5
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Цитирай Първоначално написано от Sham
    театъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ ъъър?)))

    //това е вместо 'как си', а въпросителната, за да не е спам:Д все пак се обясни)
    Театър ? ) Обичам. Обичам почти всичко свързано с него-влюбих се преди две години.Помня първата си постановка като ден .Беше "Слънчев удар" с Татяна Лолова ,а режисьор беше Валентин Ганев. Е,как да не се влюбиш от пръв поглед.Оттогава може да се каже ,че ме влече по-силно към театъра ,отколкото към което и да било друго място.Ако мога да го обичам и да му служа до края на живота си ще бъда най-щастлива на света. Ако е било писано-той сам ще ми каже как.
    ((((:

  6. #6
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF
    Как се казваш? Мартина
    Откъде си? София
    На колко си? 16
    Имаш ли си приятел? Не
    Кой клас си? 10-ти за 11-ти
    Каква музика харесваш? Рок,пънк,ска,метъл малко ,но не всичките му разновидности.Чалгата се отрича,презира,подритва,пр минава с пренебрежение.

  7. #7
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Цитирай Първоначално написано от alex4et0y
    Спортуваш ли? Какво? Ами,не е като да тренирам,но много обичам кънки на лед.Често ходя на свободна пързалка през зимата.В другите спортове не ми върви много.
    Цели в живота? Цели много,но най-голямата ми можеби е да променям живота на хората,та дори само на един човек.Независимо дали ще е от сцената,или по някакъв друг начин.И все пак се надявам да е от сцената.
    Мечти? Мечтите пак са свързани с театъра и малко извън него.Мечтая да напиша книга (малко смешна и банална мечта) ,но това ще стане само ,ако имам таланта и вазможностите да я напиша както трябва,за да се разбере смисъла и от хората-иначе няма смисъл.
    Мечтая да мога да играя толкова добре,колкото ми се иска.
    Мечтая за 15 деца. И за някой,който да ги обича заедно с мен.
    Фаворити на Световното? Ъъм... Не ми е любим спорт,но мисля ,че Германия са силен отбор...въх...Англия играят ли?

  8. #8
    В ума ми се е запечал един твой пост отпреди година-две, в който разказваше как все имаш желание да прегръщаш и целуваш приятеля си, а той все се притеснявал, че хората ви гледат(нещо такова беше с две думи) та...:

    Още ли си толкова любвеобилна?
    Струва ли ти се понякога, че даваш твърде много любов и че обичаш силно, а човекът отсреща(не става въпрос само за приятел) реагира студено и твърде недостатъчно? И чувстваш ли се самотна съответно?
    нещо не мога да си формулирам въпроса, надявам се, че си ме разбрала.
    Как се случи така, че да участваш в постановка?
    Как се чувстваше, когато разбра, че са избрали теб?
    Успяваш ли да съчетаваш театъра с училището и личния живот?
    Смяташ ли, че има някакъв предмет, който ти носи късмет и ако да, кой е той?
    Фразата, която най-точно те описва е...

  9. #9
    И коя зодия си, Марти?

    Много харесвам името Мартина.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  10. #10
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Цитирай Първоначално написано от mArMaLaDkA
    В ума ми се е запечал един твой пост отпреди година-две, в който разказваше как все имаш желание да прегръщаш и целуваш приятеля си, а той все се притеснявал, че хората ви гледат(нещо такова беше с две думи) та...:
    Така ли? Било е очарователно Да можеше и сега това да са и проблемите. :д

    Още ли си толкова любвеобилна? Да и то винаги към всички.
    Струва ли ти се понякога, че даваш твърде много любов и че обичаш силно, а човекът отсреща(не става въпрос само за приятел) реагира студено и твърде недостатъчно? И чувстваш ли се самотна съответно?
    Чувствах го някога. Даже мисля ,че с точно това момче по-късно това беше причината да се разделим. Тогава, да, чувствах се самотна. После,разбира се, се срещнах с нови хора притежаващи различно мислене и съответно моето се промени малко.Но още винаги давам всичко от себе си за околните (без значение приятели или повече). Даже някои от тях го забелязват и отбелязват,че така човек се изхабява в един момент,но аз никога не съм го чувствата като нещо ,което мога да изхабя.
    Винаги има хора,които да ми реагират студено ,но те (вероятно е късмет) не се срещат толкова често.Тогава обикновено се отдръпвам. Но това не ме кара да се чувствам самотна,а по-скоро ненужна.
    нещо не мога да си формулирам въпроса, надявам се, че си ме разбрала.
    Как се случи така, че да участваш в постановка? Участвах,защото студията ми го подготвяше. Всички заедно с дооста труд,но се получи нещо наистина добро (поне аз така го усетих).
    Как се чувстваше, когато разбра, че са избрали теб?Оу,не са ме избрали.Ако за разказа за представлението с Татяна Лолова става въпрос-това беше първото представление което гледах.Нещо като първа доза вдъхновение.
    Успяваш ли да съчетаваш театъра с училището и личния живот? Иска ми се да кажа да,но не мога. Или по-скоро на нашите им се иска.Понякога ми се налага да бягам от последни часове ,за да отида на репетиция... Да си уча репликите вместо уроцитеи после да виждам резултатите...От едно време започнах да уча избирателно по каквото ми харесва .
    Смяташ ли, че има някакъв предмет, който ти носи късмет и ако да, кой е той? Обикновено когато си наумя ,че някой предмет ми носи късмет и започна да го нося навсякъде със себе си-го губя. За това отдавна нямам такъв. : )
    Фразата, която най-точно те описва е...Сега не се сещам,но ако се сетя, ще ти кажа.

  11. #11
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Цитирай Първоначално написано от jghgh
    И коя зодия си, Марти? Везни

    Много харесвам името Мартина.

  12. #12
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    спамеше много в любов нали?
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  13. #13
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    спамеше много в любов нали?
    Разбира се. Но едно време повече. И ти си отпуснал фронта много със спам-а там .

  14. #14
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    там вече има нови звезди, няма с кой да се спами...
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  15. #15
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    гледаш ли Мондиала? Ако да,за кой отбор си?
    Party animal ли си? (от никът ти идва въпросът)
    театър или кино?
    черен,кафяв или бял шоколад?
    любима книга?
    песен?
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  16. #16
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF
    гледаш ли Мондиала? Ако да,за кой отбор си?

    Монкакво?
    Party animal ли си? (от никът ти идва въпросът)
    Не съвсем. Даже съм твърде кротка.
    Никът из(ник)на преди 4 или 5 години ,когато си направих скайп. Братовчедка ми ми беше първият абонат и в един чат ме нарече marty party ,което ме зарадва и така се кръстих в скайп. И оттам идва цялата философия. В скайп още се казвам така- не съм го сменяла никога. Но не е като прякор,за който да си има някаква причина.
    театър или кино?
    За какво? За гледане-театър, за участия -по-скоро кино.
    черен,кафяв или бял шоколад?
    Кафяв. Много.
    любима книга?
    Любима не, но много харесвам "Черният обелиск" на Ремарк . : ) Самия Ремарк като автор много харесвам. И Даниил Хармс . : )
    песен?
    В момента : THE ORBANS - DRUGSTORE

  17. #17

    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    a melancholy town where we never smile
    Мнения
    192
    Каза, че слушаш пънк. Няма да съм много лош и да те карам да ми казваш любими групи, защото това е отвратително. Но, ако можеш, сподели кои са ти СРЕД най-любимите. И за ска също.
    disintegration will follow
    I've never felt a pain in life so hollow
    I've given up
    I'm letting go
    I'm so scared, of what will follow
    I've never felt a pain in life so hollow
    letting go of everything I used to know

  18. #18
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Цитирай Първоначално написано от SilentGrey
    Каза, че слушаш пънк. Няма да съм много лош и да те карам да ми казваш любими групи, защото това е отвратително. Но, ако можеш, сподели кои са ти СРЕД най-любимите. И за ска също.
    The Sex Pistols , The Ramones , The Offspring, NOFX , TSOL ,Rancid ,Bad Religion, Goldfinger и Green Day не толкова...ще забравя някоя.
    А The Cure ми е любимата група попринцип. Те се водят post-punk ,но май никой не ги възприема така.
    Ленинград слушам ,Уикеда (и те са ска май) ,Skatastrophes, Catch 22 ,Streetlight Manifesto...и туй то. Не съм се ровила отдавна за нови открития там,но ми даваш добра идея.

  19. #19
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Музиката ,като всяко изкуство,поражда чувства и емоции у хората,но е и достаъчно спокоен пристан в случай ,че искаш да се отървеш от тях. В някои дни тя е последното ,което ми е останало и чувствам ,че освен от нея нямам нужда от нищо друго.
    Аз не твърдя ,че разбирам много от музика де. Не че не съм искала да се занивамас нея, обаче открих, че не е моето нещо. Но я обичам. То си е магия ,тръпка ,сила. Понякога необяснима сила,обаче то пък кой се вълнува от обяснимите неща.

  20. #20
    Любим поет?
    Слънце или дъжд?
    Утопична или анти-утопична си по-скоро?
    Любим софийски квартал?

  21. #21
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Цитирай Първоначално написано от SolemnityOfDeath
    Любим поет?
    Христо Фотев... и ти : ) и Петя
    Слънце или дъжд?
    Дъжд.От слънцето излизат лунички.
    Утопична или анти-утопична си по-скоро?
    Утопична. Определено.
    Любим софийски квартал?
    Лагера . : )
    Любим трамвай- норем 5.
    И днес пак те видях в трамвая,но е жестока драма ,че ти никога няма да ме забележиш.

  22. #22
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Може ли снимка
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  23. #23
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295

  24. #24
    Жалко, щото си супер сладка и симпатична.



    Любимо ястие?
    Държави, чиито имена ти допадат как звучат?
    Какво за теб е любовта?
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  25. #25
    Защо беше спряла да пишеш във форума и защо започна отново?
    Щастлива ли си?
    Преди беше писала, че предпочиташ да седнеш на средата на някоя полянка, отколкото да висиш в някое кафене - все още ли е така?
    Какви са отношенията ти с родителите ти?
    А със съучениците ти?
    Кои предмети в училище са ти интересни и съответно включени в избирателното учене?
    Имаш ли си някакви ритуали сутрин, за да започне денят ти добре или оставяш нещата да се доразвият от самосебе си?
    Чист млечен шоколад или с ядки/стафиди и прочие?

    Толкова засега.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си