.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: работа

  1. #1

    работа

    Кажете сайтове на агенции за промоутъри.Друг вариант е някой,ако знае агенция или фирма,която търси хора за разпостранение на рекламни материали или нещо от типа.Който знае нещо да казва,че в тая криза съм на зор
    тази,която никога не се отказва да постигне целите си дори с цената на щастието

  2. #2
    старата песен на нов глас....

  3. #3
    jobs.bg

    iskamrabota.bg

    jobtiger.bg

    rabota.bg

    вече не вършат ли работа?
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  4. #4
    Не ми са нужни сайтове за обяви за работа,а сайтовете на самите агенции
    тази,която никога не се отказва да постигне целите си дори с цената на щастието

  5. #5
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    А защо си мислиш,че всички си намират толкова лесно работа,че и теб да те уредят?
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от UrbanLegend
    Не ми са нужни сайтове за обяви за работа,а сайтовете на самите агенции

    А,изобщо имаш ли 18+ ?

  7. #7
    Не нямам 18..не се редете да ми скачате сега,защото нямам намерение да обяснявам и да се разправям.3 момичета от моя клас са промоутърки,но не казват към коя агенция Работила съм и като сервитьорка,така че май не винаги ти искат точно 18,пък и не съм далеко от тях.Вече не искам да съм сервитьорка,защото си е прецакана работа
    тази,която никога не се отказва да постигне целите си дори с цената на щастието

  8. #8
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Оправяй се! Ако ставаше така намирането на работа. Пълнолетните с опит и т.н. не могат да си намерят лесно, какво остава за малките.
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от UrbanLegend
    Не нямам 18..не се редете да ми скачате сега,защото нямам намерение да обяснявам и да се разправям.3 момичета от моя клас са промоутърки,но не казват към коя агенция Работила съм и като сервитьорка,така че май не винаги ти искат точно 18,пък и не съм далеко от тях.Вече не искам да съм сервитьорка,защото си е прецакана работа
    Ако става дума за сервитьорки/и сервитьори знам къде има 2 свободни места в момента..кажи от кой град си... и искат 16+

  10. #10
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Промоутърска агенция „S 360”
    Адрес
    София, 1330, ж.к "Красна Поляна", ул" Методи Кусевич" №26

    http://promo.s360-bg.com/

    Многото трудно.
    Аз ше се омъжа за гугъл вече, честно ви казвам.

    http://www.bezplatno.net/listing-577...d_Sofija_.html
    от 20ти май е, ама винаги се търсят промоутърки, стига да превъзхождаш по нещо сегашните такива.


  11. #11
    Мерсаж голям

    Колкото за сервитьорството-имам 16+ съм даже почти 18,но вече не се хващам с това.Леко сакатка го давам и стават изцепки
    тази,която никога не се отказва да постигне целите си дори с цената на щастието

  12. #12
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Леле... аз съм потресена моите наборки вече трудови книжки си отворили, стажове, мажове, аз все още, не знам що е това работа

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си