.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Трябва ли да подаря нещо ?

    С мойта приятелка на 14 правим 1 месец искам да попитам трябва ли да подаря нещо и какво би било най -добре ? днеска и подарих 1 гердан и една плюшена играчка и много и харесаха и двете , но се чудя за 14 ?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Вякакъв парфюм,по неин вкус?

  3. #3
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Ами подари нещо, което ще я зарадва. Поразпитай я малко какво й харесва. Недей да й казваш, че е за подарък.

  4. #4
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    подари и най-хубавия ден в живота и!

  5. #5
    Аватара на ibojilow
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    375
    По-хубаво от подарък е да и вземеш една розичка и да я заведеш някъде да се разходите, парк, кино, ама не някое кафе.. Някъде където ще има малко по-добра възможност за да се усамотите..
    Грубо ли е ако питам: Курво, как си?

  6. #6
    Повече от фен Аватара на elizabethg
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    429
    Спам.
    Мнения с плюсчета не толерирам.
    kalpazanka

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от ibojilow
    По-хубаво от подарък е да и вземеш една розичка и да я заведеш някъде да се разходите, парк, кино, ама не някое кафе.. Някъде където ще има малко по-добра възможност за да се усамотите..
    и аз това си мислех 1 роза , но исках да попитам и вас да вида вашите мнения мерси много на тези който писаха по темата мерси на всички +1 :P

  8. #8
    Аватара на ibojilow
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    375
    Айде успех ти пожелавам с мацката, да изкарате дълги месеци!
    Грубо ли е ако питам: Курво, как си?

  9. #9
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от ibojilow
    По-хубаво от подарък е да и вземеш една розичка и да я заведеш някъде да се разходите, парк, кино, ама не някое кафе.. Някъде където ще има малко по-добра възможност за да се усамотите..
    Мхм..И аз мисля така..
    Все пак правите един месец,а не годишнина..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от ibojilow
    Айде успех ти пожелавам с мацката, да изкарате дълги месеци!
    мерси :P

  11. #11
    ами ще ти дам идеи но това са подаръци които аз бих искала незнам дали ще ти свършат работа лично аз бих избрала слънчев ден да я заведеш на разходка по плажа ама да не е много топло нещо шоколадово задължително всяко момиче обоважа шоколад и се осамотете оттам нататък вие си знаете ... надявам се да съм ти помогнала

  12. #12
    Аватара на tnp123
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    някъде, където няма земетресения
    Мнения
    213
    Излезте на разходка някъде....няма нужда от толкова официалности. И се учудвам че момчето помни, по принцип момичето се тревожи за такива неща.Както и да е, успех!

  13. #13
    Аватара на ibojilow
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    375
    Цитирай Първоначално написано от supernaturalgirl
    ами ще ти дам идеи но това са подаръци които аз бих искала незнам дали ще ти свършат работа лично аз бих избрала слънчев ден да я заведеш на разходка по плажа ама да не е много топло нещо шоколадово задължително всяко момиче обоважа шоколад и се осамотете оттам нататък вие си знаете ... надявам се да съм ти помогнала
    Абе то момчето иска момиче което е стройно, с хубава фигура, а с тоя шоколад ще трябва да ходи с багер . Недей така .
    Грубо ли е ако питам: Курво, как си?

  14. #14
    просто си прекарайте приятно деня.. направете нещо което ви е приятно и на двамата.. може да се опиташ да повториш първата ви среща/наскоро съвсем случайно с приятеля ми се озвахме на мястото където за пръв път се видяхме след което отново треперех на по бира в същото кафенце където бяхме... получи се доста приятно/ според мен не са нужни предметни подаръци.. може би съм от малкото жени на които не им е приятно да им подаряват разни неща особено ако е нещо по голямо имам чувството че се опитват да ми купят любовта приятно прекарване

  15. #15
    Мега фен Аватара на iiordanova
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 409
    Да , купи и роза и отидете на кино. Ако си имате възможност отидете извън града. (: Някое хубаво местенце , където тя не е била!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си