.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227

    Матура по английски език.

    Решила съм да карам матура по английски език и искам да питам как сте се готвили? Каква граматика и какви книги с упражнения? Препоръчайте ми за лятото някакви книги с упражнения.Примерно:текст и към него различни задачки.Някакви такива.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  2. #2
    Мега фен Аватара на chemist9009
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Столичная
    Мнения
    3 267
    English Grammar in Use
    Автор: Raymond Murphy
    Издатели: Cambridge University Press и ИК "Просвета"

    http://knigibg.com/book_inside.php?book_id=11476


  3. #3

    Re: Матура по английски език.

    Цитирай Първоначално написано от LadyV
    Решила съм да карам матура по английски език и искам да питам как сте се готвили? Каква граматика и какви книги с упражнения? Препоръчайте ми за лятото някакви книги с упражнения.Примерно:текст и към него различни задачки.Някакви такива.
    http://www.alfa.bg/?id=502
    ^^ матурата от тази година. направи си я самостоятелно и после си провери резултатите, виж къде имаш затруднения и питай някой по-запознат

  4. #4
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Имам същата граматика и прaвя матурите.Щом е само това ще се правя! Брагодаря много
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  5. #5
    Някой може ли да ми каже добър източник, от който бих могъл да науча тези отвратителни трансформации.
    Мерси много

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си