Целите ми уважения към Умри, ама аз ако не съм решила да правя секс с някого, такива молби и увещавания няма да ме накарат да реша да го направя ;] Даже ще се отвартя и отблъсна.
Тъпо е да КАРАШ някого насила, а това си е точно изнудване за секс.

Умри каза, че само "мека китка" ще ти каже да чакаш или жена.. Ами окей, но ако пък я врънкаш и ИЗНУДВАШ, си губиш достойнството. Това е мега недостойно и просташко!! Най-мразя да ме врънкат за секс.
Един ме е врънкал досега и познайте - не му се отвори, нищо, че бяхме гаджета. Просто като ме врънкат не става - ебаси жалкото дето е, и показваш върховно неуважение към момичето.


Изобщо не слушай съвета на Умри. Много е жалко, но по-важното - ГРОЗНО!

И ако тя се навие (ако се навие, значи е супер малоумна де.. ако се самоуважава, няма чрез рекет да ти даде "щайгата"), сигурно ще го е направила от малодушие и после ще се чувства едно такова кофти, предадена.. използвана, гнусна, жалка.