- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Проблем!
Имам проблем.Малките ми срамни устни са доста големи ,поне аз така ги намирам и това ме притеснява,а ми предстои да се отдам на приятеля си.Ако някой има подобен проблем ако може да каже как психически го е преодолял?
Ами ако си по слабичка си е нормално,незнам защо но по слабите момичета имат по големи срамни устни . Не се притеснявай няма нищо срамно в това.
т.4
амк933
споко, сестроколкото вида пениси - толкова и вагини ... той като усети радостта от "отдаването" едва ли ше си мисли за размера на устните ... не го мисли - просто се забавлявай
![]()
Обичам кифли с мармалад ! И да пия мляко !
Ще те приеме каквато си,еднакви отдоло няма,на някой дори,едната е по-голяма от другата,но това не пречи на никой мъж.Ония цифльо отгоре,дето се изказва,още е на чекий..Мисли се за интересен,като пише такива тъпни.
оф
с коя друга си ги сравнявала, че да кажеш, че са големи?
пък и приятеля ти ще те възприеме такава, каквато си.
Сигурно ги е сравнявала с тия на порно актриситеПървоначално написано от Passi0n
![]()
![]()
![]()
Това са комплекси..аз съм момче и ти казвам, че това няма абсолютно НИКАКВО значение.
Като тръгне да ти прави френска любов (примерно) и да ти каже "А,ти имаш е*ахти огромните срамни устни.Аз си тръгвам..."
Мисля, че се изчерпах...правиш от мухата - слон
Надявам се да съм ти помогнал![]()
Не можеш да ги промениш,каквито и да са,така че си ги харесвай+тва при всеки е индивидуално...
![]()
Ще има.. 'Zzip' панталона , 'вийюю' гащите , Сезам отвори се , и после...Първоначално написано от dilema
WHAT THE FAK
WHAT THE FAK
WHAT THE FUCK
O MY FUCKING GOD FAK FAK FAK FAK FAK
а да и после "господи ела си прибери вересийите"
jk
къф си простак, баси..Първоначално написано от Trollneral
Mistakes are proof that you are trying.
Thank youПървоначално написано от fortvilelse
![]()
Немаш проблем ... Имаш болестта самовнушение ...