.
Затворена тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: Skype

  1. #1

    Skype

    Imam edin problem s skype... onzi den mi se prati edno suobshtenie pisheshe neshto facebook i t.n bratched mi nali e liubopiten vednaga cuknal i svalil faiila koito avtomatichno go zapital kude da e save direktoriqta taa otvoril faila ii sega sushtoto suobshtenie zapochna da se prashta na abonatite mi ot moq skype draznq se zashtoto i skype mi zapochna da bugva a i za abonatite mi nee priqtno postoqnno edno i syshto suobshtenie opitah se da zitriq faila no go nqma tam kudeto pokazva che e direktoriqta tursih go i s search pusnah da pokazva skritite failove i papki ama pak ne stana ta iskam da popitam ako znaete kak da go premahna dosega vinagi sum se spravql sam s takiva problemi ama tfa me zatrudni

  2. #2
    Аватара на Ape
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Nothing But Love.
    Мнения
    237

    Re: Skype

    Айде, нов Skype
    I used to be an atheist but now, I believe in Sebastian Ingrosso.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    Аре, нов скайп няма да оправи проблема с файла.. щом работи, значи извършва процеси, пробва ли да видиш какъв процес е пуснат в Task Manager-a (който не си виждал досега), аз така намерих едно вирусче, което сваляше някви глупости... и после докато сложа анти спайуеър програма се гаврех с него и сорс кода му и все пак - провери за процес и потърси този процес, който намериш /ако намериш/. Успех

  4. #4
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Писането на КИРИЛИЦА е основно правило във форума.

    Препиши си темата с подходящия шрифт.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си