- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- привързах се, но ме разочарова много..
ЗдравейтеПреди почти 4 месеца се запознах с едно момче.. имаше тъй наречени "зарибявки" .. харесах го
Пишехме си постоянно..винаги, когато бяхме в скайп.. Виждахме се..Един ден той ми каза, че има гадже. Останах до него като приятелка..той ми разказваше за нея как си прекарват, колок е щастлив. Е,на осмия ден скъсаха заради негов "приятел" защото той не я одобрявал за него (тя е обикновена, не се гримирва, не е някоя надута..) След това той си намери друга, отново бях го него.. споделяше ми колко я обича, а тя как го наранява.Давах му съвети как да се управят.Беше ми кофти, но се радвах за него. Този път неговия "приятел" я одобряваше. Е,веднага, когато моето момче се раздели с нея те тръгнаха.. (приятеля му и бившото му гадже) ПАК бях до него.. Събрах смелост и му казах, че го харесвам.. Отговора беше "какво толкова ми харесваш" .. Не след дълго разбрах, че всичко, което е писал на мен го е писал на всяка друга, че аз не съм нвищо специално..че без аз да знам е предложил на половината град. Всяка,която попиташ познаваш ли го ти отвръща да,той ми предложи
Исках да му покажа, че няма да го чакам цял живот.. Бяха излезли с моята най-добра приятелка аз й се обадих и по телефона й разказвах с какво момче се запознах.. той се услушвал.. след това този негов "приятел" казал: казал съм ти, че ако й предложиш няма да те погледна..
![]()
Дали някога ме е храсвал, но не ми е предложил заради този негов приятел?
Да продължа ли да не му пиша (около 10 дена не сме си писали) ?
Пффф и аз така се занимавах с един дето общо взето беше на принципа,че независимо с коя ще е не трябва да остава сам. . . всяка вечер до 3-4 си говорехме,сутрин ми звънеше да ме буди за училища,после по някое време пак ми звънеше да ме види какво правя,абе общо взето държете се супер,бях хлътнала много... личеше си,че има опит,предрасполагаше ме. . . абе с две думи много го харесвах и после той ми даде паролата си във фейсбук да му кача едни снимки от моя комп и гледам писмата на всяка писал здрасти,красавице,искаш ли да се видим а у . . (е вярно,че от както имаше нещо с мен не беше написал нищо,но все пак вълка кожата си сменя,но нрава не) . . . та според мен изгубено време е да се занимаваш с такива,защото дори и да стане нещо приятно ли ще ти е като кажеш "абе аз ходя с тоя" и да ти отговарят " аа той и на мене е предлагал" . . . и още повече ако е тъпак без мнение,който слуша приятелчетата си за всичко . . .
И аз съм на същото мнение . . . по - добре го остави да прави каквото иска ...да видиш до къде ще стигне . . такива момчет има мого . .![]()
По-добре не се занимавай,едвали ще излезе нещо.
Say no more ...........Първоначално написано от wasch0
На колко е 14-15 ? Бъобще недей се занимава с него.Играе си само с тебе и грам не ти заслуважа вниманието.
"По - добре 10 години да живея като цар, отколкото цял живот като мишка" - Жоро Илиев
Спри всякакви контакти с него.НЕ го поглеждай пове4е....
Благодаря Ви !
Не съм го търсила от доста време, няма и да го потърся : ) макар, че ми е доста трудно..![]()
ти си си виновна
след като си била толкова време до него а той е ходил с толкова момичета несхвана ли "играта" ?
сама се вкарваш в филми
а и още нещо : Абе кво ви става бе хора ??Да не би той/тя да са единствените хора на тая скапана планета?
Стегнете си мозъците малко...
Наивна си, доста дори.
А и той не е много умен, как може да живее живота си, по правилата на този така наречен приятел. . тъпа работа.
Оле, за първи път да съм толкова съгласна с някого...Първоначално написано от Milen0v
И аз се занимвах с един такъв дето е изредил половината град.. през седмица е с нова.. а си мислех,че ще е нещо различно.. всички думи,които ми каза и накрая к'во ?! Спря да ме търси и аз останах разочерованата.. Известно време след това тръгнах с негов приятел ( с който съм още ) и тои ми каза,че съм била курва .. ьхаххх не се занимавай с такива дори да те потърси както по нагоре казаха вълкът козината си мени но нрава не![]()
Именно. Той си е направо глупак. Чак ме ядоса тая темаПървоначално написано от justonegirlwithonehope
![]()
![]()
The blood that binds us ..till death unites us
Много ясно. Както се казва всички пътища свършват на едно място - разочарованието. След като го знаете (би трябвало!) защо очаквате Нещо от Някой...защо си създавате и самовнушавате напразни и чудесни излюзии?
4XCOKИ
Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.
Гледаш прекалено наивно на нещата. Просто не знам, дали можеш да видиш отстрани как изглежда всичко това... Имай достойнство и му тегли чертата. Не искаш да продължава да те използва, нали?
Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.
Бъди горда, не плюй на достойнството си. Ти не си му изтривалка, ти си знаеш цената и със сигурност заслужаваш нещо по-добро. Пък и не ти трябва безхарактерен приятел, който не може да си отстоява мнението пред "най-добрия си приятел" (макар че да тръгне с гаджето му малко след като са скъсали не знам колко може да се каже,че е приятел).
Аз му казвам,там където съм плюла,втори път не лижа.SorrowEyes каза:
Бъди горда,не плюй на достойнството си.
и аз ще се съглася.Първоначално написано от Blondityy
какво толкова,добре разбирам - знам,че боли.
обаче нали се сещаш,че той не е 'единствен'?!!!!
Забрави го!
трудно е,но е по-лесно от това да се унижаваш така!
Винаги съм се чудела защо чувам критики само зад гърба си и сега го осъзнах...тях не ги беше страх от това да не ме наранят,обидят или натъжат,страха бе породен от това че ако го кажат директно на мен...ЩЯХ ДА ГИ СРИНА!
и аз ще се съглася.Първоначално написано от Blondityy
какво толкова,добре разбирам - знам,че боли.
обаче нали се сещаш,че той не е 'единствен'?!!!!
Забрави го!
трудно е,но е по-лесно от това да се унижаваш така!
Винаги съм се чудела защо чувам критики само зад гърба си и сега го осъзнах...тях не ги беше страх от това да не ме наранят,обидят или натъжат,страха бе породен от това че ако го кажат директно на мен...ЩЯХ ДА ГИ СРИНА!
Изобщо не му пиши и не се занимавай с него .. момче, което се влияе от някакъв си там негов приятел не е момче (за мен), а по - скоро някакво лекенце ..![]()
Изгубиш ли ме, губиш всичко!! ;]
Priceless .. <3