.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: съвет :S

  1. #1

    съвет :S

    Здравейте ! От няколко месеца харесвам едно момче от класа ми и преди една седмица бяхме на екскурзия в чужбина целия клас. Докато бяхме още на даскало постоянно си говорихме и се зарибявахме . Кофтито беше , че се държи по същия начин и с още 2-3 момичета от класа и не мога да разбера дали ме харесва и дали да се надявам на нещо повече ,само че той казал че не ги харесва . През цялата седмица докато бяхме на екскурзия се държеше с мен все едно сме гаджета дори идваше в стаята ми вечер .Всички ми казваха че ме харесва . И така свърши екскурзията и на другия ден му пиша по скайп само че той не ми отговаря . Същото и на другия ден . Реших повече да не му пиша и сега съм адски учудена защо се държи така след тези дни които бяхме заедно. Ако имате някакъв съвет или отговор ,моля пишете .

  2. #2
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Ние не можем да ти кажем дали те харесва или не..Това можеш само ти да разбереш..
    ОТ държанието му личи,че е имал някакви симпатии към теб (или поне така предполагам),но и на представа нямам защо не ти пише..
    Но ако не те харесва - просто продължи напред..А не се затваряй в себе си..Той няма да е единствения в живота ти
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  3. #3
    Странни същества са мъжете, много трудно разбираш каво наиистина искаат Предполагам, че времето ще покаже дали наистина има нещо към теб.

  4. #4
    Аватара на tnp123
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    някъде, където няма земетресения
    Мнения
    213
    Мъжът е същество, което обича да се подсигурява. Предполагам че е пробвал 3-4, пък ако някоя "клъвне", другите биват отрязани. Може така да е станало.
    Може да му звъннеш, и бъди по настоятелна, ами ако него го няма на скайпа? А просто си го е оставил включен?

    Има нещо към теб, но тепърва ще се разбере колко дълбоко е.

  5. #5
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Ами ти от толкова време виждаш, че той идва при тебе, закача те и т.н. Ами просто го попитай. Знаеш отговорите - или да или не. Питай го все някога ще трябва да се осмелиш! УСПЕХ! :P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си