.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    ПРОДАВАМ СПЕШНО ТЕЛЕФОН !

    Значи продавам телефон Samsung S5560. Купих го за 400 лева преди месец .. Чисто нов е, ползван мн малко ! Продавам го защото ми подариха нов ... И защото много спешно ми трябват пари да си купя лекарствата, които на практика ме държат жива ... Криза е все пак

    Поради причината, че ми трябват само 170лв, и поради причината, че котката ми нагриза зарядното и евентуално ви трябва друго, го продавам за 180 ... (сяя 10 лева бонус за мен )

    Та както и да е ... Надявам се бързо да ми помогнете, парите ми трябват до петък .. Само за хора от София!

    Благодаря ви предварително! За контакт пишете в темата или на ЛС !

  2. #2
    Аа да .. само да кажа: НЕ мога да пусна линк със снимка, защото съм нов потребител, но ето някой от екстрите:

    - 5mp камера
    - WiFi
    - 3" тъч дисплей
    ... и още куп глезотийки

    По-заможните ... хеелп ...

  3. #3
    Lestat357
    Guest
    Ето го и него: http://www.samsung.com/sg/consumer/m...ype=prd_detail .

    Осн. ми телефон в момента е G400 Soul, който е със същата камера. Снима много, ама много добре! До миналата година имах предразсъдъци към Samsung (като представител на 'старата школа', които едно време благоговеехме пред SL 45 на Мика Хакинен и т.н.), но вече очевидно не е така, правят доста добри телефони. Не ги сменям често телефоните, но отново бих си взел на Samsung нещо.

  4. #4
    Благодаря за публикацията.

  5. #5

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си