.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Дано да ми дадете правилен съвет

    Преди няколко дена се скарах с една "приятелка" .. С нея правихме доста пакости и да си призная аз бях инициатора на някой от тях.. Днес тя отишла при баща ми и му разказала за една от тях.. Сега той не ми дава да стоя навън не по - късно от 21:00 часа, а на компютъра 23:00.. Искам да и отмъстя по някакъв начин, защото аз съм такъв човек,че ако не си отмъстя ще започна да се карам с всички.. Знам,че отмъщението не връща загубеното, но ми помага да преодолея.. Моля ви кажете ми как да й отмъстя.. Как бихте постъпили вие на мое място.. ? аз съм на 14 години, а тя на 13..

  2. #2
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Щом те е наказал за тая 'пакост', явно си има причина. Момичето не ти е виновно, ти сама си каза, че си инициатора. Няма причина да и отмъщаваш на нея. Аз щях да отида и да я питам защо е казала на баща ти и като толкова ти се отмъщава - иди при техните и кажи тя какво е правила..
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  3. #3
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Ти си на 14, а тя е на 13 и те манипулира! Ами тя те е издала на баща ти. Ти я издай на майка й или пак на баща й, все тая. Или я направи за смях пред приятелите ти. Лесно е много идеи...!ъ

  4. #4
    проблема е,че сме правили твърде много пакости и ще стане по - лошо ако намеся техните.. защото и тя ще каже някои неща на нашите.. искам да и направя нещо конкретно на нея.. без да намесвам родителите..

  5. #5
    емии са и направи някоя пакост и ти на нея нали си правила много имаш идеи пък ако толкова искаш да и отмъстиш я скарай с някой нейн добър фр...успех

  6. #6
    Отмъщението няма да ти помогне по никакъв начин..
    Преживяванията сами по себе си не ме правят щастлива.Умението да ги изживея по определен начин,с пълното съзнание за тях и с пълноценното усещане за всеки един миг щастие,ме прави такава,каквато съм.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Ти пък кажи на нейният бащица

  8. #8
    Голям фен Аватара на xSANYAx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    907
    Хахах колко сте оригинални! И каква файда ако каже и на нейния?! Ще й олекне на душата и нищо повече.Има един лаф: 'Безразличието е най-голямото отмъщение.' По-голяма си от нея,постъпи като зрял човек,а не като някое лапе,да се портите.. Като те е издала и е направила грешка,според твойта гледна точка,не прави тази 'грешка' и ти!
    • Обичай,за да те обичат! •

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от LipSy
    Ти си на 14, а тя е на 13 и те манипулира! Ами тя те е издала на баща ти. Ти я издай на майка й или пак на баща й, все тая. Или я направи за смях пред приятелите ти. Лесно е много идеи...!ъ

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си