.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Повече от фен Аватара на Samoten89
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    434

    Windows 7 проблем

    Значи работи си 7-цата и изведнъж през няколко минути за кратко се чува силен шум. Все едно е свързано някакво устройство. Кабелите въобще не са пипани. Проблем с ОС-а трябва да е и да прави проверка някаква. Аудио системата е 5+1. Имам предвид за по-малко от секунда се чува, но е силно и дразнещо. В нета не видях тема и на английски търсих. Драйверите са си ок други проблеми не е правил компа и на един приятел на домашния с WIN 7 пак същия проблем има! Най-интересното е, че се чува при ЗАГЛУШЕН звук софтуерно. (mute)
    Търсещ половинка .

  2. #2
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786
    Преинсталация и слагаи 32 бит ако си със 64 битов

  3. #3
    Предполагам има смущения от кабелите и за това се чува шум дори, когато си го спрял от Mute-то!

  4. #4
    Sys:

    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Предполагам има смущения от кабелите и за това се чува шум дори, когато си го спрял от Mute-то!
    Мда, вероятно си прав - интерференции или просто някаква отечка. Лесно се хваща с мултицет, например. За отечка: мериш нула спрямо земя на променлив - трябва да се отчете абсолютна нула. Фаза спрямо нула и фаза спрямо земя трябва да имат идентични показания(ако са различни - лоша нула, лоша земя...) Всъщност какво се хабя да пиша елементарни неща Не сте глупави хора, знаете как се правят нещата.
    Выполнения: Земля в илюминаторе (7.1 Амфитон Усилитель Системы 100-AC-022) Обратная связь:
    авторитетный ответ: 95.43.28.133
    вторичный ответ: 85.14.6.98
    Sponsored by: Реактивная Tехнология

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Samoten89
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    434
    Да то всички имат и могат да ползват мултицет )))) =). Ами не е от кабела. Проблемите с кабел се появяват, когато кабела се мести. При кабел който е 100% статичен не може да е такъв проблема така постоянно. Така избучава, защото съм чувал такъв шум на кубето на ел.-та китара, но ако не се мести кабела и е кофти ще бучи постоянно. Нещо софтуерно е, което ОС-а прави през 10-тина минути или някоя програма като Скайпа, но хич не се пипа компа и така бучи. Ако е пуснато радио не го прави съм забелязал.
    Търсещ половинка .

  6. #6
    Пробвай различни вариянти, ако трябва влез под "Save Mode" и виж там дали ще има такова бучане, за да си сигурен че е софтуерен проблема! А преди имало ли го е този проблем? Виж някоя от последните програми, които си инсталирал да не прави проблем... Също така ако имаш уеб камера, може пък от нея да е... Нямам си най-малка представа, защото проблема при теб е персонален!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си