.
Отговор в тема
Страница 1 от 7 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 153
  1. #1

    Най-добрия град\село за живеене в България ...

    Според вас къде е най-добре да се живее . Аз съм от София и ми иде да си сложа въжето тука . Тва са задръствания с часове , разкопани улици , изтрещели хорица от всякъде . Пълната лудница . Искам ей така някъде на тишина и спокойствие , примерно в Созопол Ех .. седях там 2 месеца и София изобщо не ми е залипсвала . После се прибрах и усетих НДК-то xD и се депресирах .
    Много е добре и някъде в планината в една къщичка и да си направя една градинка и ... тва ми е . Друго не ми трябва . Лучец доматки и да не гледам трамваи и коли и ненормалници изобщо ... дали ще ми писне ? Не вЕрвам
    който търси - намира . ^^

  2. #2
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Аз съм си коренячка Софиянка и явно обичам големия град
    Във Варна ще ми е идеално - хем море, хем не е толкова малък града и по хора наподобява София, само че без задушното лято
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  3. #3
    мм да бе , даа и многоото спокойствие не е на оферта . По морето най-добре и аз така викам !
    който търси - намира . ^^

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Гр. София

    Квартали около район Витоша

  5. #5
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Ми тъпо е да си в малък град, защото там всички се познават и само една грешка да направиш и вече целия град/село знае и ти излиза прякор
    Затова - голям град
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  6. #6
    Хах, за малък град счита ли се 35000 жители? Както и да е. За мен Варна си е супер, ха дано тва лято, ако нещата се развият добре да ида при братовчедката за няколко дни


    "Всички сме в канавката, но някои поглеждат към звездите." - Оскар Уайлд

  7. #7
    По някви статистики Варна е най-добрия град за живеене.

    Прилично уреден е, но е и най-скъпия град.
    Аз като бях в София се изумих. Всичко някак сякаш беше по-евтино : |
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  8. #8
    За мен има само един град и това е София... не си представям да живея на друго място. Да, в по-голямата си част прилича на гето, пълно е с ваякаква измет, ама си го обичам. Спокойствието на малките градчета ме побърква след втория ден.

    Офертата е да си на някое тихо местенце в/около центъра, за да не се занимаваш с градски транспорт, задръствания и простотии.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  9. #9
    София е и с най-нисък процент на безработица .
    София е супер мръсен град . Потънала е в кал , наркотици и мизерия както се пееше в една песен
    София джунгла - дивото зове .
    Не бе аз се депресипвам тука . ;\
    ... Иначе някой беше много прав че в по-малкото общество всичко се знае . Живях така за 2-3 месеца извън София в малък град , то даже какъв малък град е Бургас обаче там всеки познава всеки и е доста кофти от една страна . Всичко се разчува и изопачава по много грозен начин . Докатоооо в София например за хората по улицата си никой
    който търси - намира . ^^

  10. #10
    аз съм от русе и мога да ти кажа че тук си е супер независимо какво казват !

  11. #11
    Аватара на DarkKisss
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    На стадиона за бягане.
    Мнения
    2 281
    Варна!
    Running is my drug and I am overdosed ..

  12. #12
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    И съм като Swinkenhoffer. Обичам София и то много, особено пък центъра. В малките градове ми е ок 1-2 дена и после се задушавам, свикнала съм на бутаницата и огато я няма имам чувството, че всичко е спряло и няма живот.

  13. #13
    ^ щом обичаш бутаницата , сигурно ти е кеф като смърди па порец в автобуса ...
    който търси - намира . ^^

  14. #14

    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    99
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah
    Гр. София

    Квартали около район Витоша
    дето няма канализация, парно и улици - като в средновековието, добре дошли в подножието на витоша

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Цитирай Първоначално написано от fungus
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah
    Гр. София

    Квартали около район Витоша
    дето няма канализация, парно и улици - като в средновековието, добре дошли в подножието на витоша
    Смешен, това че не можеш да си позволиш да живееш там не означава че трябва да сътворяваш лъжи...

  16. #16

    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    99
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah
    Цитирай Първоначално написано от fungus
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah
    Гр. София

    Квартали около район Витоша
    дето няма канализация, парно и улици - като в средновековието, добре дошли в подножието на витоша
    Смешен, това че не можеш да си позволиш да живееш там не означава че трябва да сътворяваш лъжи...
    защо ме обиждаш? много добре знам как е в квартал витоша след симеоновско шосе, цели 3 години живях там.
    констатирам очевидното. то и затова квадратния метър по тия квартали е толкова малко, в сравнение с нормалните като изгрев, гео милев и тн
    айде много ти здраве

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Няма да спора с тебе, защото ще обида доста хора...

    Ходи си апартаментчето 2 на 2 в гео гелев, дето цялата селяния дошла от нейде си живее и се радвай.

  18. #18

    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    99
    че аз не живея в гео милев нито някъде там, но както и да е. разбрахме, че ти явно живееш под витоша с външен клозет и цепиш дърва на есен

  19. #19
    Аватара на realantisocial
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Bitch, I live in a trash can !
    Мнения
    1 743
    shadow4e
    Постове само с плюстче, ц.
    Бягаш от себе си - бягаш цял живот.
    Бавно превръщаш се - превръщаш се в робот.
    Ментално деформиран - черупка без душа.
    Животът си в клетка наричаш свобода.

    Рисуваш картини с затворени очи.
    Живееш своя свят с розови мечти
    Ментално деформиран - черупка без душа
    Измамната реалност те води в пропастта.

  20. #20
    shadow4e
    Пост само с емоутка е забранен
    който търси - намира . ^^

  21. #21
    Аватара на realantisocial
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Bitch, I live in a trash can !
    Мнения
    1 743
    Цитирай Първоначално написано от DaemonBoy
    Хах, за малък град счита ли се 35000 жители? Както и да е. За мен Варна си е супер, ха дано тва лято, ако нещата се развият добре да ида при братовчедката за няколко дни
    Еми малък град е, да. кв. Люлин е 200 000.
    Бягаш от себе си - бягаш цял живот.
    Бавно превръщаш се - превръщаш се в робот.
    Ментално деформиран - черупка без душа.
    Животът си в клетка наричаш свобода.

    Рисуваш картини с затворени очи.
    Живееш своя свят с розови мечти
    Ментално деформиран - черупка без душа
    Измамната реалност те води в пропастта.

  22. #22
    Супер фен Аватара на viksit0y
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    1 605
    Цитирай Първоначално написано от DarkKisss
    Варна!
    Живея живота си,с усмивка минавам през дните.. Живея живота си,не раздавам безплатно сълзите..

  23. #23
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от Ewok
    Ми тъпо е да си в малък град, защото там всички се познават и само една грешка да направиш и вече целия град/село знае и ти излиза прякор
    Затова - голям град
    да пък щото в големите градове не се познава всеки с всеки... окей...

    Мен ако питате избирам тих и спокоен квартал, не кооперация или апартамент... а къща с двор - чушки,домати,лук,магданоз,д ини,кокошки,репички,картоф ,патладжани,тиквички,сливи ,орехи,ябълки,круши,череши, ишни,малини,капини
    + денонощна аптека и денонощен хранителен магазин.
    Повечето села са като квартали, както и всички квартали са като села.
    + пожарна, районно и болница + близка месторабота. И близка детска градина и училище евентуално ако си задомен с деца.
    Клюки винаги ще има и затова ми се вижда глупаво да го отбелязвате това ВЪОбЩЕ КАТО някакъв НЕДОСТАТЪК за по-малките населени места...

    шадоуче... бутаница на село - на нивата, заобиколена от крави,офце,коне + още 5-6 души-родата-оране на нивата с конетИ. Ем задушно от жегата, ем бутаница с буталото за оранИ, кво по-хубаво.

    Все едно цял живот хората са били граждани...

  24. #24
    да бе да бе ... обаче в София ако кажеш че всички се познават щеше за е ужас .. пълен
    който търси - намира . ^^

  25. #25
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    И в София не е като да не се познават ,понеже обикновено близките по интереси (примерно) хора си ходят на едни и същи места ,а и в градския транспорт всичко става почти интимно. Как да не се сближиш.
    Мисля си ,че откъм държание на хората в малките градове е по-приятно да се живее. Във Варна ,например, (не е много малък град ,ама за него се сетих) хората ми се струват по-освободени, по- ведри някак. В София всеки си има някакви грижи и гледа най-вече собствения си кеф, докато в малките градчета все ще се намери някой да ти помогне , да ти каже добра дума ,да ти се усмихне.Понякога ми се струва ,че половината от цялата Вавилонска гадост идва от отношението към другия.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си