.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134

    Дупчене на пъпа!

    Някой знае ли с какво се прави пиърсинга на пъпа? Знам, че е с някаква тръбичка, обаче тя как се казва? А и някъде бях чела, че става с абокят. Това вярно ли е? Ако да откъде мога да си закупя - аптека или? Мерси за отговорите!

  2. #2
    Да, става с абокат и го има в по-големите аптеки. Но си вземи и спирт, тъй като може да ти тече и кръв. Няма да ти излезе повече от 3 лева.

    Впрочем, ако ще се пробиваш ходи на професионалист, тъй като на пъпа е много опасно.
    Yes, I was burned but I called it a lesson learned. ;]

  3. #3
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Цитирай Първоначално написано от LetItRock
    Да, става с абокат и го има в по-големите аптеки. Но си вземи и спирт, тъй като може да ти тече и кръв. Няма да ти излезе повече от 3 лева.

    Впрочем, ако ще се пробиваш ходи на професионалист, тъй като на пъпа е много опасно.
    ОК! Благодаря за отговора! Някой друг още да се провъзгласи?! Моля!!!

  4. #4
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Провъзгласи?! За какво И аз те съветвам да отидеш на специалист, той си знае работата
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Отиди си професионалист да ти го продупчи.

  6. #6
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    ОК! Ще отида на професионалист, обаче дали ще има такъв който да се съгласи да ме пробие???!!! На 14 съм!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    O-o, ти си много малка.По-добре преди да рискуваш,прочети това :arow: http://tattoo.blog.bg/izkustvo/2007/...ttoo-com.65151 и това : Пиърсингът на пъпа е може би най-бавно зарастващият пиърсинг.Не мисля,че някои ще рискува да ти направи.И преди това проучи ,м0же да се окаже,че имаш алергии,а може и инфекции да ти излежат.Не рискуваж.Аз имам на езика,но съм голяма,и пей езика,и точно при мен проблем нямаше.

  8. #8
    Трябва да си с придружител, който да има 16 или 18, но в някои студия искат родител.
    Yes, I was burned but I called it a lesson learned. ;]

  9. #9
    Отиди при специалист, че ще се осакатиш бе момиче.Това е корема ти все пак, а не ухото за да си го пробиеш сама.

  10. #10
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    ОК! Явно няма да се пробивам!

  11. #11

    :)

    mii az predi 2 sedmici si produpchih pupa ... ti trqbva samo da si kupish obica otivash v studioto deto pravat piercing napruskvat te s edna upoika ii ti go probivat s abokat... :P
    m0je da sum vsqkkakva n0 pone sum sebesii ... !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си