.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Проблеми в семейството

    Здравейте,аз съм на 11 години.Майка ми и баща ми се карат много често.Мама утре ще отиде у Варна,само за обучение(за фризьорство).Мама каза на баща ми,че отива по работа само за 1 ДЕН .Но тя ми каза,че са ЦЕЛИ ТРИ ДНИ.Мама не му каза,защото знаеше как ще ягира :Бясно , ядосано!!!Преди незнам кога,баща ми каза,че няма доверие на мама.Понеже не искаше да получава фактура от телефона ,смени адреса.Когато го получи,тя го скри защото той пак ще чгира така !!!И оттогава няма доверие!!!
    Един ден мама си направи скайп,само за да чати с познатите си . Но някакви абонати се появяваха и искаха пълномощтно.Тогава и двете се забавлявахме като и изпращтахме такива физиономии .Беше забавно,но един ден тя почна да си чати с някъкав.Баща ми всеки божи ден отваряше скайпа на майка ми !!! И той си направи извод.Мислише си,че флиртува с него . Тогава почнаха да се карат често!!!.
    ДО ДЕН ДНЕШЕН ТЪРПЯ БАЩА СИ !!!Днес той пита мама кога ще си тръгва от Варна.Тч му отговори,че обучението е два дни.Тогава той се ядоса почна да й вика .
    После запали цигара и отиде при мама и ч попита "бащта ми : Ти ще ходиш ли да се къпеш ? мама:НЕ,нчма там съм по работа!!! бащта ми : значи ще отидеш там и дори нчма да се окапеш. мама : ТИ базикаш ли се с мен тати:Как да се базикам? Ти ще отидеш ще се окапеш,а ние тук ще седим.ТИ ще отидеш,а ние дори неможем да си го позволим?". (имам брат)И почна да се ядосва повече и повече.През това време се бчх Ядосала толкова че щтех да го убия.
    Дори един път щеше да я удари!!!

    Моля ви ,Немога да се намеся,защтото ме е страх от него!!!

    Моля ви помофнете,ако трябва да се намеся,защото немога да го търпя.Много обичам майка си ,МОЛЯ ВИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    П.П. Мразя баща си,защото не прави нищо в тази къща !!!Също защото мен ме кара да върша работи те му.На ден когато учих ми даваше САМО 2 ЛЕВА.Като билета към училище е 80 ст. и после пак за връщане !!! Става 1,60 !!! остава 40 ст . КАКВО ЩЕ СИ КУПЯ ДА ЗАКУСВАМ !!!!!!! Беше преди няколко дни : Даде ми едни два лева ,представяш ли си скасани в края !!! И в пикадили не ми ги приеха !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Старай се да слагаш една идея по-описателни заглавия.
    kalpazanka

  2. #2
    Повече от фен Аватара на elizabethg
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    429
    Лошо...В моето семейство също има много скандали,крясъци и обиди.Много се изтормозих покрай проблемите на баща ми...Той е станал пълна откачалка!Обижда и се заяжда с майка ми,както и с мен...Когато тръгва да я удря или да я обижда,аз естествено се намесвам и я защитавам,защото тя е много добра и не го заслужава!При което той побеснява и започва да ме заплашва.Но мен не ме интересува,ако трябва през мен ще мине,но няма да позволя да я тормози!Не ми дава никакви пари,абе все едно няма дъщеря...Не трябва да те е страх мило момиче!И на мен ми е труднорно се справям все някак.Вече нямам търпение да стана независима...

  3. #3
    Той също мисли така според мен !!! Сега немога да заспя,Дори не искам !!! Седя пред компютъра и се чудч кво да правя,но трябва да съм будна

  4. #4
    Повече от фен Аватара на elizabethg
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    429
    Ох...мила да знаеш колко такива нощи съм имала... И аз така като теб стоях будна пред компютъра и тръпнех от страх какво ще стане...Стоях до вратата и подслушвах какво си говорят майка ми и баща ми с готовността да се намеся...Моят съвет е да не обръщаш внимание на баща си(който като моя сигурно е откачалка).Кажи на майка си тя също да не му обръща внимание и само в крайни случаи да му говори,да видим тогава за какво ще се хване да се заяжда!Кураж момиче!Не падай духом

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от elizabethg
    Ох...мила да знаеш колко такива нощи съм имала... И аз така като теб стоях будна пред компютъра и тръпнех от страх какво ще стане...Стоях до вратата и подслушвах какво си говорят майка ми и баща ми с готовността да се намеся...Моят съвет е да не обръщаш внимание на баща си(който като моя сигурно е откачалка).Кажи на майка си тя също да не му обръща внимание и само в крайни случаи да му говори,да видим тогава за какво ще се хване да се заяжда!Кураж момиче!Не падай духом
    Съгласна съм и двете не му обръщайте внимание тогава сиг. ще се почуства гадно и няма да ви тормози повече....Айде успех мила...всичко хубаво
    .. You show me nothing but hate
    You ran me into the ground
    But what comes around goes around
    I don’t need you.. // Stefan Salvatore

  6. #6
    Много благодаря за съветите и,че сте до нас !!!

  7. #7
    Днес се скарах с майка ми .Искам да ви питам какво да направя за да ми прости . Пиша мн. късно,защото немога да заспя.Трябва да измисля нещо,но немога.Подарък ли,цвете,картичка ???

    П.П. Не ми говори,даже каза да неискам нищо вече от нея.Имах чуството,че вече не ме обича.

  8. #8
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Купи й едно цвете и й се извини..
    Според мен е реагирала така,просто защото
    е била изнервена
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  9. #9
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    За майка си не се тревожи, просто й покажи, че държиш на нея. А за баща ти и майка ти ще е най-добре просто да се разделят. В днешно време разводите са неща напълно нормално. Какъв е смисъла да седят заедно и да ти причиняват това. Поговори с майка си и кажи, че така ще е най-добре. Ако не са щастливи по-добре да намери някой друг.
    Повярвай ми така е най-добре, знам го от личен опит.

  10. #10
    Аз също имам пробреми със семейството-главно с баща ми ,но не е чак толкова серьозно-обиждаме мисли че той все е прав и дума да обеля той вика стига си ми отговаряла,но с времето и годиниге вече свикнах и хич не го отразявам все пак той ми е баща и ми мисли доброто.Наще проблеми идват главно от стреса в работата му и аз го разбирам,затова изпълнявам и си мълча,някой ден ще съм му благодарна за това че ми е викал . А относно твоя случай не обръщай толкова внимание мълчи си и тва е -а по въпроса с джобните не мога да ти помогна спестявай или пък си прави храна от вкъщи

  11. #11
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    452
    Ебати тъпото лапе, мразело баща си. Да, ама ако го нямаше тоя човек да ходи да бъхти по цял ден заради вас, само и само на вас да ви е добре и да ви печели парите, какво щяхте да правите? На 11 години и тръгнала да пише по форумите, че мрази баща си. Я по-добре хвани някой учебник и си научи уроците, не да висиш по форумите и да разправяш колко е "лош" баща ти, наляво и надясно...

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    396
    Разбирам какво нещо ще ти кажа сега, но това е моето виждане. Ако искаш го подмини... Стана ясно , че си на страната на майка си. Майка ти е голяма жена и знае какво трябва да направи. Ти и брат ти трябва да и вдъхнете куража за да го направи, ПОГОВОРЕТЕ ЗАЕДНО 3МАТА ! Развод!

    Дано не се случи нещо потресаващо.

  13. #13
    тва за мен ли говориш ??? къде пък съм писала че го мразя бе казвам че го обичам не че го мразя. ппффф -ако е за мен не си ме разбрала

  14. #14
    azz kazah na bashta mi da ne se dryvchi na maika.. toi ne ma poslysha tui che viknah 5 mytri smazaha go ot boi ,sq ne smee da mucne kat slyga e ;dd vupreki che imame.

  15. #15
    Супер фен Аватара на slicky
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 389
    Цитирай Първоначално написано от tarlyo
    Ебати тъпото лапе, мразело баща си. Да, ама ако го нямаше тоя човек да ходи да бъхти по цял ден заради вас, само и само на вас да ви е добре и да ви печели парите, какво щяхте да правите? На 11 години и тръгнала да пише по форумите, че мрази баща си. Я по-добре хвани някой учебник и си научи уроците, не да висиш по форумите и да разправяш колко е "лош" баща ти, наляво и надясно...
    +1.В тази криза и 5 лева е трудно да се изкарат,ако не си на държавна работа разбира се.Пък и ако си запазваш 40 стотинки,на следващия ден ще имаш достатъчно за закуска.Все още няма случай на човек умрял от 1 неядене на училище..

  16. #16
    много извиняваи момченце дет си мислиш че бащата е мн работен ... щот съм 100 % сиг че не го познаваш тъй че си дръж мнението за себе си .. а сега за проблема би било най-добре ти да се намесиш в тези отношения помежду им .. при следващия скандал си отвори устата и влей малко разум в главата на баща си тъй че да се чуди от де му е дошло

  17. #17
    Макар и да получава голяма заплата .. МИслиш ли,че ми дава нещо ? само 2 лева на ден т'фа е .. Едвам го накарах да ми даде 30 лв. Да си платя една такса...Мислиш ли,че купува за вкъщи нещо ,не купува само ``боклуци`` ;]]].Ако може затворете Темата.;]]]]]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си