.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Лигавенето

    Значи първо не съм сигурна дали това е проблем и дали е много нормално но ако на някоя мама й се е случвало ще помоля за съвет.
    Дъщеря ми е на месец и 14 дни и от 2 седмици забелязах че много се лигави дори се задавя.Обръщам я на една страна за да не се задави по сериозно.Лекарката каза че било нормално, ама не ми се струва толкова нормално сутрин цялата възглавничка да е буквално подгизнала а през деня си лапа рачичките и чак ръкавчетата си плюнчи.Старая се да давам бибата, не я иска, не е гладна, дори и за зъбки проверих въпреки че е прекалено рано и както очаквах нямаше.Когато я кърмя или пие мляко/вода от шишето не изпуска дори капка което изключва проблем с личев нерв както ме наплашиха познати (не можела да затваря устичката затова се лигавила) е да ама не устичката и е затворена тя просто си прави нещо като балончета.
    Е имало ли е такъв проблем при вас и има ли място за притеснение в този случай.Моля ви кажете млада майка съм и се побърквам от притеснение по детето при най-малкото нещо.
    Благодаря предварително.

  2. #2
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    И ти чакаш отговор в тийн форум?
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  3. #3

  4. #4
    нищо сериозно просто и растат зъбки давай да си чеше венците с нещо да прекалено рано е за зъбки ама знае ли човек в тия времена честито бебче

  5. #5
    наистина ли си 94 набор ?

  6. #6
    Това едва ли е здравословен проблем.
    Здраве и съвети за здравословен живот

    Здраве и болести - информация

  7. #7
    Супер фен Аватара на MojoJojo88
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 114
    Абсолютно нормално е.
    Рано е да й избият зъбите, но това не означава, че не я сърби.
    Освен това, може да има колики.
    Не се шашкай...
    и наистина ли си набор 94?

    Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium

  8. #8
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    ^Детето е на годинка вече- изобщо не е рано за зъби.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  9. #9
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Вижте ДАТАТА

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  10. #10
    Супер фен Аватара на MojoJojo88
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 114
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    Вижте ДАТАТА
    Аз още като си написах поста и го постнах, видях датата, ама така ме домързя да го едит-вам

    Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си