.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1
    Аватара на acdcfenka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Страстно село. :D
    Мнения
    507

    Ако го целуна...............................

    Ако го целуна, какво ще стане? Ще се отдръпне или ще се опита да се сближим?

  2. #2
    Е ние тук не сме ясновидци за да ти кажем какво ще стане.. Пробвай и ще разбереш.. И много малко информация си дала...кой да целунеш..приятел..гадже...ня ой когото харесваш?
    .. You show me nothing but hate
    You ran me into the ground
    But what comes around goes around
    I don’t need you.. // Stefan Salvatore

  3. #3
    Аватара на acdcfenka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Страстно село. :D
    Мнения
    507
    Един който харесвам, въпреки че надали ще успея, защото винаги има хора около нас. А и се притеснявам от него.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от acdcfenka
    Един който харесвам, въпреки че надали ще успея, защото винаги има хора около нас. А и се притеснявам от него.
    Давай бе милаа...целунии гоо.. просто му се хвърли отзад или отпред и го целуни щом ти се иска мисля,че нищо няма да изгубиш.. Пък после очаквай и той да ти се "хвърли" и да те нацелува... Айде успеххх :P
    .. You show me nothing but hate
    You ran me into the ground
    But what comes around goes around
    I don’t need you.. // Stefan Salvatore

  5. #5
    Аватара на acdcfenka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Страстно село. :D
    Мнения
    507
    Проблема е в това, че ми е шеф и не знам после каква ще е реакцията неговата, а и рискувам да ни видят и другите.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от acdcfenka
    Проблема е в това, че ми е шеф и не знам после каква ще е реакцията неговата, а и рискувам да ни видят и другите.
    Ам...на колко сте?
    .. You show me nothing but hate
    You ran me into the ground
    But what comes around goes around
    I don’t need you.. // Stefan Salvatore

  7. #7
    Аватара на acdcfenka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Страстно село. :D
    Мнения
    507
    Аз съм на 21, а той 23.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от acdcfenka
    Аз съм на 21, а той 23.
    Ами..или изчакай подходящ момент когато сте сами и го целуни...друг варянт е когато пак сте сами да го попиташ дали може да го целунеш...(но този вариянт е доста старненн.. ) А той има ли някакви чуства към теб? Или просто ти го харесваш а той не..?
    .. You show me nothing but hate
    You ran me into the ground
    But what comes around goes around
    I don’t need you.. // Stefan Salvatore

  9. #9
    Аватара на acdcfenka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Страстно село. :D
    Мнения
    507
    Не знам дали ме харесва, писах му смс, той нищо не каза, замълча си. Тук във форума ме посъветваха да му пиша, че го харесвам като шеф, иначе рискувам работното си място. Но започвам още повече да го харесвам, в смисъл като че ли се влюбвам. Дори заради него се регнах във фейса и той пак се държи неутрално. А на работното място се държи нормално и си мълчи по този въпрос, но и не дава сигнали за това дали отговаря на интереса ми. Въпреки, че в сряда като отидох да си взема парите от офиса, понеже като касиерка не трябва да имам пари в мен, шефката ме избъзика пред шефа че: цитирам : "Госпожицата, иска пари и телефони".

    Малко дълго, ама нали искаш малко повече инфо.

  10. #10
    Може пък и той да има чуства към теб,но да не ги показва заради работата смисъл да се прави на строг шеф и т.н.... знам ли....то мъжете са странни същества... ! Не бързай с целувките...поразпитай колеги или негови приятели дали им е споменал нещо за теб..и тогава реши какво да правиш...
    .. You show me nothing but hate
    You ran me into the ground
    But what comes around goes around
    I don’t need you.. // Stefan Salvatore

  11. #11
    Аватара на acdcfenka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Страстно село. :D
    Мнения
    507
    Бих питала шефката, дали не и е споделил нещо. Не че ми пука много от нея, но се притеснявам да не би да ме изгледа малко странно. Може да го е казала неволно, без никаква цел. Или да го питам директно какво е неговото мнение относно смс-те и да бера зверски срам. Аз му писах точно затова, че ме е страх и срам от реакцията му.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от acdcfenka
    Бих питала шефката, дали не и е споделил нещо. Не че ми пука много от нея, но се притеснявам да не би да ме изгледа малко странно. Може да го е казала неволно, без никаква цел. Или да го питам директно какво е неговото мнение относно смс-те и да бера зверски срам. Аз му писах точно затова, че ме е страх и срам от реакцията му.
    Охх ми нз. вече какво да ти кажа мила....поразпитай дали е споменавал за теб..или направо си му признай...успех..
    .. You show me nothing but hate
    You ran me into the ground
    But what comes around goes around
    I don’t need you.. // Stefan Salvatore

  13. #13
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Според мен изчакай точния момент и тогава го целуни..ИНаче така наистина е доста рисковано..
    Успех..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  14. #14
    Аватара на LaCritic
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    In Your Mamma's Pussy
    Мнения
    75
    Няма смисъл да го целуваш, ще го отблъснеш. Направо се събличай, събувай му гащите и почвай.
    Аз пък си немам подпис, да ва е яТТТ!

  15. #15
    Повече от фен Аватара на MissChocolate
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    371
    Ако го целунеш, няма да умреш.
    Опитай.

  16. #16
    Аватара на pamii
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    В бурканче Nutella ;дд
    Мнения
    2 707
    Да ти преличам на врачка случайно?! Защо питате такива тъпи въпроси за Бога?! Ядосвам се вече.. Момиче, не ти ли стига до акъла, че ние няма от къде да знаем какво ще стане, а и също че зависи и от самото момче.. Ние как можем да ти кажем?
    [size=2][b]I believe, I can fly .. PLATSCH! .. Schei

  17. #17
    Супер фен Аватара на ForzaFelipe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    2 333
    Само AC/DC

    Абе виж са,фенка на рока,на AC/DC на 21 а питаш децата тука какво ще стане ако го целунеш Давай,Хващаш за ушите и някъде го гърпаш и действаш,какво ще стане е не сме гадатели незнаем,но може да пробваш пък никой не е умрял от целувка
    >>DjBelev<<

  18. #18
    Аватара на acdcfenka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Страстно село. :D
    Мнения
    507
    DarkGirll попитах го сега чакам отговор и да видя какво ще стане. Мерси за съвета. Егати излагацията и унижението.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от acdcfenka
    DarkGirll попитах го сега чакам отговор и да видя какво ще стане. Мерси за съвета. Егати излагацията и унижението.
    Браво милаа,че си се осмелила да го попиташ...УСПЕХ
    .. You show me nothing but hate
    You ran me into the ground
    But what comes around goes around
    I don’t need you.. // Stefan Salvatore

  20. #20
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Най-добре си вземи една кристална топка и така ще разбереш, дали ще се отдръпне или ще иска да се сближите!

  21. #21
    Аватара на acdcfenka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Страстно село. :D
    Мнения
    507
    DarkGirll разбрахме се с него, няма опасност от уволнение, но той иска секс и само секс, каза че не иска връзка, а само секс.

  22. #22

    Re: Ако го целуна...............................

    Цитирай Първоначално написано от acdcfenka
    Ако го целуна, какво ще стане? Ще се отдръпне или ще се опита да се сближим?
    Казваш че той иска секс и само секс..Той не иска връзка..А ти си влюбена в него....Разговаряй с него..опознай го още по добре..Дай му шанс да те опознае...Тогава може би ще имате шанс да бъдето заедно не само заради физическата връзка а и заради емоционална..но внимавай той може да те нарани..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си